Τα αποτελέσματα στο διασυλλογικό
Με τη συμμετοχή αθλητών από όλους τους συλλόγους της Δωδεκανήσου πραγματοποιήθηκε το περασμένο σαββατοκύριακο στο ΕΑΚ «Καλλιπάτειρα» το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Στίβου Ανδρών-Γυναικών. Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες και όλα τα αθλήματα.
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
100M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13»57
ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 13»61
ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14»15
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 14»33
ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 14»66
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 14»75
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 15»01
200M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 27»95
ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 28»04
ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 28»48
ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 28»58
ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 28»96
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 29»17
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 29»41
ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 29»67
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 30»53
ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 32»89
400M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ. ΧΕΙΡΟΣ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 57»3
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 59»7
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’02»0
ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’02»8
ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’06»4
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’09»1
ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 1’18»0
3000M Φ.Ε.
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11’53»95
5000Μ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 19’17»33
ΠΟΝΗΡΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21’18»87
ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 22’41»27
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 27’24»27
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 15»95
ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 16»04
ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 17»97
ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 17»98
ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 19»80
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’10»02
ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 1’24»09
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΛΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.55Μ
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.20Μ
ΚΛΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.80Μ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 5.35Μ
ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 5.02Μ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 4.35Μ
ΦΛΟΣΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 3.48Μ
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 10.90Μ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 41.20Μ
ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.12Μ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 14.66Μ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.65Μ
ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.67Μ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 9.30Μ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 37.20Μ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 33.10Μ
ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 27.30Μ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 18.70Μ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΑ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 38.70Μ
ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 33.42Μ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 30.60Μ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 30.10Μ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 26.03Μ
4Χ100
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50»72
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 52»59
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ DNF
ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
4Χ400Μ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4’12»95
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΑΝΔΡΕΣ
100M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 11»26
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11’52
ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11»69
ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 11»76
ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12»19
ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 12»30
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 12»34
ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 12»40
ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 12»65
ΜΟΣΧΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 12»71
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13»78
ΜΑΛΑΜΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 14»20
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 14»93
200M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22»72
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23»16
ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23»32
ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 23»95
ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 24»91
ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 25»09
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 25»71
ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 27»35
400M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48»48
ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50»76
ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 52»31
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 56»50
ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 58»19
800M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 2’00»22
ΤΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 2’23»88
1500M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 4’39»92
ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 4’49»87
5000M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16’19»04
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 17’16»46
ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 18’03»62
3000M Φ.Ε.
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 10’15»95
110 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15»28
ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15»65
ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 17»20
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 57»17
ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1’00»92
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1’04»94
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1.70Μ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.60Μ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.30Μ
ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80Μ
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40Μ
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 13.15Μ
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 12.27Μ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.71Μ
ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.65Μ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.32Μ
ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.13Μ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 4.05Μ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.82Μ
ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 11.45Μ
ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.15Μ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 9.90Μ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 41,95Μ
ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 39.32Μ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 53.30Μ
ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44.50Μ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 60.20
ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 57.10
ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 54.10
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 49.40
ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 48.95
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 46.20
ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΙΩΝΑΣ ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 17.70
4Χ100
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45»01
ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 46»94
ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 47»28
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
Η μεταφορά τών παιδιών πως θα γίνει για την μικτή