www.12sports.gr

www.12sports.gr: Άλλα σπορ
Οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες
08:15 | Τρι 10 Οκτ, 2017
Εκτύπωση θέματος 92 αναγνώσεις

Οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες

Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθησαν το διήμερο 7 και 8 Οκτωβρίου στη Μύκονο οι 29οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες, στους οποίους συμμετείχαν και τα σωματεία της Δωδεκανήσου. Παρακάτω μπορείτε να δείτε όλα τα αποτελέσματα των αγώνων, καθώς και τις ομαδικές βαθμολογικές των σωματείων, με την Ένωση Καζώνης/ Κάλυμνος να είναι το πρώτο στα Δωδεκάνησα.

Α΄ ΗΜΕΡΑ

100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.66 7

ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.04 5

ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 AO MYKONOY 14.08 4

ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 AO MYKONOY 14.41 3

ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14.80 2

ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14.95 1

ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 15.05

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15.24

ΖΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 15.70

ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 16.05

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 16.32 7

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.11 5

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.47 4

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13.30 3

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.83 2

ΠΕΤΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1995 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.70 1

ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.67

100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 11.88 7

MAΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1995 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.99 5

ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 12.02 4

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 12.31 3

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.32 2

ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1997 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.32 1

ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2000 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 12.74

ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.80

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.88

AΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.00

ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 13.25

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1998 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13.40

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 13.56

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 2.48.31 7

ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.50.71 5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 AO MYKONOY 2.52.78 4

ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2.52.80 3

ΣΚΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΣΠ ΜΗΛΟΥ Ο ΙΕΡΑΞ 2.53.19 2

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.59.38 1

ΜΑΡΚΟΥΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.06.61

ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 3.12.94

ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.15.86

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝ 2002 AO MYKONOY 3.25.65

ΚΟΧΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.26.38

ΣΑΒΒΑΔΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.31.93

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 3.12.37 7

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.29.94 5

ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 3.33.80 4

ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 AO MYKONOY 3.41.01 3

ΠΡΑΓΚΑΣΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 3.45.55 2

ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 AO MYKONOY 3.51.14 1

ΣΙΤΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.57.47

ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.57.47

ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.04.99

ΚΟΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.18.56

ΧΟΤΖΑ ΚΛΕΒΙΣΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.33.10

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 45.90 7

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 40.50 5

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 40.30 4

ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 39.60 3

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 34.70 2

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 34.50 1

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 34.40

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 31.50

ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28.70

ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 28.50

ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 26.05

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝ 2001 AO MYKONOY 25.40

ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 21.80

60Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.01 7

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.05 5

ΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 9.14 4

ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.30 3

ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΙΝΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ 9.30 2

ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 9.44 1

ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 9.48

ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.66

ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 2005 AO MYKONOY 9.83

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.07

ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.07

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΓΔ. 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 10.20

ΛΕΚΑ ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ 2004 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 10.32

ΣΤΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 10.43

60Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜ. 8.53 7

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.82 5

ΜΟΝΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.40 4

ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.45 3

ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 9.67 2

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 9.68 1

800Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 2.32.15 7

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2.41.65 5

ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 2.51.60 4

ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΩ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.02.01 3

ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.03.42 2

ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.03.43 1

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.88 7

ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.04 5

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9.76 4

ΜΑΖΑΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 9.31 3

ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8.75 2

ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 7.81 1

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7.72

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 7.72

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7.47

ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 7.20

ΠΛΑΓΚΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 7.00

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡ 2004 AO MYKONOY 6.62

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 5.03

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.22 7

ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.05 5

ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2002 AO MYKONOY 4.97 4

ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 4.95 2

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.95 3

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 4.86 1

ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.63

ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.56

ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.54

ΚΙΟΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.41

ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.38

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.32

ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 4.28

ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 4.00

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 3.61

800Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 1.57.83 7

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2.01.91 5

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2.05.02 4

ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2.08.14 3

ΜΙΝΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 AO MYKONOY 2.09.26 2

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 1994 AO MYKONOY 2.09.29 1

ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 2.14.28

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 2.15.65

ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1996 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 2.19.10

600Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.46.02 7

ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.49.17 5

ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 1.50.04 4

ΤΖΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.50.87 3

ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1.53.93 2

ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.58.54 1

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 2.03.79

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 2.12.92

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.79 7

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.53 5

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 4.49 4

ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ 4.40 3

ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.37 2

ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 4.36 1

ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 4.34

ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.27

ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.26

ΤΖΙΝΙ ΣΕΡΕΝΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.22

ΖΕΝΕΠΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.19

ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.18

ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.16

ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.16

ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.92

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.84

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.78

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.71

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.68

ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ 3.51

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 3.40

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.30

ΧΑΤΖΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.25

ΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.25

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 3.24

ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 2.79

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 13.67 7

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13.14 5

ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 AO MYKONOY 12.55 4

ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12.43 3

ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.75 2

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.51 1

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.34

ΝΟΣΤΡΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 10.57

ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 10.47

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 10.41

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.34

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 10.23

600 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 1.50.79 7

ΛΑΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 1.50.94 5

ΧΕΙΛΑ ΑΝΝΑ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.52.02 4

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1.53.05 3

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΕΨΑΣ" Η ΡΙΒΑ" 1.54.80 2

ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.56.43 1

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 1.58.20

ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 1.59.32

ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.59.45

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 2.00.86

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2005 ΠΕΨΑΣ" Η ΡΙΒΑ" 2.02.37

ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2004 AO MYKONOY 2.03.79

ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 2.04.01

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 2.06.39

ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 2.06.48

ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2.08.46

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΑΣΠ ΜΗΛΟΥ Ο ΙΕΡΑΞ 2.08.58

ΤΟΛΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 2.09.60

ΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.14.99

ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 AO MYKONOY ΕΓΚΑΤ.

400Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 53.55 7

ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 54.66 5

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 54.76 4

ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 56.06 3

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 57.13 2

ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 57.14 1

ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.23

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 59.35

400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 62.13 7

ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 62.43 5

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 65.68 4

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 65.84 3

ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 70.53 2

ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 79.08 1

100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 17.24 7

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝ 1990 AO MYKONOY 19.47 5

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 AO MYKONOY 19.73 4

ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 20.63 3

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΖΑΧΑΡΩΒ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 5.23 7

ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2004 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 5.00 5

ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΜΑΡΚΟΣ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 4.99 4

ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.83 3

ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.55 2

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.04 1

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.02

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.88

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 40.50 7

ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 AO MYKONOY 39.35 5

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 36.40 4

ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 35.40 3

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 33.95 2

ΑΜΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 33.60 1

ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 28.30

ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 26.10

ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 25.40

ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 21.95

ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 21.90

ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.90

ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 AO MYKONOY 21.70

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 21.40

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 19.60

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΚΥΡΗ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 62.30 7

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 55.40 5

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1986 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 54.80 4

ΖΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1972 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 54.63 3

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 45.30 2

ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 38.50 1

ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 32.90

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 37.60 7

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝ 1991 AO MYKONOY 36.90 5

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 30.70 4

ΠΕΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1990 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 20.50 3

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.92 7

ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9.54 5

ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9.39 4

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 AO MYKONOY 9.29 3

ΠΕΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1990 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.07 2

Β΄ ΗΜΕΡΑ

3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 15.08.45 7

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 15.27.75 5

ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ 1999 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.32.73 4

ΚΟΝΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 16.50.68 3

ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 16.58.95 2

ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 18.40.28 1

400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 62.24 7

ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 62.29 5

ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 63.92 4

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 64.60 3

ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 67.98 2

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 69.15 1

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.55 7

ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.50 5

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.45 4

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 1.45 3

ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.45 2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 1.40 1

ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.40

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.35

ΜΠΑΖΡΑΚΤΑΡΕΒΙΚ ΙΛΟΝΑ-ΘΕΟΔ. 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.35

ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1.35

ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.30

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1.30

ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.25

ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1.20

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 6.82 7

ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6.31 5

ΝΙΚΟΛΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 AO MYKONOY 6.20 4

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 6.16 3

ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 6.15 2

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 6.14 1

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 5.96

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝ 2001 AO MYKONOY 5.89

ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.43

ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.80

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.09 7

ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 10.42 5

ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 9.66 4

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.48 3

ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 8.76 2

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 8.37 1

80 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 10.44 7

ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 10.54 5

ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.67 4

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.81 3

ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.86 2

ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 10.94 1

ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.96

ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.97

ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.08

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.27

ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 11.29

ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.30

ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11.30

ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 11.31

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 11.35

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 11.36

ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.55

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.55

ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.62

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.64

ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 AO MYKONOY 11.71

ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 11.82

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.90

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.98

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 12.48

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.50

ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ. 12.55

ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.65

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΧΡΥΣΑ 2003 AO MYKONOY 13.74

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 34.28 7

ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 29.68 5

ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 25.92 4

ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1978 AO MYKONOY 24.43 3

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 23.84 2

ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 23.82 1

ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 19.28

ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 18.15

ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 AO MYKONOY 14.05

ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 11.14

ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.12

80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.48 7

ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.76 5

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 9.81 4

ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 AO MYKONOY 10.01 3

ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.01 2

ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2002 AO MYKONOY 10.09 1

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.13

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 10.38

ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΤ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.46

ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 10.48

ΝΙΑΣΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 10.60

ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 10.69

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.71

ΚΙΟΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.77

ΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10.80

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 15.51 7

ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 AO MYKONOY 13.78 5

ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.08 4

ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.98 3

ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 12.96 2

ΣΤΡΑΒΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.37 1

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 11.82

ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 10.71

150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 20.70 7

ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 21.27 5

ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 21.66 4

ΕΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 AO MYKONOY 21.83 3

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.86 2

ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 21.92 1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 22.99

ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2004 AO MYKONOY 23.03

ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 23.45

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 23.75

ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 23.98

ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 24.13

ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 24.58

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 24.73

150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜ. 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 19.81 7

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20.14 5

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 21.10 4

ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 22.20 3

ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 22.51 2

ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23.61 1

200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 27.21 7

ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.22 5

ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 AO MYKONOY 28.10 4

ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28.30 3

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 29.11 2

ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 29.17 1

ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 29.37

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 29.38

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.74

ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 29.85

ΤΖΙΝΙ ΣΕΡΕΝΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 30.00

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 30.47

ΖΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 32.53

ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 32.95

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.80 7

ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 1.80 5

ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.75 4

ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.65 3

ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.65 2

ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 1.60 1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.55

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1.55

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 5.02 7

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 4.98 5

ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 4.98 4

ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.86 3

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.51 2

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.36 1

ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ  2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 4.23

ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.22

ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4.20

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 AO MYKONOY 4.07

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.92

ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 3.53

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.64 7

ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 10.53 5

ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 9.94 4

ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 9.71 3

ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 AO MYKONOY 9.50 2

ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 9.39 1

ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2003 9.37

ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΕΝΑ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 9.22

ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 8.76

ΚΟΥΛΛΑΙ ΠΑΟΛΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 8.71

ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.42

ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 8.27

ΓΕΛΑΜΠΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 8.18

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.17

ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 AO MYKONOY 7.89

ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ  2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 7.88

ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 7.61

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.27

ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.14

ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 6.72

200Μ.ΠΑΙΔΩΝ

ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 24.33 7

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 24.42 5

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 24.44 4

ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2000 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 24.55 3

ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 24.77 2

ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 24.85 1

ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 24.87

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 25.48

ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25.88

ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 AO MYKONOY 25.94

ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26.74

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 27.13

ΚΑΡΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27.14

ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.43

ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 29.24

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 48.52 7

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 41.65 5

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 37.93 4

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 36.72 3

ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1989 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 29.13 2

300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΚΙΚΟΥΣ ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 44.51 7

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 46.23 5

ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 47.16 4

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 48.71 3

ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 48.76 2

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 49.08 1

ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥ 50.18

ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 50.28

ΚΟΥΝΗ ΔΑΝΑΗ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 50.80

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 51.28

ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51.88

ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 51.89

ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 52.53

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 52.98

ΜΠΑΛΑ ΙΡΕΝΑ 2003 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 53.36

ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 53.49

ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 53.50

ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.94

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 56.43

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 58.64

300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 39.09 7

ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 39.45 5

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 40.68 4

ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 40.94 3

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 41.65 2

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 42.31 1

ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 44.04

ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 45.17

ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 48.02

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 11.20 7

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.10 5

ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.95 4

ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 AO MYKONOY 10.26 3

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8.92 2

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8.77 1

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8.72

ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 8.51

ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 6.57

3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 8.56.08 7

ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 AO MYKONOY 8.58.80 5

ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.14.56 4

ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 AO MYKONOY 9.31.70 3

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 1994 AO MYKONOY 9.39.93 2

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.56.64 1

ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.19.17

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 10.24.14

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 13.25.27

ΓΙΑΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΕΑΣ 1982 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ ΕΓΚΑΤ.

3000Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 AO MYKONOY 10.24.67 7

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 AO MYKONOY 11.06.09 5

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.51.26 4

ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 13.05.77 3

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΑΞΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 13.38.00 2

ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ 1999 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 13.41.32 1

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 AO MYKONOY 13.49.22

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.78 7

ΣΕΛΙΜΑΪ ΣΕΖΙΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.62 5

ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.59 4

ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.47 3

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.43 2

ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.37 1

ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.31

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 4.29

ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.28

ΓΚΟΥΜΕΝΗ ΜΕΓΚΥ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.27

ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.26

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 AO MYKONOY 4.24

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥ 2005 AO MYKONOY 4.16

ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.11

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.87

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3.80

ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 3.62

ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.28

ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.10

4Χ100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΓΚΟΡΝΤΑΤΗ Σ-ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Μ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 52.60 14

ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝ-ΑΝΕΣΤΗ ΕΛ

ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ Κ-ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 53.21 10

ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ-ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 53.66 8

ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡ-ΚΙΚΚΟΥΣ ΙΟΝΑ

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘ-ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.64 6

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ-ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 54.95 4

ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ

ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦ-ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 55.05 2

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚ-ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜ

ΜΠΑΧΑ ΠΗΝ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.54

ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤ-ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛ-ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΕΙΠΑΤΕΙΡΑ 60.26

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣ-ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤ

4Χ100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΡΡΑΤΕΛΛΟ ΚΡ-ΑΛΑΔΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 45.98 14

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝ-ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧ

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 46.48 10

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧ

ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ-ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 48.01 8

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ

ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓ-ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 49.20 6

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒ-ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝ

ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡ-ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 50.88 4

ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡ-ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤ

ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜ-ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52.89 2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

1 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ  Α.Ο. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 114

2 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 109

3 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 93

4 Γ.Σ.  ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 92

5 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 88

6 Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Ε.Μ.  ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 65

7 Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ  ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 58

8 ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 54

9 Φ.Ο.  ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 52

10 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 37

11 Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 36

12 Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΣΑΜΟΥ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 34

13 Π.Α.Σ.  ΙΚΑΡΟΣ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 34

14 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ 30

15 Α.Ε ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 26

16 Α.Γ.Ε.Σ.  ΚΑΜΕΙΡΟΣ  2009 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 25

17 ΝΑΞΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 2003 ΚΥΚΛΑΔΩΝ 25

18 Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 19

19 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο  ΚΩΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 17

20 Α.Ο.  ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΕΣΒΟΥ 16

21 ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 14

22 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 13

23 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 8

24 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ   ΓΠΣ ΛΕΣΒΟΥ 8

25 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 8

26 Α.Σ. Η  ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 7

27 ΑΙΑΝΤΑΣ  ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 7

28 Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 6

29 Γ.Α.Σ. ΥΓΕΙΑ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 5

30 Γ.Σ. ΑΛΚΑΙΟΣ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 3

31 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΛΕΣΒΟΥ 3

32 Γ.Σ.  ΑΡΙΩΝ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 2

33 Α.Ο. ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2

34 ΠΕΨΑΣ  Η  ΡΙΒΑ ΧΙΟΥ - ΣΑΜΟΥ 2

35 ΙΕΡΑΞ ΠΛΑΚΩΝ ΜΗΛΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2

 

 

Άλλα σπορ |
  Ανταμοιβή και πριμ για τρεις

Ανταμοιβή και πριμ για τρεις

Πριν από 12 ώρες 09:19 | Παρ 20 Οκτ, 2017

Μέσα από το σύστημα πριμοδότησης αφορά και στους σωματειακούς προπονητές, που συγκεντρώνουν πόντους ανάλογα με την παρουσία των αθλητών τους στα πανελλήνια πρωταθλήματα και τις διεθνείς διοργανώσεις στις κατηγορίας Κ20...

 317 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Στις 11/11 το κύπελλο Νοτίου Αιγαίου

Στις 11/11 το κύπελλο Νοτίου Αιγαίου

Πριν από 12 ώρες 09:14 | Παρ 20 Οκτ, 2017

Η Ελληνική Φίλαθλος Ερασιτεχνική Ομοσπονδία Ζίου-Ζίτσου θα διοργανώσει το Κύπελλο Νοτιοανατολικού Αιγαίου 2017  στο FIGHTING SYSTEM (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ) στο DUO SYSTEM (ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ)  στο NE–WAZA SYSTEM (ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΔΑΦΟΥΣ) και...

 58 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Η 3η ανάβαση Πανορμίτη

Η 3η ανάβαση Πανορμίτη

Πριν από 1 ημέρα 10:16 | Πεμ 19 Οκτ, 2017

Το διήμερο 14 και 15 Οκτωβρίου έγινε με μεγάλη επιτυχία η 3η Ανάβαση Πανορμίτη σε συνδιοργάνωση του Α.Σ.Ρ. Έλαφος με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, την Ιερά Μονή Πανορμίτη και τον Δήμο...

 324 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  ''Προπονώντας τους γονείς''

''Προπονώντας τους γονείς''

Πριν από 2 ημέρες 08:22 | Πεμ 19 Οκτ, 2017

Μία πολύ ενδιαφέρουσα ομιλία θα γίνει προς τους γονείς των νεαρών αθλητών και αθλητριών από το Ροδιακό Όμιλο Αντισφαίρισης.  Αυτή θα γίνει το προσεχές Σάββατο 21 Οκτωβρίου και συγκεκριμένα στις...

