www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Όμιλος Νήσων

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Α.Ο. Δικαίου 20 15 5 17 6 11 13 3 10 4 3 1 9 5 4 6 2 1 5 0 0 1 2 1
Α.Ε. Κως 19 11 8 25 10 15 15 4 11 10 6 4 9 5 4 5 4 0 3 2 0 2 2 0
Α.Ε. Λέρου 18 15 3 19 13 6 14 2 12 5 11 -6 9 5 4 6 0 3 5 0 0 1 0 3
Νικαγόρας Κεφάλου 17 11 6 23 20 3 14 9 5 9 11 -2 9 5 4 5 2 2 3 2 0 2 0 2
Καλυμνιακός 16 10 6 19 13 6 11 5 6 8 8 0 9 4 5 4 4 1 3 1 0 1 3 1
Π.Α.Ο.Κ. Κω 8 4 4 9 12 -3 6 5 1 3 7 -4 9 4 5 2 2 5 1 1 2 1 1 3
Ξάνθος Πάτμου 7 6 1 16 23 -7 7 5 2 9 18 -9 9 4 5 2 1 6 2 0 2 0 1 4
Α.Ο. Βαθύ 6 6 0 16 32 -16 15 16 -1 1 16 -15 9 5 4 2 0 7 2 0 3 0 0 4
Αναγέννηση Ασφενδιού 5 4 1 10 17 -7 7 5 2 3 12 -9 9 4 5 1 2 6 1 1 2 0 1 4
10η Ανταγόρας Κω 5 6 3 11 19 -8 5 4 1 6 15 -9 9 4 5 2 3 4 1 3 0 1 0 4
Η Ομάδα "Ανταγόρας Κω" έχει -4 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 23-10-2016 έως 06-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 13:00 Α.Ε. Λέρου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 2 - 0
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 12:00 Α.Ε. Κως  •  Ξάνθος Πάτμου 4 - 1
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 16:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 4 - 1
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 11:30 Α.Ο. Δικαίου  •  Καλυμνιακός 2 - 1
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 12:30 Α.Ο. Βαθύ  •  Ανταγόρας Κω 4 - 1
2η Αγωνιστική - Από 29-10-2016 έως 06-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 13:00 Καλυμνιακός  •  Α.Ε. Λέρου 2 - 1
Σαβ 29 Οκτ, 2016 - 15:30 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ο. Δικαίου 1 - 1
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 12:30 Ξάνθος Πάτμου  •  Ανταγόρας Κω 3 - 0
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 11:15 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Α.Ο. Βαθύ 3 - 0
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 15:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε. Κως 0 - 2
3η Αγωνιστική - Από 11-11-2016 έως 13-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 13 Νοεμ, 2016 - 14:30 Α.Ο. Δικαίου  •  Α.Ε. Λέρου 3 - 1
Παρ 11 Νοεμ, 2016 - 14:45 Α.Ε. Κως  •  Νικαγόρας Κεφάλου 5 - 1
Κυρ 13 Νοεμ, 2016 - 13:45 Α.Ο. Βαθύ  •  Καλυμνιακός 3 - 4
Κυρ 13 Νοεμ, 2016 - 14:45 Ανταγόρας Κω  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 1 - 1
Παρ 11 Νοεμ, 2016 - 15:00 Ξάνθος Πάτμου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 2 - 0
4η Αγωνιστική - Από 19-11-2016 έως 20-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 19 Νοεμ, 2016 - 12:00 Καλυμνιακός  •  Ξάνθος Πάτμου 4 - 1
Κυρ 20 Νοεμ, 2016 - 12:00 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Ανταγόρας Κω 4 - 3
Κυρ 20 Νοεμ, 2016 - 11:30 Α.Ε. Λέρου  •  Α.Ο. Βαθύ 4 - 1
Κυρ 20 Νοεμ, 2016 - 14:45 Α.Ε. Κως  •  Α.Ο. Δικαίου 1 - 1
Κυρ 20 Νοεμ, 2016 - 12:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 1 - 2
5η Αγωνιστική - Από 02-12-2016 έως 04-12-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 11:15 Α.Ο. Δικαίου  •  Α.Ο. Βαθύ 4 - 0
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 12:00 Καλυμνιακός  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 0
Σαβ 3 Δεκ, 2016 - 14:45 Ανταγόρας Κω  •  Α.Ε. Κως 2 - 2
Παρ 2 Δεκ, 2016 - 13:30 Ξάνθος Πάτμου  •  Α.Ε. Λέρου 2 - 3
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 14:45 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Νικαγόρας Κεφάλου 1 - 2
6η Αγωνιστική - Από 10-12-2016 έως 11-12-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 11 Δεκ, 2016 - 11:15 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Καλυμνιακός 1 - 1
Κυρ 11 Δεκ, 2016 - 12:30 Α.Ε. Λέρου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 2 - 0
Σαβ 10 Δεκ, 2016 - 14:45 Α.Ε. Κως  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 1 - 1
Σαβ 10 Δεκ, 2016 - 13:00 Α.Ο. Βαθύ  •  Ξάνθος Πάτμου 5 - 3
Κυρ 11 Δεκ, 2016 - 14:45 Ανταγόρας Κω  •  Α.Ο. Δικαίου 1 - 0
