Βαθμολογίες & Αγωνιστικές ()
Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Β' Ομιλος
Επιλογη Κατηγοριας:
Super League 2 Super League 2 - Play Out Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
Super League 2 Super League 2 - Play Out Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΤΕΡΜΑΤΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
|||||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | ||||||||
1η | Αστέρας Μασάρων | 38 | 18 | 20 | 48 | 13 | 35 | 25 | 8 | 17 | 23 | 5 | 18 | 17 | 9 | 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 3 | 1 | 6 | 2 | 0 |
2η | Ευκλής Σορωνής | 37 | 22 | 15 | 40 | 13 | 27 | 24 | 6 | 18 | 16 | 7 | 9 | 17 | 8 | 9 | 11 | 4 | 2 | 7 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 |
3η | Ταξιάρχης Καλάθου | 30 | 19 | 11 | 40 | 23 | 17 | 26 | 11 | 15 | 14 | 12 | 2 | 17 | 9 | 8 | 9 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 |
4η | Δαμάγητος Θεολόγου | 29 | 10 | 19 | 30 | 25 | 5 | 10 | 11 | -1 | 20 | 14 | 6 | 16 | 7 | 9 | 9 | 2 | 5 | 3 | 1 | 3 | 6 | 1 | 2 |
5η | Ατρόμητος Διμυλιάς | 26 | 16 | 10 | 30 | 28 | 2 | 17 | 11 | 6 | 13 | 17 | -4 | 17 | 8 | 9 | 8 | 2 | 7 | 5 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 |
6η | Ορφέας | 23 | 16 | 7 | 32 | 37 | -5 | 18 | 13 | 5 | 14 | 24 | -10 | 18 | 9 | 9 | 7 | 2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 2 | 1 | 6 |
7η | Αναγέννηση Έμπωνα | 22 | 14 | 8 | 20 | 20 | 0 | 13 | 8 | 5 | 7 | 12 | -5 | 17 | 9 | 8 | 6 | 4 | 7 | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 |
8η | Πολυβώτης Νισύρου | 19 | 15 | 4 | 32 | 39 | -7 | 24 | 17 | 7 | 8 | 22 | -14 | 17 | 9 | 8 | 5 | 4 | 8 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 6 |
9η | Α.Σ. Τήλος | 14 | 10 | 4 | 24 | 42 | -18 | 15 | 18 | -3 | 9 | 24 | -15 | 16 | 8 | 8 | 4 | 2 | 10 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 6 |
10η | Αθλέτικο Αφάντου | 3 | 3 | 0 | 13 | 69 | -56 | 7 | 27 | -20 | 6 | 42 | -36 | 18 | 9 | 9 | 1 | 0 | 17 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 9 |
1η Αγωνιστική - Από 27-10-2023 έως 31-10-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Παρ 27 Οκτ, 2023 - 13:30 | Αναγέννηση Έμπωνα • Α.Σ. Τήλος | 1 - 0 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 15:00 | Αθλέτικο Αφάντου • Ατρόμητος Διμυλιάς | 2 - 5 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 15:00 | Αστέρας Μασάρων • Ταξιάρχης Καλάθου | 2 - 2 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 15:00 | Δαμάγητος Θεολόγου • Ορφέας | 2 - 1 |
Τρι 31 Οκτ, 2023 - 11:30 | Πολυβώτης Νισύρου • Ευκλής Σορωνής | 1 - 1 |
2η Αγωνιστική - Από 04-11-2023 έως 07-11-2023
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 5 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ατρόμητος Διμυλιάς • Δαμάγητος Θεολόγου | 2 - 1 |
Δευ 6 Νοεμ, 2023 - 12:00 | Ταξιάρχης Καλάθου • Πολυβώτης Νισύρου | 6 - 0 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ορφέας • Ευκλής Σορωνής | 0 - 2 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Αθλέτικο Αφάντου • Αναγέννηση Έμπωνα | 0 - 2 |
Τρι 7 Νοεμ, 2023 - 12:00 | Α.Σ. Τήλος • Αστέρας Μασάρων | 0 - 3 |
