www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Γ' Εθνική (4ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Ιωνικός 54 35 19 49 18 31 34 10 24 15 8 7 25 13 12 16 6 3 11 2 0 5 4 3
Γ.Σ. Εργοτέλης 52 25 27 39 18 21 20 8 12 19 10 9 24 12 12 15 7 2 7 4 1 8 3 1
Άγιος Ιερόθεος 44 22 22 34 23 11 17 10 7 17 13 4 24 12 12 12 8 4 6 4 2 6 4 2
Ατσαλένιος 40 23 17 35 34 1 20 14 6 15 20 -5 24 13 11 12 4 8 7 2 4 5 2 4
Προοδευτική 37 24 13 27 20 7 20 11 9 7 9 -2 24 12 12 10 7 7 7 3 2 3 4 5
Εθνικός Πειραιά 34 22 12 28 28 0 16 9 7 12 19 -7 24 12 12 9 7 8 6 4 2 3 3 6
Ερμής Ζωνιανών 34 21 13 22 26 -4 12 10 2 10 16 -6 25 12 13 9 7 9 6 3 3 3 4 6
Πανθηραϊκός 29 19 10 23 27 -4 17 15 2 6 12 -6 24 12 12 7 8 9 5 4 3 2 4 6
Τριγλία Ραφήνας 28 17 11 31 38 -7 19 15 4 12 23 -11 25 12 13 7 7 11 4 5 3 3 2 8
10η Ρόδος 27 18 9 24 34 -10 14 17 -3 10 17 -7 24 13 11 7 6 11 5 3 5 2 3 6
11η Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 26 18 8 27 36 -9 17 14 3 10 22 -12 25 11 14 6 8 11 5 3 3 1 5 8
12η Α.Ε. Κηφισιάς 24 14 10 24 28 -4 9 8 1 15 20 -5 24 12 12 5 9 10 3 5 4 2 4 6
13η Θύελλα Ραφήνας 24 12 12 24 32 -8 12 17 -5 12 15 -3 24 12 12 5 9 10 3 3 6 2 6 4
14η Ηλυσιακός 21 12 9 19 30 -11 9 11 -2 10 19 -9 24 12 12 4 9 11 2 6 4 2 3 7
15η Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 18 12 6 16 30 -14 7 10 -3 9 20 -11 24 12 12 4 6 14 3 3 6 1 3 8
1η Αγωνιστική - Από 11-09-2016 έως 11-09-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 11 Σεπτ, 2016 - 16:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Θύελλα Ραφήνας 1 - 0
Κυρ 11 Σεπτ, 2016 - 17:00 Προοδευτική  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 0 - 2
Κυρ 11 Σεπτ, 2016 - 17:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 2 - 0
Κυρ 11 Σεπτ, 2016 - 17:00 Ρόδος   •  Α.Ε. Κηφισιάς 1 - 4
Κυρ 11 Σεπτ, 2016 - 17:00 Εθνικός Πειραιά  •  Ιωνικός 0 - 0
Κυρ 11 Σεπτ, 2016 - 17:00 Ατσαλένιος  •  Πανθηραϊκός 1 - 0
Κυρ 11 Σεπτ, 2016 - 17:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Άγιος Ιερόθεος 0 - 1
Ρεπό: Ηλυσιακός
2η Αγωνιστική - Από 18-09-2016 έως 19-09-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Σεπτ, 2016 - 16:30 Ηλυσιακός  •  Ερμής Ζωνιανών 0 - 1
Κυρ 18 Σεπτ, 2016 - 16:30 Θύελλα Ραφήνας  •  Προοδευτική 3 - 2
Κυρ 18 Σεπτ, 2016 - 16:30 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Ρόδος 2 - 0
Δευ 19 Σεπτ, 2016 - 16:30 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Εθνικός Πειραιά 2 - 1
Κυρ 18 Σεπτ, 2016 - 16:30 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Ατσαλένιος 1 - 2
Κυρ 18 Σεπτ, 2016 - 16:30 Ιωνικός  •  Άγιος Ιερόθεος 2 - 1
Κυρ 18 Σεπτ, 2016 - 15:00 Πανθηραϊκός  •  Τριγλία Ραφήνας 4 - 2
Ρεπό: Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.
