www.12sports.gr

www.12sports.gr: Άλλα σπορ
Οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες
08:15 | Τρι 10 Οκτ, 2017
Εκτύπωση θέματος 198 αναγνώσεις

Οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες

Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθησαν το διήμερο 7 και 8 Οκτωβρίου στη Μύκονο οι 29οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες, στους οποίους συμμετείχαν και τα σωματεία της Δωδεκανήσου. Παρακάτω μπορείτε να δείτε όλα τα αποτελέσματα των αγώνων, καθώς και τις ομαδικές βαθμολογικές των σωματείων, με την Ένωση Καζώνης/ Κάλυμνος να είναι το πρώτο στα Δωδεκάνησα.

Α΄ ΗΜΕΡΑ

100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.66 7

ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.04 5

ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 AO MYKONOY 14.08 4

ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 AO MYKONOY 14.41 3

ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14.80 2

ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14.95 1

ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 15.05

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15.24

ΖΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 15.70

ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 16.05

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 16.32 7

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.11 5

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.47 4

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13.30 3

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.83 2

ΠΕΤΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1995 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.70 1

ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.67

100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 11.88 7

MAΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1995 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.99 5

ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 12.02 4

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 12.31 3

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.32 2

ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1997 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.32 1

ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2000 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 12.74

ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.80

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.88

AΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.00

ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 13.25

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1998 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13.40

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 13.56

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 2.48.31 7

ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.50.71 5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 AO MYKONOY 2.52.78 4

ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2.52.80 3

ΣΚΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΣΠ ΜΗΛΟΥ Ο ΙΕΡΑΞ 2.53.19 2

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.59.38 1

ΜΑΡΚΟΥΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.06.61

ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 3.12.94

ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.15.86

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝ 2002 AO MYKONOY 3.25.65

ΚΟΧΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.26.38

ΣΑΒΒΑΔΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.31.93

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 3.12.37 7

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.29.94 5

ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 3.33.80 4

ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 AO MYKONOY 3.41.01 3

ΠΡΑΓΚΑΣΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 3.45.55 2

ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 AO MYKONOY 3.51.14 1

ΣΙΤΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.57.47

ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.57.47

ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.04.99

ΚΟΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.18.56

ΧΟΤΖΑ ΚΛΕΒΙΣΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.33.10

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 45.90 7

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 40.50 5

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 40.30 4

ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 39.60 3

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 34.70 2

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 34.50 1

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 34.40

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 31.50

ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28.70

ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 28.50

ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 26.05

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝ 2001 AO MYKONOY 25.40

ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 21.80

60Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.01 7

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.05 5

ΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 9.14 4

ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.30 3

ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΙΝΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ 9.30 2

ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 9.44 1

ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 9.48

ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.66

ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 2005 AO MYKONOY 9.83

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.07

ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.07

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΓΔ. 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 10.20

ΛΕΚΑ ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ 2004 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 10.32

ΣΤΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 10.43

60Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜ. 8.53 7

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.82 5

ΜΟΝΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.40 4

ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.45 3

ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 9.67 2

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 9.68 1

800Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 2.32.15 7

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2.41.65 5

ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 2.51.60 4

ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΩ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.02.01 3

ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.03.42 2

ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.03.43 1

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.88 7

ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.04 5

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9.76 4

ΜΑΖΑΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 9.31 3

ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8.75 2

ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 7.81 1

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7.72

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 7.72

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7.47

ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 7.20

ΠΛΑΓΚΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 7.00

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡ 2004 AO MYKONOY 6.62

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 5.03

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.22 7

ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.05 5

ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2002 AO MYKONOY 4.97 4

ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 4.95 2

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.95 3

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 4.86 1

ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.63

ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.56

ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.54

ΚΙΟΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.41

ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.38

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.32

ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 4.28

ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 4.00

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 3.61

800Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 1.57.83 7

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2.01.91 5

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2.05.02 4

ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2.08.14 3

ΜΙΝΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 AO MYKONOY 2.09.26 2

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 1994 AO MYKONOY 2.09.29 1

ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 2.14.28

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 2.15.65

ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1996 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 2.19.10

600Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.46.02 7

ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.49.17 5

ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 1.50.04 4

ΤΖΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.50.87 3

ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1.53.93 2

ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.58.54 1

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 2.03.79

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 2.12.92

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.79 7

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.53 5

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 4.49 4

ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ 4.40 3

ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.37 2

ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 4.36 1

ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 4.34

ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.27

ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.26

ΤΖΙΝΙ ΣΕΡΕΝΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.22

ΖΕΝΕΠΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.19

ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.18

ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.16

ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.16

ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.92

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.84

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.78

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.71

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.68

ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ 3.51

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 3.40

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.30

ΧΑΤΖΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.25

ΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.25

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 3.24

ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 2.79

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 13.67 7

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13.14 5

ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 AO MYKONOY 12.55 4

ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12.43 3

ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.75 2

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.51 1

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.34

ΝΟΣΤΡΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 10.57

ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 10.47

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 10.41

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.34

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 10.23

600 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 1.50.79 7

ΛΑΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 1.50.94 5

ΧΕΙΛΑ ΑΝΝΑ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.52.02 4

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1.53.05 3

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΕΨΑΣ" Η ΡΙΒΑ" 1.54.80 2

ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.56.43 1

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 1.58.20

ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 1.59.32

ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.59.45

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 2.00.86

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2005 ΠΕΨΑΣ" Η ΡΙΒΑ" 2.02.37

ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2004 AO MYKONOY 2.03.79

ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 2.04.01

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 2.06.39

ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 2.06.48

ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2.08.46

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΑΣΠ ΜΗΛΟΥ Ο ΙΕΡΑΞ 2.08.58

ΤΟΛΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 2.09.60

ΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.14.99

ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 AO MYKONOY ΕΓΚΑΤ.

400Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 53.55 7

ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 54.66 5

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 54.76 4

ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 56.06 3

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 57.13 2

ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 57.14 1

ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.23

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 59.35

400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 62.13 7

ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 62.43 5

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 65.68 4

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 65.84 3

ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 70.53 2

ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 79.08 1

100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 17.24 7

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝ 1990 AO MYKONOY 19.47 5

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 AO MYKONOY 19.73 4

ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 20.63 3

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΖΑΧΑΡΩΒ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 5.23 7

ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2004 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 5.00 5

ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΜΑΡΚΟΣ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 4.99 4

ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.83 3

ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.55 2

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.04 1

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.02

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.88

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 40.50 7

ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 AO MYKONOY 39.35 5

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 36.40 4

ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 35.40 3

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 33.95 2

ΑΜΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 33.60 1

ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 28.30

ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 26.10

ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 25.40

ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 21.95

ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 21.90

ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.90

ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 AO MYKONOY 21.70

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 21.40

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 19.60

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΚΥΡΗ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 62.30 7

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 55.40 5

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1986 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 54.80 4

ΖΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1972 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 54.63 3

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 45.30 2

ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 38.50 1

ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 32.90

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 37.60 7

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝ 1991 AO MYKONOY 36.90 5

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 30.70 4

ΠΕΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1990 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 20.50 3

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.92 7

ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9.54 5

ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9.39 4

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 AO MYKONOY 9.29 3

ΠΕΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1990 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.07 2

Β΄ ΗΜΕΡΑ

3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 15.08.45 7

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 15.27.75 5

ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ 1999 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.32.73 4

ΚΟΝΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 16.50.68 3

ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 16.58.95 2

ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 18.40.28 1

400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 62.24 7

ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 62.29 5

ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 63.92 4

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 64.60 3

ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 67.98 2

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 69.15 1

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.55 7

ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.50 5

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.45 4

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 1.45 3

ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.45 2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 1.40 1

ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.40

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.35

ΜΠΑΖΡΑΚΤΑΡΕΒΙΚ ΙΛΟΝΑ-ΘΕΟΔ. 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.35

ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1.35

ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.30

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1.30

ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.25

ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1.20

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 6.82 7

ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6.31 5

ΝΙΚΟΛΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 AO MYKONOY 6.20 4

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 6.16 3

ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 6.15 2

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 6.14 1

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 5.96

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝ 2001 AO MYKONOY 5.89

ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.43

ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.80

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.09 7

ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 10.42 5

ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 9.66 4

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.48 3

ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 8.76 2

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 8.37 1

80 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 10.44 7

ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 10.54 5

ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.67 4

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.81 3

ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.86 2

ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 10.94 1

ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.96

ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.97

ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.08

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.27

ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 11.29

ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.30

ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11.30

ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 11.31

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 11.35

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 11.36

ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.55

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.55

ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.62

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.64

ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 AO MYKONOY 11.71

ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 11.82

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.90

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.98

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 12.48

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.50

ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ. 12.55

ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.65

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΧΡΥΣΑ 2003 AO MYKONOY 13.74

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 34.28 7

ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 29.68 5

ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 25.92 4

ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1978 AO MYKONOY 24.43 3

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 23.84 2

ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 23.82 1

ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 19.28

ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 18.15

ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 AO MYKONOY 14.05

ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 11.14

ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.12

80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.48 7

ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.76 5

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 9.81 4

ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 AO MYKONOY 10.01 3

ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.01 2

ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2002 AO MYKONOY 10.09 1

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.13

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 10.38

ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΤ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.46

ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 10.48

ΝΙΑΣΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 10.60

ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 10.69

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.71

ΚΙΟΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.77

ΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10.80

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 15.51 7

ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 AO MYKONOY 13.78 5

ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.08 4

ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.98 3

ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 12.96 2

ΣΤΡΑΒΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.37 1

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 11.82

ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 10.71

150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 20.70 7

ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 21.27 5

ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 21.66 4

ΕΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 AO MYKONOY 21.83 3

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.86 2

ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 21.92 1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 22.99

ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2004 AO MYKONOY 23.03

ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 23.45

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 23.75

ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 23.98

ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 24.13

ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 24.58

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 24.73

150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜ. 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 19.81 7

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20.14 5

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 21.10 4

ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 22.20 3

ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 22.51 2

ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23.61 1

200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 27.21 7

ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.22 5

ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 AO MYKONOY 28.10 4

ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28.30 3

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 29.11 2

ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 29.17 1

ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 29.37

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 29.38

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.74

ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 29.85

ΤΖΙΝΙ ΣΕΡΕΝΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 30.00

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 30.47

ΖΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 32.53

ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 32.95

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.80 7

ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 1.80 5

ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.75 4

ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.65 3

ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.65 2

ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 1.60 1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.55

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1.55

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 5.02 7

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 4.98 5

ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 4.98 4

ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.86 3

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.51 2

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.36 1

ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ  2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 4.23

ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.22

ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4.20

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 AO MYKONOY 4.07

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.92

ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 3.53

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.64 7

ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 10.53 5

ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 9.94 4

ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 9.71 3

ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 AO MYKONOY 9.50 2

ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 9.39 1

ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2003 9.37

ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΕΝΑ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 9.22

ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 8.76

ΚΟΥΛΛΑΙ ΠΑΟΛΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 8.71

ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.42

ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 8.27

ΓΕΛΑΜΠΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 8.18

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.17

ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 AO MYKONOY 7.89

ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ  2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 7.88

ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 7.61

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.27

ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.14

ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 6.72

200Μ.ΠΑΙΔΩΝ

ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 24.33 7

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 24.42 5

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 24.44 4

ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2000 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 24.55 3

ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 24.77 2

ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 24.85 1

ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 24.87

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 25.48

ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25.88

ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 AO MYKONOY 25.94

ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26.74

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 27.13

ΚΑΡΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27.14

ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.43

ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 29.24

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 48.52 7

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 41.65 5

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 37.93 4

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 36.72 3

ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1989 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 29.13 2

300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΚΙΚΟΥΣ ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 44.51 7

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 46.23 5

ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 47.16 4

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 48.71 3

ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 48.76 2

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 49.08 1

ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥ 50.18

ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 50.28

ΚΟΥΝΗ ΔΑΝΑΗ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 50.80

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 51.28

ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51.88

ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 51.89

ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 52.53

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 52.98

ΜΠΑΛΑ ΙΡΕΝΑ 2003 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 53.36

ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 53.49

ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 53.50

ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.94

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 56.43

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 58.64

300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 39.09 7

ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 39.45 5

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 40.68 4

ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 40.94 3

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 41.65 2

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 42.31 1

ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 44.04

ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 45.17

ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 48.02

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 11.20 7

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.10 5

ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.95 4

ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 AO MYKONOY 10.26 3

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8.92 2

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8.77 1

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8.72

ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 8.51

ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 6.57

3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 8.56.08 7

ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 AO MYKONOY 8.58.80 5

ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.14.56 4

ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 AO MYKONOY 9.31.70 3

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 1994 AO MYKONOY 9.39.93 2

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.56.64 1

ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.19.17

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 10.24.14

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 13.25.27

ΓΙΑΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΕΑΣ 1982 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ ΕΓΚΑΤ.

3000Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 AO MYKONOY 10.24.67 7

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 AO MYKONOY 11.06.09 5

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.51.26 4

ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 13.05.77 3

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΑΞΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 13.38.00 2

ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ 1999 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 13.41.32 1

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 AO MYKONOY 13.49.22

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.78 7

ΣΕΛΙΜΑΪ ΣΕΖΙΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.62 5

ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.59 4

ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.47 3

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.43 2

ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.37 1

ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.31

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 4.29

ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.28

ΓΚΟΥΜΕΝΗ ΜΕΓΚΥ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.27

ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.26

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 AO MYKONOY 4.24

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥ 2005 AO MYKONOY 4.16

ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.11

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.87

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3.80

ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 3.62

ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.28

ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.10

4Χ100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΓΚΟΡΝΤΑΤΗ Σ-ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Μ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 52.60 14

ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝ-ΑΝΕΣΤΗ ΕΛ

ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ Κ-ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 53.21 10

ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ-ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 53.66 8

ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡ-ΚΙΚΚΟΥΣ ΙΟΝΑ

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘ-ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.64 6

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ-ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 54.95 4

ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ

ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦ-ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 55.05 2

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚ-ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜ

ΜΠΑΧΑ ΠΗΝ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.54

ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤ-ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛ-ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΕΙΠΑΤΕΙΡΑ 60.26

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣ-ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤ

4Χ100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΡΡΑΤΕΛΛΟ ΚΡ-ΑΛΑΔΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 45.98 14

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝ-ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧ

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 46.48 10

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧ

ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ-ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 48.01 8

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ

ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓ-ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 49.20 6

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒ-ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝ

ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡ-ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 50.88 4

ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡ-ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤ

ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜ-ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52.89 2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

1 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ  Α.Ο. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 114

2 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 109

3 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 93

4 Γ.Σ.  ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 92

5 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 88

6 Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Ε.Μ.  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 65

7 Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ  ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 58

8 ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 54

9 Φ.Ο.  ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 52

10 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 37

11 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 36

12 Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΣΑΜΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 34

13 Π.Α.Σ.  ΙΚΑΡΟΣ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 34

14 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ 30

15 Α.Ε ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 26

16 Α.Γ.Ε.Σ.  ΚΑΜΕΙΡΟΣ  2009 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 25

17 ΝΑΞΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 2003 ΚΥΚΛΑΔΩΝ 25

18 Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 19

19 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο  ΚΩΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 17

20 Α.Ο.  ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΕΣΒΟΥ 16

21 ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 14

22 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 13

23 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 8

24 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ   ΓΠΣ ΛΕΣΒΟΥ 8

25 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 8

26 Α.Σ. Η  ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 7

27 ΑΙΑΝΤΑΣ  ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 7

28 Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 6

29 Γ.Α.Σ. ΥΓΕΙΑ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 5

30 Γ.Σ. ΑΛΚΑΙΟΣ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 3

31 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΛΕΣΒΟΥ 3

32 Γ.Σ.  ΑΡΙΩΝ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 2

33 Α.Ο. ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2

34 ΠΕΨΑΣ  Η  ΡΙΒΑ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 2

35 ΙΕΡΑΞ ΠΛΑΚΩΝ ΜΗΛΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2

 

 

Άλλα σπορ |
  Στις 24/02 η Γ.Σ. του Κένταυρου

Στις 24/02 η Γ.Σ. του Κένταυρου

Πριν από 2 ημέρες 20:53 | Σαβ 17 Φεβ, 2018

Προς Γενική Συνέλευση οδεύει ο Α.Σ. Κένταυρος για την ανασυγκρότηση του Δ.Σ. Μέλη του συλλόγου έχουν ήδη δηλώσει το ενδιαφέρον τους για τη συμμετοχή τους στο νέο διοικητικό συμβούλιο. Η...

 341 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Νέος αγώνας από τον Άθλο

Νέος αγώνας από τον Άθλο

Πριν από 4 ημέρες 11:18 | Παρ 16 Φεβ, 2018

Ο Α.Ο. Άθλος διοργανώνει Διασυλλογικό αγώνα ορεινής ποδηλασίας (MTB) Cross Country Σιρκουί ή Criterium- XCC, με ονομασία ''Χωραφα Α.Ο. Άθλος ΜΤΒ Park''. Θα διεξαχθεί στο Παραδείσι την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2018,...

 265 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Καινοτομίες στο Μαραθώνιο

Καινοτομίες στο Μαραθώνιο

Πριν από 4 ημέρες 10:57 | Παρ 16 Φεβ, 2018

Μία ακόμα καινοτομία θα εφαρμόσει ο 5ος Διεθνής Μαραθώνιος Ρόδου, η κορυφαία αθλητική διοργάνωση στη Ρόδο και στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, που θα διεξαχθεί στις 29 Απριλίου 2018. Μετά τα...

 67 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  O βραδινός λαϊκός γύρος της Κω

O βραδινός λαϊκός γύρος της Κω

Πριν από 4 ημέρες 10:12 | Παρ 16 Φεβ, 2018

Με ενθαρρυντική συμμετοχή, παρά τον κακό καιρό, έγινε το περασμένο Σάββατο ο βραδινός Λαϊκός Γύρος στην πόλη της Κω που διοργάνωσε ο Γ.Σ. Ιπποκράτης ο Κώος σε συνεργασία με τον Δήμο...