3η Αγωνιστική - Από 12-11-2023 έως 23-11-2023
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Ορφέας • Ταξιάρχης Καλάθου | 1 - 1 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Ευκλής Σορωνής • Ατρόμητος Διμυλιάς | 2 - 1 |
Πεμ 23 Νοεμ, 2023 - 11:30 | Πολυβώτης Νισύρου • Α.Σ. Τήλος | 3 - 4 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Δαμάγητος Θεολόγου • Αθλέτικο Αφάντου | 2 - 0 |
Κυρ 12 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Αναγέννηση Έμπωνα • Αστέρας Μασάρων | 0 - 2 |
4η Αγωνιστική - Από 16-11-2023 έως 20-11-2023
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Πεμ 16 Νοεμ, 2023 - 12:00 | Α.Σ. Τήλος • Ορφέας | 2 - 2 |
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Αθλέτικο Αφάντου • Ευκλής Σορωνής | 0 - 5 |
Δευ 20 Νοεμ, 2023 - 12:15 | Αστέρας Μασάρων • Πολυβώτης Νισύρου | 2 - 0 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Δαμάγητος Θεολόγου • Αναγέννηση Έμπωνα | 2 - 0 |
Κυρ 19 Νοεμ, 2023 - 18:00 | Ατρόμητος Διμυλιάς • Ταξιάρχης Καλάθου | 2 - 3 |
5η Αγωνιστική - Από 25-11-2023 έως 28-11-2023
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Ταξιάρχης Καλάθου • Αθλέτικο Αφάντου | 6 - 0 |
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ορφέας • Αστέρας Μασάρων | 1 - 4 |
Κυρ 26 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Ευκλής Σορωνής • Δαμάγητος Θεολόγου | 3 - 1 |
Τρι 28 Νοεμ, 2023 - 12:00 | Α.Σ. Τήλος • Ατρόμητος Διμυλιάς | 1 - 2 |
Δευ 27 Νοεμ, 2023 - 12:30 | Αναγέννηση Έμπωνα • Πολυβώτης Νισύρου | 1 - 1 |
6η Αγωνιστική - Από 03-12-2023 έως 08-01-2024
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Δευ 8 Ιαν, 2024 - 13:30 | Αθλέτικο Αφάντου • Α.Σ. Τήλος | 2 - 0 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 14:45 | Αστέρας Μασάρων • Ατρόμητος Διμυλιάς | 4 - 1 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 14:45 | Δαμάγητος Θεολόγου • Ταξιάρχης Καλάθου | 1 - 3 |
Τρι 5 Δεκ, 2023 - 11:30 | Πολυβώτης Νισύρου • Ορφέας | 5 - 4 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 14:45 | Ευκλής Σορωνής • Αναγέννηση Έμπωνα | 3 - 0 |
7η Αγωνιστική - Από 10-12-2023 έως 12-12-2023
7η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Δευ 11 Δεκ, 2023 - 12:30 | Ατρόμητος Διμυλιάς • Πολυβώτης Νισύρου | 2 - 1 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 14:00 | Ταξιάρχης Καλάθου • Ευκλής Σορωνής | 3 - 0 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 14:45 | Ορφέας • Αναγέννηση Έμπωνα | 2 - 0 |
Κυρ 10 Δεκ, 2023 - 14:45 | Αστέρας Μασάρων • Αθλέτικο Αφάντου | 6 - 1 |
Τρι 12 Δεκ, 2023 - 14:00 | Α.Σ. Τήλος • Δαμάγητος Θεολόγου | 2 - 3 |
8η Αγωνιστική - Από 15-12-2023 έως 19-12-2023
8η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 17:30 | Ατρόμητος Διμυλιάς • Ορφέας | 1 - 2 |
Παρ 15 Δεκ, 2023 - 13:00 | Ευκλής Σορωνής • Α.Σ. Τήλος | 3 - 3 |
Τρι 19 Δεκ, 2023 - 11:30 | Πολυβώτης Νισύρου • Αθλέτικο Αφάντου | 5 - 1 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 14:45 | Δαμάγητος Θεολόγου • Αστέρας Μασάρων | 1 - 4 |
Κυρ 17 Δεκ, 2023 - 14:45 | Αναγέννηση Έμπωνα • Ταξιάρχης Καλάθου | 3 - 2 |
9η Αγωνιστική - Από 12-01-2024 έως 17-01-2024