3η Αγωνιστική - Από 25-09-2016 έως 26-09-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 25 Σεπτ, 2016 - 15:30 Ερμής Ζωνιανών  •  Προοδευτική 1 - 0
Κυρ 25 Σεπτ, 2016 - 16:30 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Ηλυσιακός 0 - 0
Κυρ 25 Σεπτ, 2016 - 16:30 Ρόδος   •  Θύελλα Ραφήνας 2 - 2
Κυρ 25 Σεπτ, 2016 - 16:30 Ατσαλένιος  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 1 - 2
Δευ 26 Σεπτ, 2016 - 16:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 3 - 0
Κυρ 25 Σεπτ, 2016 - 16:30 Τριγλία Ραφήνας  •  Α.Ε. Κηφισιάς 1 - 1
Κυρ 25 Σεπτ, 2016 - 14:00 Ιωνικός  •  Πανθηραϊκός 1 - 1
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά
4η Αγωνιστική - Από 01-10-2016 έως 03-10-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 2 Οκτ, 2016 - 16:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Ερμής Ζωνιανών 0 - 1
Δευ 3 Οκτ, 2016 - 16:00 Προοδευτική  •  Ρόδος 1 - 2
Κυρ 2 Οκτ, 2016 - 16:00 Ηλυσιακός  •  Εθνικός Πειραιά 1 - 1
Κυρ 2 Οκτ, 2016 - 16:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Ατσαλένιος 1 - 2
Κυρ 2 Οκτ, 2016 - 16:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Τριγλία Ραφήνας 2 - 0
Σαβ 1 Οκτ, 2016 - 16:00 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Πανθηραϊκός 2 - 1
Κυρ 2 Οκτ, 2016 - 16:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Ιωνικός 1 - 2
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος
5η Αγωνιστική - Από 09-10-2016 έως 10-10-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 9 Οκτ, 2016 - 16:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Ρόδος 3 - 2
Κυρ 9 Οκτ, 2016 - 16:00 Εθνικός Πειραιά  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 2 - 1
Κυρ 9 Οκτ, 2016 - 16:00 Ατσαλένιος  •  Προοδευτική 2 - 0
Κυρ 9 Οκτ, 2016 - 16:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Ηλυσιακός 2 - 1
Κυρ 9 Οκτ, 2016 - 16:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Θύελλα Ραφήνας 2 - 4
Κυρ 9 Οκτ, 2016 - 16:00 Ιωνικός  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 2 - 0
Δευ 10 Οκτ, 2016 - 15:00 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Α.Ε. Κηφισιάς 2 - 2
Ρεπό: Πανθηραϊκός
6η Αγωνιστική - Από 22-10-2016 έως 24-10-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Ερμής Ζωνιανών 0 - 0
Σαβ 22 Οκτ, 2016 - 15:30 Ρόδος   •  Ατσαλένιος 2 - 1
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 15:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Άγιος Ιερόθεος 0 - 1
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 15:00 Προοδευτική  •  Τριγλία Ραφήνας 3 - 1
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 14:00 Ηλυσιακός  •  Πανθηραϊκός 0 - 0
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Ιωνικός 0 - 3
Δευ 24 Οκτ, 2016 - 15:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 2 - 2
Ρεπό: Α.Ε. Κηφισιάς
7η Αγωνιστική - Από 29-10-2016 έως 30-10-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 15:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Ατσαλένιος 1 - 2
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 15:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Εθνικός Πειραιά 2 - 1
Σαβ 29 Οκτ, 2016 - 15:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Ρόδος 2 - 2
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 15:00 Πανθηραϊκός  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 1 - 0
Σαβ 29 Οκτ, 2016 - 18:00 Ιωνικός  •  Προοδευτική 1 - 1
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 15:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Ηλυσιακός 0 - 1
Σαβ 29 Οκτ, 2016 - 14:00 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 2
Ρεπό: Γ.Σ. Εργοτέλης
8η Αγωνιστική - Από 06-11-2016 έως 07-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 15:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Ερμής Ζωνιανών 3 - 4
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 15:00 Ατσαλένιος  •  Τριγλία Ραφήνας 1 - 3
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Πανθηραϊκός 1 - 0
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 15:00 Ρόδος   •  Ιωνικός 1 - 2