7η Αγωνιστική - Από 16-12-2016 έως 18-12-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 12:30 Καλυμνιακός  •  Α.Ε. Κως 3 - 3
Παρ 16 Δεκ, 2016 - 13:00 Α.Ε. Λέρου  •  Νικαγόρας Κεφάλου 3 - 1
Παρ 16 Δεκ, 2016 - 15:00 Ξάνθος Πάτμου  •  Α.Ο. Δικαίου 0 - 2
Σαβ 17 Δεκ, 2016 - 14:45 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Ανταγόρας Κω 1 - 2
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 11:15 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ο. Βαθύ 5 - 0
8η Αγωνιστική - Από 08-01-2017 έως 22-01-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 8 Ιαν, 2017 - 14:45 Α.Ο. Δικαίου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω 1 - 0
Τρι 10 Ιαν, 2017 - 13:00 Α.Ε. Κως  •  Α.Ε. Λέρου 4 - 0
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 12:30 Α.Ο. Βαθύ  •  Νικαγόρας Κεφάλου 2 - 5
Κυρ 8 Ιαν, 2017 - 11:00 Ανταγόρας Κω  •  Καλυμνιακός 1 - 1
Τετ 11 Ιαν, 2017 - 12:00 Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ξάνθος Πάτμου 1 - 1
9η Αγωνιστική - Από 15-01-2017 έως 18-01-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 14:45 Α.Ο. Δικαίου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού 3 - 1
Τετ 18 Ιαν, 2017 - 12:45 Νικαγόρας Κεφάλου  •  Ξάνθος Πάτμου 4 - 3
Άνευ Αγώνα Α.Ε. Λέρου  •  Ανταγόρας Κω 3 - 0
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 12:30 Α.Ο. Βαθύ  •  Α.Ε. Κως 1 - 3
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 11:00 Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Καλυμνιακός 1 - 1
10η Αγωνιστική
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Α.Ε. Λέρου -
   Ξάνθος Πάτμου  •  Α.Ε. Κως -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Καλυμνιακός  •  Α.Ο. Δικαίου -
   Ανταγόρας Κω  •  Α.Ο. Βαθύ -
11η Αγωνιστική
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Λέρου  •  Καλυμνιακός -
   Α.Ο. Δικαίου  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Ανταγόρας Κω  •  Ξάνθος Πάτμου -
   Α.Ο. Βαθύ  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -
   Α.Ε. Κως  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
12η Αγωνιστική
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Λέρου  •  Α.Ο. Δικαίου -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ε. Κως -
   Καλυμνιακός  •  Α.Ο. Βαθύ -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Ανταγόρας Κω -
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Ξάνθος Πάτμου -
13η Αγωνιστική
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ξάνθος Πάτμου  •  Καλυμνιακός -
   Ανταγόρας Κω  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Α.Ο. Βαθύ  •  Α.Ε. Λέρου -
   Α.Ο. Δικαίου  •  Α.Ε. Κως -
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
14η Αγωνιστική
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ο. Βαθύ  •  Α.Ο. Δικαίου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Καλυμνιακός -
   Α.Ε. Κως  •  Ανταγόρας Κω -
   Α.Ε. Λέρου  •  Ξάνθος Πάτμου -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -
15η Αγωνιστική
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Καλυμνιακός  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ε. Λέρου -
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Α.Ε. Κως -
   Ξάνθος Πάτμου  •  Α.Ο. Βαθύ -
   Α.Ο. Δικαίου  •  Ανταγόρας Κω -
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε. Κως  •  Καλυμνιακός -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ε. Λέρου -
   Α.Ο. Δικαίου  •  Ξάνθος Πάτμου -
   Ανταγόρας Κω  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -
   Α.Ο. Βαθύ  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Π.Α.Ο.Κ. Κω  •  Α.Ο. Δικαίου -
   Α.Ε. Λέρου  •  Α.Ε. Κως -
   Νικαγόρας Κεφάλου  •  Α.Ο. Βαθύ -
   Καλυμνιακός  •  Ανταγόρας Κω -
   Ξάνθος Πάτμου  •  Αναγέννηση Ασφενδιού -
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αναγέννηση Ασφενδιού  •  Α.Ο. Δικαίου -
   Ξάνθος Πάτμου  •  Νικαγόρας Κεφάλου -
   Ανταγόρας Κω  •  Α.Ε. Λέρου -
   Α.Ε. Κως  •  Α.Ο. Βαθύ -
   Καλυμνιακός  •  Π.Α.Ο.Κ. Κω -

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)