9η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 14:45 | Αναγέννηση Έμπωνα • Ατρόμητος Διμυλιάς | 0 - 1 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 | Αθλέτικο Αφάντου • Ορφέας | 1 - 2 |
Κυρ 14 Ιαν, 2024 - 14:45 | Αστέρας Μασάρων • Ευκλής Σορωνής | 1 - 1 |
Τετ 17 Ιαν, 2024 - 11:45 | Πολυβώτης Νισύρου • Δαμάγητος Θεολόγου | 2 - 3 |
Παρ 12 Ιαν, 2024 - 13:30 | Ταξιάρχης Καλάθου • Α.Σ. Τήλος | 3 - 1 |
10η Αγωνιστική - Από 21-01-2024 έως 09-02-2024
10η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τρι 23 Ιαν, 2024 - 12:00 | Α.Σ. Τήλος • Αναγέννηση Έμπωνα | 2 - 1 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ατρόμητος Διμυλιάς • Αθλέτικο Αφάντου | 6 - 3 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ταξιάρχης Καλάθου • Αστέρας Μασάρων | 1 - 4 |
Κυρ 21 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ορφέας • Δαμάγητος Θεολόγου | 1 - 3 |
Παρ 9 Φεβ, 2024 - 13:00 | Ευκλής Σορωνής • Πολυβώτης Νισύρου | 4 - 0 |
11η Αγωνιστική - Από 26-01-2024 έως 30-01-2024
11η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 14:45 | Δαμάγητος Θεολόγου • Ατρόμητος Διμυλιάς | 1 - 1 |
Τρι 30 Ιαν, 2024 - 11:30 | Πολυβώτης Νισύρου • Ταξιάρχης Καλάθου | 2 - 0 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 17:30 | Ευκλής Σορωνής • Ορφέας | 2 - 1 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 14:45 | Αναγέννηση Έμπωνα • Αθλέτικο Αφάντου | 3 - 0 |
Παρ 26 Ιαν, 2024 - 13:30 | Αστέρας Μασάρων • Α.Σ. Τήλος | 5 - 0 |
12η Αγωνιστική - Από 04-02-2024 έως 06-02-2024
12η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 15:00 | Ταξιάρχης Καλάθου • Ορφέας | 3 - 2 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 15:00 | Ατρόμητος Διμυλιάς • Ευκλής Σορωνής | 1 - 0 |
Τρι 6 Φεβ, 2024 - 11:15 | Α.Σ. Τήλος • Πολυβώτης Νισύρου | 3 - 2 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 15:00 | Αθλέτικο Αφάντου • Δαμάγητος Θεολόγου | 2 - 4 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 15:00 | Αστέρας Μασάρων • Αναγέννηση Έμπωνα | 0 - 1 |
13η Αγωνιστική - Από 15-02-2024 έως 18-02-2024
13η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Παρ 16 Φεβ, 2024 - 14:30 | Ορφέας • Α.Σ. Τήλος | 4 - 0 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 15:15 | Ευκλής Σορωνής • Αθλέτικο Αφάντου | 6 - 0 |
Πεμ 15 Φεβ, 2024 - 11:30 | Πολυβώτης Νισύρου • Αστέρας Μασάρων | 2 - 2 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 15:15 | Αναγέννηση Έμπωνα • Δαμάγητος Θεολόγου | 0 - 2 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 15:15 | Ταξιάρχης Καλάθου • Ατρόμητος Διμυλιάς | 2 - 1 |
14η Αγωνιστική - Από 25-02-2024 έως 27-02-2024
14η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 14:00 | Αθλέτικο Αφάντου • Ταξιάρχης Καλάθου | 0 - 3 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 15:30 | Αστέρας Μασάρων • Ορφέας | 3 - 0 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 15:30 | Δαμάγητος Θεολόγου • Ευκλής Σορωνής | 1 - 2 |
Κυρ 25 Φεβ, 2024 - 13:00 | Ατρόμητος Διμυλιάς • Α.Σ. Τήλος | 3 - 1 |
Τρι 27 Φεβ, 2024 - 11:30 | Πολυβώτης Νισύρου • Αναγέννηση Έμπωνα | 1 - 1 |
15η Αγωνιστική - Από 02-03-2024 έως 03-03-2024