 32 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Το τουρνουά του Ιππότη

Το τουρνουά του Ιππότη

Πριν από 2 ημέρες 22:53 | Τετ 18 Οκτ, 2017

Ξεκίνησε την Κυριακή 15 Οκτωβρίου το 1ο τουρνουά προχωρημένων αθλητών, στην έδρα του Σκακιστικού Ομίλου Ρόδου “Ιππότης” επί της Πίνδου 1. Συνολικά 28 αθλητές, επιπέδων στεπ 4 και άνω συναθροίστηκαν...

 225 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Φινάλε στο Rodos Junior Tennis

Φινάλε στο Rodos Junior Tennis

Πριν από 2 ημέρες 14:20 | Τετ 18 Οκτ, 2017

Ολοκλήρωση των τουρνουά της σειράς «Rodos Junior τένις» που διεξάγονται κάθε χρόνο στους ομίλους τένις του νησιού σε Ρόδο Κρεμαστή, Μαριτσά και Άγιο Σούλα. Από την Πέμπτη 12 έως την...

 134 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Σεμινάριο καράτε στην Κρεμαστή

Σεμινάριο καράτε στην Κρεμαστή

Πριν από 2 ημέρες 09:27 | Τετ 18 Οκτ, 2017

Φθινοπωρινό σεμινάριο καράτε θα διοργανώσει ο ΑΣ Σότοκαν Ρόδου στις 29 Οκτωβρίου στο κλειστό γυμναστήριο της Κρεμαστής. Στο σεμινάριο που θα περιλαμβάνει επίσης εξετάσεις για 1ο, 2ο και 3ο Dan...

 139 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Στήριξη στην... Πεζοπορία!

Στήριξη στην... Πεζοπορία!

Πριν από 3 ημέρες 14:26 | Τρι 17 Οκτ, 2017

Το Τμήμα Αθλητισμού & Νέας Γενιάς, της Δ/νσης Παιδείας, Πολιτισμού & Αθλητισμού Δήμου Ρόδου, σας ενημερώνει ότι την πεζοπορία της Κυριακής 22 Οκτωβρίου 2017, στον Προφήτη Ηλία, υποστηρίζεται και από...

 293 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Ο Ρ.Σ.Α. ευχαριστεί Ευστρατίου

Ο Ρ.Σ.Α. ευχαριστεί Ευστρατίου

Πριν από 3 ημέρες 09:18 | Τρι 17 Οκτ, 2017

Ο Ροδιακός Σύλλογος Αυτοκίνησης προετοιμάζεται για τους αγώνες Dragster. Με αμείωτο σθένος αλλά και πάθος για το μηχανοκίνητο αθλητισμό, την περασμένη Κυριακή οι ιθύνοντες βρέθηκαν στα Μαριτσά για τον καθαρισμό...

 423 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  ''70.3 Distance Triathlon''

''70.3 Distance Triathlon''

Πριν από 4 ημέρες 08:44 | Τρι 17 Οκτ, 2017

Στις 29 Οκτωβρίου πρόκειται να διεξαχθεί η επόμενη διοργάνωση Ocean Lava ‘’70.3. Distance Triathlon’’. Ο αγώνας θα περιλαμβάνει 1.9 χιλιόμετρα κολύμβηση, 90 χιλιόμετρα ποδηλασία και 21.1 χιλιόμετρα τρέξιμο και θα...

 57 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Η Κως προσπαθεί για το καλύτερο

Η Κως προσπαθεί για το καλύτερο

Πριν από 4 ημέρες 08:14 | Τρι 17 Οκτ, 2017

Στον αγώνα που διεξήχθη στο Ξηροκάμπι Μεσσηνίας συμμετείχαν Κώοι αθλητές με θέα την επόμενη ''Σπαρτακειάδα''. Οι ποδηλάτες της Κω προσπάθησαν για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα, αποδεικνύοντας ότι η Κως πλέον έχει μπει δυναμικά...

 38 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |
  Τα νέα του μπριτζ

Τα νέα του μπριτζ

Πριν από 4 ημέρες 19:31 | Δευ 16 Οκτ, 2017

Την περασμένη Δευτέρα, 9 Οκτωβρίου, πραγματοποιήθηκε η πρώτη ημερίδα του 5ημερου τουρνουά ζευγών όπεν στον Όμιλο Αγωνιστικού Μπριτζ Ρόδου με τη συμμετοχή 18 ζευγών. Στις τρεις πρώτες θέσεις κατατάχθηκαν οι...