 56 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Στις Σέρρες ο Ίκαρος

Στις Σέρρες ο Ίκαρος

Πριν από 5 ημέρες 14:31 | Πεμ 15 Φεβ, 2018

Μετά το χειμερινό διάλειμμα τον πρωταθλημάτων της Α.ΜΟΤ.Ο.Ε. έφτασε επιτέλους η ώρα για την έναρξη του αγωνιστικού προγράμματος του 2018. Αυλαία στα πρωταθλήματα κάνει το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα MotoCross, ξεκινώντας φέτος...

 139 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Τα ''κορίτσια μας'' στο Μπέρμιγχαμ

Τα ''κορίτσια μας'' στο Μπέρμιγχαμ

Πριν από 5 ημέρες 11:16 | Πεμ 15 Φεβ, 2018

Με 10μελή αποστολή θα ταξιδέψει η Ελλάδα στο Μπέρμιγχαμ για το παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου που διεξάγεται από την 1η Μαρτίου μέχρι και τις 4. Στις 19 Φεβρουαρίου κλείνει η...

 149 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Μαζί στην χοροεσπερίδα

Μαζί στην χοροεσπερίδα

Πριν από 5 ημέρες 09:18 | Πεμ 15 Φεβ, 2018

Ο Α.Σ. Tae Kwon Do Άτλας και η ομάδα μπάσκετ Ε.Α. Καλύμνου διοργανώνουν αποκριάτικη χοροεσπερίδα το προσεχές Σάββατο 17 Φεβρουαρίου στις 21:00 στο κέντρο διασκέδασης «Καστέλλι». Η τιμή εισιτηρίου είναι...

 147 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Πρώτη η Ντουρουτλή

Πρώτη η Ντουρουτλή

Πριν από 6 ημέρες 09:18 | Τετ 14 Φεβ, 2018

Στον Πανελλήνιο Ιππικό Όμιλο στο Μαρκόπουλο διεξήχθη το περασμένο σαββατοκύριακο ο 1ος διασυλλογικός αγώνας Ιππικής Αντοχής για το 2018. Η ομάδα του Κέντρου Εκπαιδεύσεως Ιππασίας Ρόδου “Salonikios Endurance Team” πραγματοποίησε...

 144 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Υψηλές θέσεις για τον Α.Σ.Ι.Α.Θ.Ρ.

Υψηλές θέσεις για τον Α.Σ.Ι.Α.Θ.Ρ.

Πριν από 7 ημέρες 13:08 | Τρι 13 Φεβ, 2018

Η Επιτροπή Ανοικτής Θαλάσσης (ΕΑΘ) της Ελληνικής Ιστιοπλοϊκής Ομοσπονδίας (ΕΙΟ), διοργάνωσε το Σάββατο 3 Φεβρουάριου 2018, την Απονομή της Ετήσιας Γενικής Κατάταξης (Ranking List) ΕΑΘ 2017 όλων των περιοχών της...

 142 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Το 1ο Κύπελλο Κάτας-Κούμιτε Καράτε

Το 1ο Κύπελλο Κάτας-Κούμιτε Καράτε

Πριν από 8 ημέρες 10:38 | Δευ 12 Φεβ, 2018

Στο νεοσύστατο σύλλογο Α.Σ. Μαχητικών Αθλημάτων Ρόδου, που εδρεύει στην Σορωνή, με δάσκαλο τον Νίκο Κλωνάρη 3ο Dan, ολοκληρώθηκε το 1ο ενδο-συλλογικό Κύπελλο Κάτας-Κούμιτε. Οι νέοι καρατέκα μαχητές ξεδίπλωσαν το ταλέντο...

 196 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Το Σχολικό Πρωτάθλημα του Ιππότη

Το Σχολικό Πρωτάθλημα του Ιππότη

Πριν από 10 ημέρες 07:16 | Σαβ 10 Φεβ, 2018

Ο Σκακιστικός Όμιλος Ρόδου “Ιππότης” ανακοινώνει τη διεξαγωγή του τουρνουά που περιμένουν πώς και πώς όλοι οι μικροί λάτρεις του παιχνιδιού. Ο λόγος φυσικά γίνεται για το Σχολικό Πρωτάθλημα 2018, από το...