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 15:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Α.Ε. Κηφισιάς 1 - 0
Δευ 7 Νοεμ, 2016 - 15:00 Προοδευτική  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 1 - 0
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 15:00 Ηλυσιακός  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 1 - 2
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
9η Αγωνιστική - Από 23-11-2016 έως 23-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τετ 23 Νοεμ, 2016 - 15:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Τριγλία Ραφήνας 1 - 1
Τετ 23 Νοεμ, 2016 - 12:00 Πανθηραϊκός  •  Άγιος Ιερόθεος 0 - 0
Τετ 23 Νοεμ, 2016 - 15:00 Ιωνικός  •  Ατσαλένιος 5 - 1
Τετ 23 Νοεμ, 2016 - 15:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Εθνικός Πειραιά 0 - 0
Τετ 23 Νοεμ, 2016 - 15:00 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Ρόδος 2 - 2
Τετ 23 Νοεμ, 2016 - 15:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 0 - 0
Τετ 23 Νοεμ, 2016 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Ηλυσιακός 1 - 1
Ρεπό: Προοδευτική
10η Αγωνιστική - Από 27-11-2016 έως 27-11-2016
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 27 Νοεμ, 2016 - 15:00 Πανθηραϊκός  •  Ερμής Ζωνιανών 1 - 1
Κυρ 27 Νοεμ, 2016 - 15:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Ιωνικός 0 - 3
Κυρ 27 Νοεμ, 2016 - 15:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Α.Ε. Κηφισιάς 1 - 1
Κυρ 27 Νοεμ, 2016 - 12:00 Ατσαλένιος  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 4 - 3
Κυρ 27 Νοεμ, 2016 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 0 - 1
Κυρ 27 Νοεμ, 2016 - 15:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 0
Κυρ 27 Νοεμ, 2016 - 15:00 Προοδευτική  •  Ηλυσιακός 0 - 0
Ρεπό: Ρόδος
11η Αγωνιστική - Από 03-12-2016 έως 04-01-2017
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 15:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Ιωνικός 0 - 0
Σαβ 3 Δεκ, 2016 - 15:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Πανθηραϊκός 0 - 0
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 15:00 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Τριγλία Ραφήνας 1 - 0
Τετ 4 Ιαν, 2017 - 15:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Άγιος Ιερόθεος 2 - 3
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Εθνικός Πειραιά 3 - 4
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 15:00 Ηλυσιακός  •  Ρόδος 2 - 1
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 15:00 Προοδευτική  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 4 - 1
Ρεπό: Ατσαλένιος
12η Αγωνιστική - Από 11-12-2016 έως 04-01-2017
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τετ 4 Ιαν, 2017 - 15:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Ερμής Ζωνιανών 2 - 0
Δευ 12 Δεκ, 2016 - 16:30 Ιωνικός  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 2 - 0
Κυρ 11 Δεκ, 2016 - 15:00 Πανθηραϊκός  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 2 - 2
Κυρ 11 Δεκ, 2016 - 15:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Θύελλα Ραφήνας 1 - 1
Τετ 4 Ιαν, 2017 - 15:00 Ατσαλένιος  •  Ηλυσιακός 3 - 1
Κυρ 11 Δεκ, 2016 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Προοδευτική 0 - 0
Κυρ 11 Δεκ, 2016 - 15:00 Ρόδος   •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 2 - 1
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
13η Αγωνιστική - Από 18-12-2016 έως 18-12-2016
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 15:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 0 - 0
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 15:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Α.Ε. Κηφισιάς 2 - 1
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Πανθηραϊκός 0 - 1
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 15:00 Ηλυσιακός  •  Τριγλία Ραφήνας 1 - 2
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 15:00 Προοδευτική  •  Άγιος Ιερόθεος 3 - 3