 163 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Η Μαγκούλια στην Προεθνική

  Η Μαγκούλια στην Προεθνική
Πριν από 12 ώρες
09:17 | Παρ 20 Οκτ, 2017

Έντεκα αθλητές και έξι αθλήτριες ξεχώρισε η ΕΠΑΣ του ΣΕΓΑΣ για την προ-Εθνική ομάδα του παγκόσμιου πρωταθλήματος εφήβων- νεανίδων που φέτος θα διεξαχθεί στο Τάμπερε της Φινλανδίας. Μεταξύ αυτών βρίσκεται...

 33 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Σούπερ Γρύλλης στις Σέρρες

  Σούπερ Γρύλλης στις Σέρρες
Πριν από 2 ημέρες
09:30 | Τετ 18 Οκτ, 2017

Το διήμερο 7 και 8 Οκτωβρίου ο Σταύρος Γρύλλης βρέθηκε στην πίστα των Σερρών προκειμένου να συμμετάσχει στον τελικό αγώνα της παγκόσμιας διοργάνωσης King of Nations ως μέλος της κυπριακής...

 41 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Η προετοιμασία για την αναβίωση

  Η προετοιμασία για την αναβίωση
Πριν από 3 ημέρες
14:16 | Τρι 17 Οκτ, 2017

Ξεκίνησαν και προχωρούν με γοργούς ρυθμούς, οι προετοιμασίες για την αναβίωση των Πανελληνίων Αγώνων Ταχύτητας Αυτοκινήτων που θα γίνουν στα Μαριτσά την Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2017. Ήδη, η Οργανωτική Επιτροπή...

 184 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Πέντε μετάλλια για Άτλαντα!

  Πέντε μετάλλια για Άτλαντα!
Πριν από 4 ημέρες
08:32 | Τρι 17 Οκτ, 2017

Τεράστια επιτυχία για τον Άτλάντα Καλύμνου (Tae Kwon Do) καθώς για δεύτερη συνεχόμενη φορά κατάφερε να ανέβει στο βάθρο των νικητών τελικής κατατάξης παίδων- κορασίδων 2006 εγχρώμων ζωνών, κατακτώντας την τρίτη θέση στο...

 147 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Στην Κύπρο η Τσαβαρή

  Στην Κύπρο η Τσαβαρή
Πριν από 4 ημέρες
11:51 | Δευ 16 Οκτ, 2017

Για τη Κύπρο αναχωρεί η πρωταθλήτρια του Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος Ελένη Τσαβαρή, την Πέμπτη 19 Οκτώβρίου, προκειμένου να παρακολουθήσει σχολή προπονητών της UCI που διοργανώνει η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδηλασίας από 21 έως 29...

 434 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Επιτυχημένο το φεστιβάλ

  Επιτυχημένο το φεστιβάλ
Πριν από 5 ημέρες
08:57 | Δευ 16 Οκτ, 2017

Ένα ακόμα επιτυχημένο φεστιβάλ αναρρίχησης στην Κάλυμνο έριξε αυλαία και σύμφωνα με αρκετούς συμμετέχοντες, το φετινό ήταν από τα πιο εντυπωσιακά αναρριχητικά φεστιβάλ που έγιναν μέχρι σήμερα. Δυναμική παρουσία αναρριχητών...

 41 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Εξετάσεις στην ιππασία

  Εξετάσεις στην ιππασία
Πριν από 7 ημέρες
09:03 | Σαβ 14 Οκτ, 2017

Σήμερα στις 14.00 στο Ιππικό Κέντρο Απόλλωνα στις Καλυθιές, θα διεξαχθούν εξετάσεις για την απόκτηση της Άδειας Ικανότητας Αθλητού, που διοργανώνει το Κέντρο Εκπαιδεύσεως Ιππασίας Ρόδου. Στις εξετάσεις θα πάρουν μέρος...

 50 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ο Ίκαρος πάει στα Μέγαρα

  Ο Ίκαρος πάει στα Μέγαρα
Πριν από 8 ημέρες
08:25 | Παρ 13 Οκτ, 2017

Αγωνιστική δραστηριότητα με συμμετοχές των αθλητών του Ικάρου σε πολλαπλά μέτωπα θα υπάρξει από σήμερα μέχρι και την Κυριακή. Στα Μέγαρα θα διεξαχθεί το τριήμερο 13,14 και 15 του μήνα ο...

