www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

Β' Κατηγορία Δωδεκανήσου Α' Ομιλος

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Α.Ε. Κατταβιάς 52 26 26 63 13 50 38 7 31 25 6 19 20 10 10 16 4 0 8 2 0 8 2 0
Διγενής Κοσκινού 43 25 18 50 16 34 31 8 23 19 8 11 20 10 10 13 4 3 8 1 1 5 3 2
Α.Σ. Τήλος 36 21 15 46 27 19 26 5 21 20 22 -2 20 10 10 10 6 4 6 3 1 4 3 3
Α.Ο. Σύμης 30 21 9 21 19 2 13 6 7 8 13 -5 20 10 10 9 3 8 6 3 1 3 0 7
Νηρέας 29 19 10 35 41 -6 21 18 3 14 23 -9 20 10 10 9 2 9 6 1 3 3 1 6
Α.Σ. Χάλκης 28 16 12 26 30 -4 14 13 1 12 17 -5 20 10 10 8 4 8 5 1 4 3 3 4
Aγιος Ισίδωρος 27 19 8 28 28 0 19 12 7 9 16 -7 20 10 10 8 3 9 6 1 3 2 2 6
Ορφέας 25 13 12 34 33 1 20 14 6 14 19 -5 20 10 10 7 4 9 4 1 5 3 3 4
Ακουσίλαος Φανών 22 13 9 27 51 -24 18 22 -4 9 29 -20 20 10 10 7 1 12 4 1 5 3 0 7
10η Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 12 5 9 20 53 -33 10 24 -14 10 29 -19 20 10 10 4 2 14 1 2 7 3 0 7
11η Εθνικός Αρχίπολης 6 2 4 15 54 -39 5 21 -16 10 33 -23 20 10 10 1 3 16 0 2 8 1 1 8
Η Ομάδα "Αγιος Γεώργιος Μαλώνας" έχει -2 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 16-10-2016 έως 17-10-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 16 Οκτ, 2016 - 16:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 4
Δευ 17 Οκτ, 2016 - 13:00 Ακουσίλαος Φανών  •  Α.Σ. Τήλος 2 - 2
Κυρ 16 Οκτ, 2016 - 13:15 Α.Ο. Σύμης   •  Ορφέας 2 - 0
Κυρ 16 Οκτ, 2016 - 15:00 Aγιος Ισίδωρος  •  Α.Σ. Χάλκης 0 - 2
Κυρ 16 Οκτ, 2016 - 15:30 Διγενής Κοσκινού  •  Εθνικός Αρχίπολης 4 - 2
Ρεπό: Νηρέας
2η Αγωνιστική - Από 20-10-2016 έως 23-10-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 12:00 Νηρέας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 1 - 0
Σαβ 22 Οκτ, 2016 - 16:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ακουσίλαος Φανών 5 - 1
Πεμ 20 Οκτ, 2016 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Aγιος Ισίδωρος 0 - 0
Σαβ 22 Οκτ, 2016 - 16:00 Ορφέας  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 1
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 16:00 Εθνικός Αρχίπολης  •  Α.Σ. Χάλκης 0 - 0
Ρεπό: Α.Ο. Σύμης
3η Αγωνιστική - Από 28-10-2016 έως 30-10-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 15:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ακουσίλαος Φανών 0 - 1
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 13:30 Α.Ο. Σύμης   •  Νηρέας 2 - 1
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 15:00 Aγιος Ισίδωρος  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 3
Παρ 28 Οκτ, 2016 - 14:30 Εθνικός Αρχίπολης  •  Α.Σ. Τήλος 2 - 2
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 15:00 Α.Σ. Χάλκης  •  Ορφέας 2 - 3
Ρεπό: Διγενής Κοσκινού
4η Αγωνιστική - Από 04-11-2016 έως 06-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 13:00 Α.Ο. Σύμης   •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 3 - 1
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 14:45 Ακουσίλαος Φανών  •  Aγιος Ισίδωρος 4 - 2
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 14:45 Νηρέας  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 4
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 14:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Εθνικός Αρχίπολης 6 - 1
Παρ 4 Νοεμ, 2016 - 14:00 Ορφέας  •  Α.Σ. Τήλος 1 - 2
Ρεπό: Α.Σ. Χάλκης
5η Αγωνιστική - Από 12-11-2016 έως 13-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 13 Νοεμ, 2016 - 14:45 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Aγιος Ισίδωρος 1 - 0
Κυρ 13 Νοεμ, 2016 - 20:00 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ο. Σύμης 1 - 0
Κυρ 13 Νοεμ, 2016 - 14:45 Εθνικός Αρχίπολης  •  Ακουσίλαος Φανών 0 - 2
Σαβ 12 Νοεμ, 2016 - 14:45 Α.Σ. Χάλκης  •  Νηρέας 2 - 1
Σαβ 12 Νοεμ, 2016 - 14:45 Ορφέας  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
Ρεπό: Α.Σ. Τήλος
6η Αγωνιστική - Από 18-11-2016 έως 21-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 20 Νοεμ, 2016 - 14:45 Διγενής Κοσκινού  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 2 - 1
Δευ 21 Νοεμ, 2016 - 19:00 Aγιος Ισίδωρος  •  Εθνικός Αρχίπολης 3 - 0
Σαβ 19 Νοεμ, 2016 - 13:00 Α.Ο. Σύμης   •  Α.Σ. Χάλκης 1 - 1
Κυρ 20 Νοεμ, 2016 - 14:45 Ακουσίλαος Φανών  •  Ορφέας 1 - 3
Παρ 18 Νοεμ, 2016 - 13:30 Νηρέας  •  Α.Σ. Τήλος 1 - 3
Ρεπό: Α.Ε. Κατταβιάς