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 15:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Ατσαλένιος 1 - 2
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 14:00 Ρόδος   •  Εθνικός Πειραιά 2 - 0
Ρεπό: Ιωνικός
14η Αγωνιστική - Από 08-01-2017 έως 22-01-2017
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 15:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Ερμής Ζωνιανών 2 - 0
Κυρ 8 Ιαν, 2017 - 15:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Θύελλα Ραφήνας 1 - 0
Κυρ 8 Ιαν, 2017 - 15:00 Ιωνικός  •  Ηλυσιακός 4 - 3
Κυρ 8 Ιαν, 2017 - 11:30 Πανθηραϊκός  •  Προοδευτική 0 - 2
Κυρ 8 Ιαν, 2017 - 15:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 4 - 0
Κυρ 8 Ιαν, 2017 - 15:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Ρόδος 1 - 0
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 15:00 Ατσαλένιος  •  Εθνικός Πειραιά 1 - 2
Ρεπό: Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
15η Αγωνιστική - Από 15-01-2017 έως 15-01-2017
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 0 - 0
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 15:00 Ηλυσιακός  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 1 - 1
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 15:00 Προοδευτική  •  Α.Ε. Κηφισιάς 1 - 0
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 15:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Ιωνικός 1 - 1
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 15:00 Ρόδος   •  Πανθηραϊκός 0 - 0
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Τριγλία Ραφήνας 4 - 1
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 15:00 Ατσαλένιος  •  Άγιος Ιερόθεος 1 - 1
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών
16η Αγωνιστική - Από 22-01-2017 έως 25-02-2017
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 25 Φεβ, 2017 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Ερμής Ζωνιανών 1 - 0
Σαβ 25 Φεβ, 2017 - 15:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Προοδευτική 0 - 0
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 15:00 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 2 - 1
Σαβ 25 Φεβ, 2017 - 15:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Ρόδος 2 - 0
Σαβ 25 Φεβ, 2017 - 15:00 Ιωνικός  •  Εθνικός Πειραιά 4 - 1
Σαβ 25 Φεβ, 2017 - 15:00 Πανθηραϊκός  •  Ατσαλένιος 1 - 3
Σαβ 25 Φεβ, 2017 - 15:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Τριγλία Ραφήνας 1 - 0
Ρεπό: Ηλυσιακός
17η Αγωνιστική - Από 28-01-2017 έως 29-01-2017
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 29 Ιαν, 2017 - 15:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Ηλυσιακός 2 - 0
Κυρ 29 Ιαν, 2017 - 15:00 Προοδευτική  •  Θύελλα Ραφήνας 1 - 1
Κυρ 29 Ιαν, 2017 - 14:00 Ρόδος   •  Γ.Σ. Εργοτέλης 0 - 3
Κυρ 29 Ιαν, 2017 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 2 - 1
Κυρ 29 Ιαν, 2017 - 15:00 Ατσαλένιος  •  Α.Ε. Κηφισιάς 2 - 0
Σαβ 28 Ιαν, 2017 - 15:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Ιωνικός 0 - 0
Κυρ 29 Ιαν, 2017 - 15:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Πανθηραϊκός 3 - 0
Ρεπό: Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.
18η Αγωνιστική - Από 05-02-2017 έως 05-02-2017
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Προοδευτική  •  Ερμής Ζωνιανών 1 - 0
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Ηλυσιακός  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 1 - 0
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Ρόδος 0 - 1
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Ατσαλένιος 1 - 1
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Άγιος Ιερόθεος 2 - 2
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Τριγλία Ραφήνας 0 - 0
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 11:30 Πανθηραϊκός  •  Ιωνικός 1 - 0
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά
19η Αγωνιστική - Από 11-02-2017 έως 13-02-2017
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 11 Φεβ, 2017 - 15:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 0 - 3