 244 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Με το δεξί η Παπαδοπούλου

Με το δεξί η Παπαδοπούλου

Πριν από 12 ημέρες 14:43 | Πεμ 8 Φεβ, 2018

Με τον καλύτερο τρόπο άνοιξε η αυλαία των αγωνιστικών της υποχρεώσεων η Βικτώρια Παπαδοπούλου, στο 1ο Εθνικό πρωτάθλημα τενις Ε2 που πραγματοποιήθηκε στο Ηράκλειο της Κρήτης. Από την Παρασκευή 2...

 281 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ο Κένταυρος έκοψε την πίτα του

  Ο Κένταυρος έκοψε την πίτα του
Πριν από 2 ημέρες
16:51 | Κυρ 18 Φεβ, 2018

Την βασιλόπιτα του έκοψε πριν από λίγες μέρες ο Α.Σ.Κένταυρος... Παράλληλα έγινε και ένας σύντομος απολογισμός για την δραστηριότητα του συλλόγου την χρονιά που πέρασε. Όπως οι αγώνες σε ανοιχτό...

 47 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

''Προφήτης Ηλίας 2018''

  ''Προφήτης Ηλίας 2018''
Πριν από 4 ημέρες
16:21 | Παρ 16 Φεβ, 2018

Η Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου και ο Δ.Ο.Π.Α.Ρ. και σε συνεργασία με τα Σωματεία Στίβου της Ρόδου, καθώς και με την Στήριξη της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, την Δημοτική Κοινότητα Σαλάκου και...

 58 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

''Χρυσός'' χορηγός η Adidas

  ''Χρυσός'' χορηγός η Adidas
Πριν από 6 ημέρες
10:21 | Τετ 14 Φεβ, 2018

Για πέμπτη συνεχόμενη χρονιά «Χρυσός χορηγός» του Διεθνούς Mαραθωνίου Ρόδου, θα είναι η «Adidas», μέσω του τοπικού της καταστήματος «Adidas Rhodes». Ο ιδιοκτήτης του κ. Θάνος Χατζηστρατής μιλώντας για την κορυφαία...

 61 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Τα νέα του μπριτζ

  Τα νέα του μπριτζ
Πριν από 6 ημέρες
22:15 | Τρι 13 Φεβ, 2018

Σημαντικές επιτυχίες σημείωσαν οι αθλητές του Ομίλου Αγωνιστικού Μπριτζ Ρόδου στο 52ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ζευγών, που διεξήχθη στις 9,10 και 11 Φεβρουαρίου. Συγκεκριμένα, οι Φοιτός Σίμων και Τσελεπής Λάζαρος, με...

 94 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Μεγάλες επιτυχίες των αθλητών μας

  Μεγάλες επιτυχίες των αθλητών μας
Πριν από 7 ημέρες
10:40 | Τρι 13 Φεβ, 2018

Με συμμετοχή που ξεπέρασε τους 1.150 αθλητές και αθλήτριες διεξήχθη στο Σ.Ε.Φ., στον Πειραιά, το πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών- γυναικών, το περασμένο σαββατοκύριακο 10 και 11 Φεβρουαρίου. Η Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου...

 80 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Τριήμερο Patmos Revelation

  Τριήμερο Patmos Revelation
Πριν από 8 ημέρες
10:35 | Δευ 12 Φεβ, 2018

Μετά την περσινή μεγάλη του επιτυχία, το Patmos Revelation επιστρέφει και φέτος στο νησί των Δωδεκανήσων και θα πραγματοποιηθεί από 29 Ιουνίου έως 1 Ιουλίου 2018, όπου το νησί της ''Αποκάλυψης'' θα...

 68 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Έπιασε το όριο η Σπανουδάκη

  Έπιασε το όριο η Σπανουδάκη
Πριν από 9 ημέρες
20:22 | Σαβ 10 Φεβ, 2018

Η Εθνική ομάδα για το παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου στο Μπέρμιγχαμ, απέκτησε και 5ο μέλος μόλις πριν από λίγο με την Ραφαηλία Σπανουδάκη να τρέχει τα 60μ. σε 7.29. H...

 125 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Χορηγός η Η Hotels στο Μαραθώνιο

  Χορηγός η Η Hotels στο Μαραθώνιο
Πριν από 10 ημέρες
11:17 | Σαβ 10 Φεβ, 2018

Αναγνωρίζοντας την προσπάθεια για την καθιέρωση του Διεθνούς Μαραθωνίου και την αναγνώριση της Ρόδου ως κορυφαίου προορισμού αθλητικού τουρισμού, ο Όμιλος Χατζηλαζάρου- H HOTELS θα είναι ο χορηγός του αγώνα...