 66 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ξεκίνησε η σχολή του Α.Σ.Ι.Α.Θ.Ρ.

  Ξεκίνησε η σχολή του Α.Σ.Ι.Α.Θ.Ρ.
Πριν από 8 ημέρες
08:09 | Παρ 13 Οκτ, 2017

Ξεκίνησαν το περασμένο Σάββατο 7 Οκτωβρίου τα θεωρητικά και πρακτικά μαθήματα της σχολής ιστιοπλοΐας ανοικτής θάλασσας που διοργανώνει ο Αθλητικός Σύλλογος Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου.  Οι 40 μαθητές της σχολής...

 52 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Πρώτος ο Ροδήλιος

  Πρώτος ο Ροδήλιος
Πριν από 9 ημέρες
08:54 | Πεμ 12 Οκτ, 2017

Μετά από έγκριση της Τεχνικής Επιτροπής της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ποδηλασίας, γνωστοποιήθηκε η βαθμολογία των Σωματείων, που προκύπτει μετά την εισαγωγή των εγκεκριμένων -μέχρι τώρα- Φύλλων Αγώνων δρόμου, πίστας και ορεινής...

 61 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Αγώνας ανάπτυξης στο Κ.Ε.Ι. Ρόδου

  Αγώνας ανάπτυξης στο Κ.Ε.Ι. Ρόδου
Πριν από 10 ημέρες
09:43 | Τρι 10 Οκτ, 2017

Το Κέντρο Εκπαιδεύσεως Ιππασίας Ρόδου θα διοργανώσει υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ιππασίας, τον 15ο Αγώνα Ανάπτυξης Ιππικής Αντοχής 2017, την ερχόμενη Κυριακή 15 Οκτωβρίου και ανακοίνωσε τις επιτροπές...

 47 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Με 74 αθλητές στον Πανορμίτη!

  Με 74 αθλητές στον Πανορμίτη!
Πριν από 12 ημέρες
08:56 | Δευ 9 Οκτ, 2017

Συνολικά 74 αθλητές και αθλήτριες από έξι σωματεία της Ρόδου δήλωσαν συμμετοχή για την 3η Ανάβαση Πανορμίτη που θα διοργανώσει το επόμενο σαββατοκύριακο ο ΑΣΡ Έλαφος. Τα σωματεία είναι τα...

 69 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ο Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος για το... άκυρο!

  Ο Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος για το... άκυρο!
Πριν από 13 ημέρες
11:43 | Σαβ 7 Οκτ, 2017

Το διοικητικό συμβούλιο του Π.Σ.Ρ. Μεσόγειος έχοντας πλήρη γνώση των γεγονότων που προηγήθηκαν της ακύρωσης του Τοπικού πρωταθλήματος δρόμου για τις ‘’ευαίσθητες’’ κατηγορίες των μίνι και παμπαίδων- παγκορασίδων , θα ήθελε...

 70 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Οι νέοι κανονισμοί στο στίβο

  Οι νέοι κανονισμοί στο στίβο
Πριν από 14 ημέρες
08:57 | Σαβ 7 Οκτ, 2017

Στη νέα αγωνιστική περίοδο, με αρχή από 1/11/2017, θα τεθεί σε ισχύ μια σειρά αλλαγών κανονισμών όπως έχει ανακοινώσει η IAAF. Από τις πιο σημαντικές εξ αυτών είναι ότι στις...

 75 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

''Σιρκουί Ακρόπολης Ρόδου''

  ''Σιρκουί Ακρόπολης Ρόδου''
Πριν από 14 ημέρες
10:11 | Παρ 6 Οκτ, 2017

Ο Ποδηλατικός Όμιλος Ρόδου ''Ροδήλιος'' διοργανώνει διασυλλογικό αγώνα δρόμου με επωνυμία «αγώνας δρόμου (αγώνας πίστας) Σιρκουί Ακρόπολης Ρόδου. Ο αγώνας θα γίνει την Κυριακή 22 Οκτωβρίου και ο κάθε γύρος θα...

 75 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Στις Αφίδνες ο Ίκαρος!