Κυρ 12 Φεβ, 2017 - 15:00 Ρόδος   •  Προοδευτική 0 - 1
Κυρ 12 Φεβ, 2017 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Ηλυσιακός 2 - 0
Κυρ 12 Φεβ, 2017 - 15:00 Ατσαλένιος  •  Θύελλα Ραφήνας 3 - 0
Κυρ 12 Φεβ, 2017 - 15:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 2 - 2
Δευ 13 Φεβ, 2017 - 12:00 Πανθηραϊκός  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 0 - 2
Κυρ 12 Φεβ, 2017 - 15:00 Ιωνικός  •  Α.Ε. Κηφισιάς 2 - 1
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος
20η Αγωνιστική - Από 19-02-2017 έως 20-02-2017
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Δευ 20 Φεβ, 2017 - 15:00 Ρόδος   •  Ερμής Ζωνιανών 1 - 1
Κυρ 19 Φεβ, 2017 - 15:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Εθνικός Πειραιά 0 - 1
Κυρ 19 Φεβ, 2017 - 15:00 Προοδευτική  •  Ατσαλένιος 3 - 0
Κυρ 19 Φεβ, 2017 - 15:00 Ηλυσιακός  •  Άγιος Ιερόθεος 0 - 1
Κυρ 19 Φεβ, 2017 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Τριγλία Ραφήνας 0 - 2
Κυρ 19 Φεβ, 2017 - 15:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Ιωνικός 2 - 1
Κυρ 19 Φεβ, 2017 - 15:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 1 - 1
Ρεπό: Πανθηραϊκός
21η Αγωνιστική - Από 05-03-2017 έως 05-03-2017
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 15:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Εθνικός Πειραιά 1 - 0
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 13:00 Ατσαλένιος  •  Ρόδος 0 - 0
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 15:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 1 - 1
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 15:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Προοδευτική 1 - 0
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 15:00 Πανθηραϊκός  •  Ηλυσιακός 2 - 1
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 15:00 Ιωνικός  •  Θύελλα Ραφήνας 2 - 0
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 14:00 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 1 - 2
Ρεπό: Α.Ε. Κηφισιάς
22η Αγωνιστική - Από 12-03-2017 έως 12-03-2017
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 15:00 Ατσαλένιος  •  Ερμής Ζωνιανών 1 - 0
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 15:00 Εθνικός Πειραιά  •  Άγιος Ιερόθεος 2 - 1
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 13:00 Ρόδος   •  Τριγλία Ραφήνας 1 - 0
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 12:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Πανθηραϊκός 0 - 2
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 15:00 Προοδευτική  •  Ιωνικός 2 - 1
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 15:00 Ηλυσιακός  •  Α.Ε. Κηφισιάς 2 - 2
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 15:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 0 - 0
Ρεπό: Γ.Σ. Εργοτέλης
23η Αγωνιστική - Από 19-03-2017 έως 19-03-2017
23η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 15:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Άγιος Ιερόθεος 0 - 1
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 15:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Ατσαλένιος 1 - 1
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 15:00 Πανθηραϊκός  •  Εθνικός Πειραιά 1 - 1
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 17:00 Ιωνικός  •  Ρόδος 2 - 0
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 15:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 0 - 0
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 13:30 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Προοδευτική 0 - 1
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 15:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Ηλυσιακός 3 - 0
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
24η Αγωνιστική - Από 01-04-2017 έως 02-04-2017
24η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 2 Απρ, 2017 - 16:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Ερμής Ζωνιανών 1 - 1
Κυρ 2 Απρ, 2017 - 16:00 Άγιος Ιερόθεος  •  Πανθηραϊκός 2 - 0
Κυρ 2 Απρ, 2017 - 16:00 Ατσαλένιος  •  Ιωνικός 0 - 2