 61 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ο Κένταυρος κόβει την πίτα του

  Ο Κένταυρος κόβει την πίτα του
Πριν από 11 ημέρες
16:53 | Παρ 9 Φεβ, 2018

Αύριο στις 17:00 θα κόψει την πίτα του ο Α Σ Κένταυρος και η ακαδημία τοξοβολίας. Στα Κοσκινού και στο καφενείο “Καφενές” στην πλατεία θα κόψει την πίτα του ο σύλλογος...

 73 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ο νυχτερινός γύρος της Κω

  Ο νυχτερινός γύρος της Κω
Πριν από 12 ημέρες
14:59 | Πεμ 8 Φεβ, 2018

Το προσεχές Σάββατο 10 Φεβρουαρίου και συγκεκριμένα στις 16:00 πρόκειται να γίνει ο νυχτερινός λαϊκός γύρος της πόλης της Κω, στο πλαίσιο της χειμερινής εκδήλωσης ''Διήμερο αθλητισμού'', που διοργανώνει το...

 107 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Πολύτιμες εμπειρίες για Κεφαλλάκη!

  Πολύτιμες εμπειρίες για Κεφαλλάκη!
Πριν από 12 ημέρες
08:50 | Πεμ 8 Φεβ, 2018

Ολοκληρώθηκε η πρώτη παρουσία των ''Πιγκουίνων'' στους Χειμερινούς Αγώνες Νοτίου Ελλάδας με την συμμετοχή του Μιχάλη- Πανορμίτη Κεφαλλάκη στα 50 και 100 μέτρα πεταλούδα κατάφερνοντας να βελτιώσει τις ατομικές του επιδόσεις και να...

 62 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Τιμήθηκαν οι αθλητές του Εύδαμου

  Τιμήθηκαν οι αθλητές του Εύδαμου
Πριν από 12 ημέρες
18:30 | Τετ 7 Φεβ, 2018

Στην καθιερωμένη ετήσια γιορτή του ΣΕΓΑΣ στην Ρόδο,όπου βραβεύθηκαν οι καλύτεροι αθλητές και αθλήτριες για το 2017, ο Γ.Σ. Εύδαμος, βραβεύθηκε στα πρόσωπα των πέντε(5) αθλητών και αθλητριών του που...

 79 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ραντεβού στο Κορωπί

  Ραντεβού στο Κορωπί
Πριν από 13 ημέρες
12:50 | Τετ 7 Φεβ, 2018

Ο Πανελλήνιος Ιππικός Όμιλος θα διοργανώσει υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ιππασίας, τον 1ο Διασυλλογικό Αγώνα Ιππικής Αντοχής 2018, με τη συμμετοχή αρκετών αθλητών από τη Ρόδο, που θα...

 60 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Στο Βαλκανικό η Μαγκούλια

  Στο Βαλκανικό η Μαγκούλια
Πριν από 14 ημέρες
08:57 | Τρι 6 Φεβ, 2018

Το Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κ20 θα γίνει το ερχόμενο Σάββατο (10/2) στη Σόφια της Βουλγαρίας. Η ελληνική ομάδα θα πάρει μέρος στη διοργάνωση με 12 αθλητές και αθλήτριες, μεταξύ των οποίων...

 72 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Οι αποφάσεις της Ε.Ο.Ι. για το Αιγαίο

  Οι αποφάσεις της Ε.Ο.Ι. για το Αιγαίο
Πριν από 17 ημέρες
08:59 | Σαβ 3 Φεβ, 2018

Το διοικητικό συμβούλιο της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ιππασίας, στην τελευταία του συνεδρίαση (29 Ιανουαρίου 2018), μεταξύ άλλων συζήτησε και πήρε αποφάσεις για πολλά και σημαντικά θέματα που αφορούν την καλύτερη λειτουργία...

 104 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Αύριο η Γ.Σ. της Ε.Φ.Ο.Α.

  Αύριο η Γ.Σ. της Ε.Φ.Ο.Α.
Πριν από 17 ημέρες
08:54 | Σαβ 3 Φεβ, 2018

Η Τακτική Γενική Συνέλευση της Ε.Φ.Ο. Αντισφαίρισης θα πραγματοποιηθεί την προσεχή Κυριακή 4 Φεβρουαρίου στον Όμιλο Αντισφαίρισης Αθηνών. Το ''παρών'' θα δώσουν και τα σωματεία της Δωδεκανήσου. Η τακτική Γ.Σ. θα...