15η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 11:45 | Α.Σ. Τήλος • Αθλέτικο Αφάντου | 5 - 0 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 15:30 | Ατρόμητος Διμυλιάς • Αστέρας Μασάρων | 0 - 0 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 15:15 | Ταξιάρχης Καλάθου • Δαμάγητος Θεολόγου | 0 - 1 |
Σαβ 2 Μαρ, 2024 - 12:00 | Ορφέας • Πολυβώτης Νισύρου | 4 - 2 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 15:30 | Αναγέννηση Έμπωνα • Ευκλής Σορωνής | 0 - 0 |
16η Αγωνιστική - Από 10-03-2024 έως 13-03-2024
16η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τετ 13 Μαρ, 2024 - 11:00 | Πολυβώτης Νισύρου • Ατρόμητος Διμυλιάς | 3 - 1 |
Τετ 13 Μαρ, 2024 - 17:30 | Ευκλής Σορωνής • Ταξιάρχης Καλάθου | 1 - 0 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 15:30 | Αναγέννηση Έμπωνα • Ορφέας | 5 - 0 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 15:30 | Αθλέτικο Αφάντου • Αστέρας Μασάρων | 0 - 4 |
Δαμάγητος Θεολόγου • Α.Σ. Τήλος | - |
17η Αγωνιστική - Από 21-03-2024 έως 24-03-2024
17η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Πεμ 21 Μαρ, 2024 - 19:00 | Ορφέας • Ατρόμητος Διμυλιάς | 2 - 0 |
Κυρ 24 Μαρ, 2024 - 11:15 | Α.Σ. Τήλος • Ευκλής Σορωνής | 0 - 5 |
Παρ 22 Μαρ, 2024 - 13:00 | Αθλέτικο Αφάντου • Πολυβώτης Νισύρου | 0 - 2 |
Κυρ 24 Μαρ, 2024 - 16:00 | Αστέρας Μασάρων • Δαμάγητος Θεολόγου | 2 - 2 |
Κυρ 24 Μαρ, 2024 - 16:00 | Ταξιάρχης Καλάθου • Αναγέννηση Έμπωνα | 2 - 2 |
18η Αγωνιστική - Από 13-03-2024 έως 02-04-2024
18η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 19:00 | Ατρόμητος Διμυλιάς • Αναγέννηση Έμπωνα | - |
Τετ 13 Μαρ, 2024 - 18:45 | Ορφέας • Αθλέτικο Αφάντου | 3 - 1 |
Κυρ 31 Μαρ, 2024 - 17:00 | Ευκλής Σορωνής • Αστέρας Μασάρων | - |
Παρ 29 Μαρ, 2024 - 12:00 | Δαμάγητος Θεολόγου • Πολυβώτης Νισύρου | - |
Τρι 2 Απρ, 2024 - 11:30 | Α.Σ. Τήλος • Ταξιάρχης Καλάθου | - |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
- A.O. Καλαβαρδών
- Aγιος Ισίδωρος
- Α.Ε. Κατταβιάς
- Α.Ε. Κως
- Α.Ε. Λέρου
- Α.Ε.Ρ.Α.
- Α.Ο. Βαθύ
- Α.Ο. Λειψών
- Α.Ο. Πυλίου
- Α.Ο. Σύμης
- Α.Ο. Φαληρακίου
- Α.Σ. Τήλος
- Α.Σ. Χάλκης
- Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
- Αθλέτικο Αφάντου
- Ακουσίλαος Φανών
- Αναγέννηση Έμπωνα
- Αναγέννηση Ασφενδιού
- Αντίμαχος Κω
- Απόλλων Απολλώνων
- Απόλλων Καλυθιών
- Αργοναύτες Καλύμνου
- Αρης Αρχαγγέλου
- Ασπίδα Απολακκιάς
- Ασπίδα Σαλάκου
- Αστέρας Μασάρων
- Αστέρας Παστίδας
- Ατρόμητος Διμυλιάς
- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
- Γ.Σ. Διαγόρας
- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς
- Δήμητρα Δαματριάς
- Δαμάγητος Θεολόγου
- Διαγόρας Βατίου
- Διγενής Κοσκινού
- Δόξα Καρδάμαινας
- Δόξα Ψίνθου
- Εθνικός Αρχίπολης
- Ευαγόρας
- Ευκλής Σορωνής
- Ηρακλής Λάρδου
- Ηρακλής Μαριτσών
- Ιππότες
- Καλυμνιακός
- Κλεάνθης Παραδεισίου
- Κλεόβουλος Λίνδου
- Νικαγόρας Κεφάλου
- Ο.Φ. Ιστρίου
- Ομόνοια Γενναδίου
- Ορφέας
- Π.Α.Ο.Κ. Κω
- Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου
- Π.Α.Σ. Ασκληπειού
- Πάνθηρες Ρόδου
- Πολυβώτης Νισύρου
- Πολύστρατος Λαέρμων
- Ποσειδών Καρπάθου
- Ρόδος
- Ταξιάρχης Καλάθου
- Φοίβος Κρεμαστής