  Στις Αφίδνες ο Ίκαρος!
Πριν από 15 ημέρες
09:10 | Παρ 6 Οκτ, 2017

Η αγωνιστική δράση στο μηχανοκίνητο αθλητισμό μεταφέρεται στις Αφίδνες Αττικής για τον 3ο αγώνα του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Mini GP. Στον αγώνα παίρνουν μέρος δύο αθλητές του Ικάρου, ο Αλέξανδρος Αρναουτάκης και ο...

 76 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ο αγώνας Σύμη ΙΙ-2017

  Ο αγώνας Σύμη ΙΙ-2017
Πριν από 15 ημέρες
10:16 | Πεμ 5 Οκτ, 2017

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες που διοργάνωσε ο Αθλητικός Σύλλογος Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου για το 2017 το Σαββατοκύριακο 30 Σεπτεμβρίου- 1 Οκτωβρίου. Τελευταίος αγώνας ήταν ο ΣΥΜΗ ΙΙ – 2017 στον οποίον έλαβαν...

 65 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Στη Μύκονο το ενδιαφέρον

  Στη Μύκονο το ενδιαφέρον
Πριν από 15 ημέρες
09:18 | Πεμ 5 Οκτ, 2017

Το ανακαινισμένο δημοτικό στάδιο της Μυκόνου, είναι έτοιμο να υποδεχτεί το σαββατοκύριακο 7-8 Οκτωβρίου τα αθλητικά νιάτα του Αιγαίου, αλλά και τους Έλληνες πρωταθλητές στίβου στα πλαίσια των 29ων Αιγαιοπελαγίτικων...

 83 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Θεσμός το Run Greece

  Θεσμός το Run Greece
Πριν από 17 ημέρες
13:23 | Τρι 3 Οκτ, 2017

Νέος σταθμός του Run Greece η Ρόδος και η μαζική συμμετοχή και ανταπόκριση σηματοδότησαν την επιτυχία της διοργάνωσης! Ο Δήμος Ρόδου και ο Δημοτικός Οργανισμός Πολιτισμού Αθλητισμού Ρόδου στηρίζουν έμπρακτα...

 91 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Άλλα σπορ |

Ξεκίνησε ο... Ιππότης!

  Ξεκίνησε ο... Ιππότης!
Πριν από 18 ημέρες
09:01 | Τρι 3 Οκτ, 2017

Ο Σκακιστικός Όμιλος Ρόδου “Ιππότης” ανακοίνωσε την έναρξη των προπονήσεων χθες των μεγαλύτερων αθλητών (στεπ 3 και άνω) για την σχολική χρονιά 2017-1.Οι προπονήσεις του στεπ 3 θα πραγματοποιούνται από τον...

 72 αναγνώσεις Διαβάστε ολόκληρο το θέμα
Το ημερολόγιο των αθλητικών γεγονότων στα Δωδεκάνησα
Τα αθλητικά φωτογραφικά άλμπουμ του 12sports.gr

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΧΟΛΙΑ

Ερώτηση

Υπάρχει πιθανότητα να μην δείξουν οι άνθρωποι της ΕΡΤ ουτε αυτή την εβδομάδα την basket league;

Χασαν

Μάκη που θα δούμε τις φωτογραφίες του Καλλιθέα ροδιων

Απορία

Τελικα θα καλυφθεί από την ΕΡΤ το παιχνίδι με τον Πανιώνιο

Μπασκετοφιλος

Μακη,μινι αυτο το Σ/Κ δεν εχει;

Απορία

Ο Ήλιος με πόσους και με ποιους παίχτες θα παίξει τη νέα αγωνιστική περίοδο; Το λέω αυτό διότι βλέπω ότι...

κολοσαρας

πως ειναι ετσι ο κολοσαρας ρε Μακη.ποτε θα του παρουν μια καινουρια στολη;χθες φαινοταν τα χερια,ο λαιμος με την καδενα...

Ροδιων εργ

Τοπικο εγινε το εργασιακο..δεν νομιζω να διαφωνεις οτι ειναι το πιο δυνατο τουρνουα, με βαση τα ροστερ τουλαχιστον..πολλα τα φαβορι

Άσχετος

Η κλήρωση των παμπαίδων ομίλου ροδου ποτέ θα γίνει ;

ΚΑΛΛΙΘΕΝΟΣ

ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΞΑΝΑ ΕΚΛΕΙΣΕ? Η ΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ? Ο ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑ ? ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?

Ανοιχτό τουρνουα

Βρε Μακη μονο για τους crows μπήκες στον κόπο να γράψεις άρθρο; 20 ομάδες θα συμμετέχουν, εκτός βέβαια αν μονο...