 71 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Η 1η εαρινή συνάντηση ρίψεων

  Η 1η εαρινή συνάντηση ρίψεων
Πριν από 18 ημέρες
14:01 | Παρ 2 Φεβ, 2018

Ο τοπικός Αθλητικός Όμιλος Εμμανουήλ και Μαίρης Σταματίου συνδιοργανώνει με την Ε.Α.Σ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου και προκηρύσσει την 1η  Εαρινή Συνάντηση Ρίψεων, αγώνα που θα διεξαχθεί, σύμφωνα με τη Γενική Προκήρυξη...

 85 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ντεμπούτο με 7.34 για Σπανουδάκη

  Ντεμπούτο με 7.34 για Σπανουδάκη
Πριν από 19 ημέρες
08:17 | Πεμ 1 Φεβ, 2018

Επίδοση κάτω από το ατομικό της ρεκόρ (7.30) θα μπορούσε να κυνηγήσει η Ραφαέλα Σπανουδάκη στο σημερινό μίτινγκ του Ρέιμς, αν το πρόγραμμα δεν κυλούσε με τόσο μεγάλη καθυστέρηση. Ο...

 107 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Τουρνουά, απονομές και κοπή πίτας

  Τουρνουά, απονομές και κοπή πίτας
Πριν από 20 ημέρες
09:39 | Τετ 31 Ιαν, 2018

Ολοκληρώθηκε το Σάββατο 27 Ιανουαρίου το 2ο τουρνουά του 6ου Grand Prix της σχολικής χρονιάς 2017-18 για τον Ιππότη. Με πάνω από 50 συμμετοχές, το τουρνουά στέφθηκε με επιτυχία καθώς...

 116 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Η κοπή πίτας της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ

  Η κοπή πίτας της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ
Πριν από 20 ημέρες
09:37 | Τετ 31 Ιαν, 2018

Το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου είναι η ημερομηνία όπου η Ένωση Αθλητικών Σωματείων ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου ( ΕΑΣ) θα πραγματοποιήσει αλλεπάλληλες εκδηλώσεις, με τη παρουσία των αντιπροσώπων των Σωματείων Στίβου της Δωδεκανήσου,...

 113 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Το ημερολόγιο των αθλητικών γεγονότων στα Δωδεκάνησα
Τα αθλητικά φωτογραφικά άλμπουμ του 12sports.gr

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ

Μπασκετικος

Δε πειράζει την επόμενη εβδομάδα θα είναι δεύτερος ο Ιπποκράτης. Είναι αλήθεια ότι από κάθε όμιλο ανεβαίνουν δύο και ο...

Ενδιαφερόμενος

Πώς θα βγει το F4 των παμπαίδων;

Vako_R

Καλό είναι να μην γράφονται τέτοια πράγματα αν αναλογιστούμε και λίγο το νεαρό της ηλικίας του αθλητή και την ευθραστη...

Κυριαζής Κοσμάς

Κύριε Δούβαλη καλησπέρα και επί τη ευκαιρία να σας συγχαρώ για την πολύ καλή προσπάθεια που καταβάλλεται στην σελίδα 12sports.Θα...

Κρεμαστη

Κύριε Μάκη μια παρατήρηση το ημίχρονο στην κρεμαστη ιαλυσο κρεμαστη έληξε 31-31 και όχι 17-31 Που γράφεται αξίζουν συγχαρητήρια τα...

Ασχετος

ΜΕ 5 ΕΦΗΒΟΥΣ ΚΑΙ 1/ΠΑΙΔΑ Η ΕΑΚΑ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΗΝ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ 42/ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΥΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑ...

ΣΥΜΒΟΥΛΗ

ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ. Ο ΓΟΝΕΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ BROWSER ΤΟΥ ΕΝΑ ADBLOCK ΕΤΣΙ...

ΑΣΧΕΤΟΣ

ΚΥΡΙΕ ΔΟΥΒΑΛΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥ ΓΚΡΙΦΙΝ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟΣΣΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΕ...

Παντελής Ισιδώρου

Και πρόεδρος της ΚΕΔ και διαιτητής και κομμισαριος;Τελικά τι γίνεται στους διαιτητές; Ας παίξουν και στο βολευ..

Γονέας

Ευχαριστώ για την απάντηση ,απλά παραξενεύτηκα γιατί είμαστε όλοι οικογενειάρχες οπως και εσείς. Ευχαριστώ και πάλι.