Κυρ 2 Απρ, 2017 - 16:00 Εθνικός Πειραιά  •  Α.Ε. Κηφισιάς 1 - 2
Κυρ 2 Απρ, 2017 - 16:00 Ρόδος   •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 2 - 0
Κυρ 2 Απρ, 2017 - 16:00 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 1 - 2
Σαβ 1 Απρ, 2017 - 16:00 Ηλυσιακός  •  Θύελλα Ραφήνας 0 - 0
Ρεπό: Προοδευτική
25η Αγωνιστική - Από 08-04-2017 έως 09-04-2017
25η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 13:00 Ερμής Ζωνιανών  •  Πανθηραϊκός 2 - 1
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 16:00 Ιωνικός  •  Τριγλία Ραφήνας 4 - 0
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 16:00 Α.Ε. Κηφισιάς  •  Άγιος Ιερόθεος 1 - 2
Σαβ 8 Απρ, 2017 - 16:00 Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Ατσαλένιος 3 - 0
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 16:00 Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Εθνικός Πειραιά 2 - 0
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 16:00 Θύελλα Ραφήνας  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. 3 - 1
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 16:00 Ηλυσιακός  •  Προοδευτική 0 - 0
Ρεπό: Ρόδος
26η Αγωνιστική - Από 22-04-2017 έως 23-04-2017
26η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 23 Απρ, 2017 - 16:30 Ιωνικός  •  Ερμής Ζωνιανών 3 - 1
Κυρ 23 Απρ, 2017 - 16:30 Πανθηραϊκός  •  Α.Ε. Κηφισιάς 4 - 1
Σαβ 22 Απρ, 2017 - 16:00 Τριγλία Ραφήνας  •  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος 2 - 0
Κυρ 23 Απρ, 2017 - 16:30 Άγιος Ιερόθεος  •  Γ.Σ. Εργοτέλης 0 - 1
Κυρ 23 Απρ, 2017 - 16:30 Εθνικός Πειραιά  •  Θύελλα Ραφήνας 2 - 2
Κυρ 23 Απρ, 2017 - 16:30 Ρόδος   •  Ηλυσιακός 0 - 2
Κυρ 23 Απρ, 2017 - 16:30 Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Προοδευτική 1 - 0
Ρεπό: Ατσαλένιος
27η Αγωνιστική - Από 30-04-2017 έως 30-04-2017
27η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 30 Απρ, 2017  Ερμής Ζωνιανών  •  Α.Ε. Κηφισιάς -
Κυρ 30 Απρ, 2017  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Ιωνικός -
Κυρ 30 Απρ, 2017  Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Πανθηραϊκός -
Κυρ 30 Απρ, 2017  Θύελλα Ραφήνας  •  Άγιος Ιερόθεος -
Κυρ 30 Απρ, 2017  Ηλυσιακός  •  Ατσαλένιος -
Κυρ 30 Απρ, 2017  Προοδευτική  •  Εθνικός Πειραιά -
Κυρ 30 Απρ, 2017  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Ρόδος -
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
28η Αγωνιστική - Από 07-05-2017 έως 07-05-2017
28η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 7 Μαϊ, 2017  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Ερμής Ζωνιανών -
Κυρ 7 Μαϊ, 2017  Α.Ε. Κηφισιάς  •  Γ.Σ. Εργοτέλης -
Κυρ 7 Μαϊ, 2017  Πανθηραϊκός  •  Θύελλα Ραφήνας -
Κυρ 7 Μαϊ, 2017  Τριγλία Ραφήνας  •  Ηλυσιακός -
Κυρ 7 Μαϊ, 2017  Άγιος Ιερόθεος  •  Προοδευτική -
Κυρ 7 Μαϊ, 2017  Ατσαλένιος  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. -
Κυρ 7 Μαϊ, 2017  Εθνικός Πειραιά  •  Ρόδος -
Ρεπό: Ιωνικός
29η Αγωνιστική - Από 14-05-2017 έως 14-05-2017
29η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 14 Μαϊ, 2017  Ερμής Ζωνιανών  •  Γ.Σ. Εργοτέλης -
Κυρ 14 Μαϊ, 2017  Θύελλα Ραφήνας  •  Α.Ε. Κηφισιάς -
Κυρ 14 Μαϊ, 2017  Ηλυσιακός  •  Ιωνικός -
Κυρ 14 Μαϊ, 2017  Προοδευτική  •  Πανθηραϊκός -
Κυρ 14 Μαϊ, 2017  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ.  •  Τριγλία Ραφήνας -
Κυρ 14 Μαϊ, 2017  Ρόδος   •  Άγιος Ιερόθεος -
Κυρ 14 Μαϊ, 2017  Εθνικός Πειραιά  •  Ατσαλένιος -
Ρεπό: Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
30η Αγωνιστική - Από 21-05-2017 έως 21-05-2017
30η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 21 Μαϊ, 2017  Γ.Σ. Εργοτέλης  •  Θύελλα Ραφήνας -
Κυρ 21 Μαϊ, 2017  Γ.Α.Σ. Ιάλυσος  •  Ηλυσιακός -
Κυρ 21 Μαϊ, 2017  Α.Ε. Κηφισιάς  •  Προοδευτική -
Κυρ 21 Μαϊ, 2017  Ιωνικός  •  Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ. -
Κυρ 21 Μαϊ, 2017  Πανθηραϊκός  •  Ρόδος -
Κυρ 21 Μαϊ, 2017  Τριγλία Ραφήνας  •  Εθνικός Πειραιά -
Κυρ 21 Μαϊ, 2017  Άγιος Ιερόθεος  •  Ατσαλένιος -
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)