Οι διαιτητές της Β' Κατηγορίας
Ο Θωμάς Πατσιόπουλος θα «σφυρίξει» το παιχνίδι ανάμεσα στον Εθνικό Αρχίπολης και τον Άγιο Ισίδωρο, ενώ στην Τήλο θα «σφυρίξει» ο Βλάχος, στη Λάρδο και τη Ψίνθο ο Τσοπανάκης και στο Γεννάδι ο Αντωνάς. Αναλυτικά, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους σε όλα τα ματς της Β’ Κατηγορίας.
1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΣΑΒΒΑΤΟ(09/11):
Μάσαρη (15:00): Ταξιάρχης Καλάθου- Δήμητρα Δαματριάς (Ραφαηλίδης)
(Πατσιόπουλος- Ζαρίδας- Κυριακίδης/ Κατταβενός)
Λάρδος (15:00): Ηρακλής Λάρδου- Απόλλων Απολλώνων (Λυτός)
(Τσοπανάκης- Ροδίτης- Τάσης/ Φουκάρας)
Άγιοι Απόστολοι (15:00): Αδελφοσύνη Ρόδου- Αστέρας Μασάρων (Μάχλης)
(Σπάρταλης- Αναστασοπούλου- Πλάτσης/ Στέργου)
ΚΥΡΙΑΚΗ(10/11):
Γεννάδι (15:00): Ομόνοια Γενναδίου- Α.Ε. Κύπρος (Εγγλέζος)
(Αντωνάς- Διακοφιλιππής- Τσουρούτης/ Κατταβενός)
Φάνες (15:00): Ακουσίλαος Φανών- Δαμάγητος Θεολόγου (Μάχλης)
(Κάζας- Αναστασοπούλου- Τσεπούρας/ Πηδιάκης)
Ψίνθος (15:00): Δόξα Ψίνθου- Ευκλής Σορωνής (Καππάκας)
(Τσοπανάκης- Δημητριάδης- Γιαννούλης/ Μίχας)
2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΣΑΒΒΑΤΟ(09/11):
Ε.Α.Κ. Ρόδου (18:00): Ροδιακός- Ορφέας (Ζωάννου)
(Αυγενικού- Βλάχος- Καλκαβούρας/ Βακκάς)
ΚΥΡΙΑΚΗ(10/11):
Τήλος (13:30): Α.Σ. Τήλος- Ατρόμητος Διμυλιάς (Σακελλάρης)
(Βλάχος- Μαυρουδής- Τσιβίτης)
Κρεμαστή (15:00): Νηρέας- Πολύστρατος Λαέρμων (Παπάζογλου)
(Αυγενικού- Φραντζοπούλου- Καλκαβούρας/ Ορφανός)
Έμπωνας (15:00): Αναγέννηση Έμπωνα- Αθλέτικο Αφάντου (Καρίκης)
(Παπαγιαννίδης- Καραγιάννης- Λυριστής/ Ζαννετής)
Αρχίπολη (15:00): Εθνικός Αρχίπολης- Άγιος Ισίδωρος (Βόζας)
(Πατσιόπουλος- Κοκμοτός- Σαρρής/ Σακελλαρίδης)
ΔΕΥΤΕΡΑ(11/11):
Μαλώνα (12:30): Άγιος Γεώργιος Μαλώνας- Α.Ο. Σύμης (Τσουκαλάς)
(Ζαρίδας- Διακοφιλιππής- Τσιβίτης/ Κάζας)
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΥΡΙΑΚΗ(10/11):
Κάλυμνος (13:30): Καλυμνιακός- Α.Ο. Βαθύ (Ανατολίτης)
(Καραμούτας- Αλέκος- Πατσιαούρας/ Φραγκίνης)
Ανταγόρας (15:00): Π.Α.Ο.Κ. Κω- Αναγέννηση Ασφενδιού (Μάμμης)
(Φραγκιαδάκης- Παγώνης- Ξουρής/ Αργυρίου)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(15/11):
Πάτμος (15:00): Ξάνθος Πάτμου- Νικαγόρας Κεφάλου