Οι διαιτητές της Β' Κατηγορίας
Ο Τάσος Γιαννουκάς θα «σφυρίξει» το ντέρμπι του α’ ομίλου Α.Ε. Κύπρος- Εθνικός Αρχίπολης, ενώ ο Γιώργος Πλάτση θα ταξιδέψει στην Τήλο. Στο β’ όμιλο, στα Κοσκινού θα βρεθεί ο Σταμάτης Αντωνάς και στη Μαλώνα ο Αυγερινός Κάζας. Τα πιο σημαντικά ματς στον όμιλο νήσων (Αναγέννηση Ασφενδιού- Α.Ε. Λέρου και Νικαγόρας Κεφάλου- Δόξα Καρδάμαινας) θα διευθύνει ο Περικλής Παρχαρίδης.
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΣΑΒΒΑΤΟ(23/03):
Τήλος (13:00): Α.Σ. Τήλος- Δήμητρα Δαματριάς (Σακελλάρης)
(Πλάτσης- Στεφανάκης- Μαυρουδής)
ΚΥΡΙΑΚΗ(24/03):
Λάρδος (16:00): Ηρακλής Λάρδου- Νηρέας (Κουγκράς)
(Σπάρταλης- Αναστασοπούλου- Τσουρούτης/ Ορφανός)
Ψίνθος (16:00): Δόξα Ψίνθου- Αστέρας Μασάρων (Ματσαμάς)
(Πατσιόπουλος- Στεφανάκης- Τάσης/ Τσαγγάρης)
Άγιοι Απόστολοι (16:00): Α.Ε. Κύπρος- Εθνικός Αρχίπολης (Βασιλαράκης)
(Γιαννουκάς- Κοκμοτός- Σταυρούλιας/ Κατσιδώνης)
ΔΕΥΤΕΡΑ(25/03):
Θεολόγος (12:45): Δαμάγητος Θεολόγου- Α.Ο. Σύμης (Σταυριανός)
(Σπάρταλης- Καλκαβούρας- Σταυρούλιας/ Διαμαντέας)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ (18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΥΡΙΑΚΗ(24/03):
Μαλώνα (14:00): Άγιος Γεώργιος Μαλώνας- Πολυβώτης Νισύρου (Θωμάς)
(Κάζας- Σαρρής- Τσιβίτης/ Ζαννετής)
Κοσκινού (16:00): Ευαγόρας- Ακουσίλαος Φανών (Κάππας)
(Αντωνάς- Λάζος- Χατζηαλεξίου/ Χρυσανθής)
Παστίδα (16:00): Αστέρας Παστίδας- Πολύστρατος Λαέρμων (Καρίκης)
(Καραγιάννης- Αχιολάς- Δημητριάδης/ Στέργου)
Άγιος Σουλάς (16:00): Ευκλής Σορωνής- Αθλέτικο Αφάντου (Μανέγας)
(Δουλγέρης- Μαυρουδής- Κυριακίδης/ Πηδιάκης)
Άγιος Ισίδωρος (16:00): Άγιος Ισίδωρος- Αναγέννηση Έμπωνα (Στεργάκης)
(Πλάτσης- Γιαννούλης- Τσεπούρας/ Μίχας)
ΔΕΥΤΕΡΑ(25/03):
Άγιοι Απόστολοι (16:00): Αδελφοσύνη Ρόδου- Ασπίδα Σαλάκου (Βελής)
(Αντωνάς- Τσέτσος- Σαρρής/ Σακελλαρίδης)
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΣΑΒΒΑΤΟ(23/03):
Ζηπάρι (16:00): Π.Α.Ο.Κ. Κω- Αθλοπαιδιές Κω (Χατζηνικολάου)
(Καραμούτας- Παρχαρίδης- Φραγκιαδάκης)
ΚΥΡΙΑΚΗ(24/03):
Πάτμος (13:00): Ξάνθος Πάτμου- Α.Ο. Βαθύ (Τσαμπαλάκης)
(Ωραιόπουλος- Κορώνης- Βουλγαράκης)
Κέφαλος (15:00): Νικαγόρας Κεφάλου- Δόξα Καρδάμαινας (Κατσαράς)
(Παρχαρίδης- Αλέκος- Γιαμουζής/ Αλεξίου)
ΤΡΙΤΗ(26/03):
Ζηπάρι (13:30): Αναγέννηση Ασφενδιού- Α.Ε. Λέρου (Φωταράς)
(Παρχαρίδης- Πατσιαούρας- Γιαμουζής/ Αλεξίου)