7η Αγωνιστική - Από 26-11-2016 έως 04-12-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 13:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Εθνικός Αρχίπολης 1 - 1
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 11:45 Α.Σ. Χάλκης  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 1
Σαβ 3 Δεκ, 2016 - 14:45 Ορφέας  •  Aγιος Ισίδωρος 3 - 0
Σαβ 26 Νοεμ, 2016 - 13:00 Α.Σ. Τήλος   •  Α.Ο. Σύμης 1 - 0
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 14:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Νηρέας 5 - 1
Ρεπό: Ακουσίλαος Φανών
8η Αγωνιστική - Από 10-12-2016 έως 09-01-2017
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 11 Δεκ, 2016 - 14:45 Α.Σ. Χάλκης  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 1 - 2
Σαβ 10 Δεκ, 2016 - 14:45 Εθνικός Αρχίπολης  •  Ορφέας 1 - 2
Δευ 9 Ιαν, 2017 - 19:30 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Σ. Τήλος 3 - 0
Σαβ 10 Δεκ, 2016 - 13:00 Α.Ο. Σύμης   •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 1
Κυρ 11 Δεκ, 2016 - 14:45 Ακουσίλαος Φανών  •  Νηρέας 2 - 1
Ρεπό: Aγιος Ισίδωρος
9η Αγωνιστική - Από 16-12-2016 έως 20-12-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 17 Δεκ, 2016 - 14:45 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Ορφέας 1 - 1
Τρι 20 Δεκ, 2016 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Α.Σ. Χάλκης 3 - 1
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 17:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Διγενής Κοσκινού 1 - 1
Σαβ 17 Δεκ, 2016 - 14:45 Νηρέας  •  Aγιος Ισίδωρος 1 - 0
Παρ 16 Δεκ, 2016 - 14:30 Ακουσίλαος Φανών  •  Α.Ο. Σύμης 4 - 2
Ρεπό: Εθνικός Αρχίπολης
10η Αγωνιστική - Από 13-01-2017 έως 17-01-2017
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 17 Ιαν, 2017 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 6 - 0
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 14:45 Α.Σ. Χάλκης  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 2
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 14:45 Εθνικός Αρχίπολης  •  Νηρέας 1 - 4
Σαβ 14 Ιαν, 2017 - 19:30 Διγενής Κοσκινού  •  Ακουσίλαος Φανών 7 - 0
Παρ 13 Ιαν, 2017 - 15:30 Aγιος Ισίδωρος  •  Α.Ο. Σύμης 0 - 2
Ρεπό: Ορφέας
11η Αγωνιστική - Από 20-01-2017 έως 22-01-2017
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Παρ 20 Ιαν, 2017 - 12:30 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Σ. Τήλος 4 - 0
Σαβ 21 Ιαν, 2017 - 15:15 Νηρέας  •  Ορφέας 2 - 1
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 14:45 Ακουσίλαος Φανών  •  Α.Σ. Χάλκης 4 - 1
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 13:15 Α.Ο. Σύμης   •  Εθνικός Αρχίπολης 1 - 0
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 14:45 Aγιος Ισίδωρος  •  Διγενής Κοσκινού 3 - 1
Ρεπό: Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
12η Αγωνιστική - Από 29-01-2017 έως 03-02-2017
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 29 Ιαν, 2017 - 15:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 8 - 0
Τρι 31 Ιαν, 2017 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Ακουσίλαος Φανών 3 - 0
Παρ 3 Φεβ, 2017 - 14:45 Ορφέας  •  Α.Ο. Σύμης 1 - 0
Κυρ 29 Ιαν, 2017 - 19:30 Α.Σ. Χάλκης  •  Aγιος Ισίδωρος 1 - 0
Κυρ 29 Ιαν, 2017 - 14:45 Εθνικός Αρχίπολης  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 2
Ρεπό: Νηρέας
13η Αγωνιστική - Από 03-02-2017 έως 05-02-2017
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Νηρέας 1 - 2
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Ακουσίλαος Φανών  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 4
Παρ 3 Φεβ, 2017 - 13:00 Aγιος Ισίδωρος  •  Α.Σ. Τήλος 3 - 2
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Διγενής Κοσκινού  •  Ορφέας 2 - 0
Κυρ 5 Φεβ, 2017 - 15:00 Α.Σ. Χάλκης  •  Εθνικός Αρχίπολης 1 - 0
Ρεπό: Α.Ο. Σύμης
14η Αγωνιστική - Από 09-02-2017 έως 12-02-2017
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 12 Φεβ, 2017 - 15:00 Ακουσίλαος Φανών  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 1 - 2
Παρ 10 Φεβ, 2017 - 14:45 Νηρέας  •  Α.Ο. Σύμης 3 - 1
Κυρ 12 Φεβ, 2017 - 15:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Aγιος Ισίδωρος 2 - 0
Πεμ 9 Φεβ, 2017 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Εθνικός Αρχίπολης 8 - 0
Σαβ 11 Φεβ, 2017 - 15:00 Ορφέας  •  Α.Σ. Χάλκης 0 - 3
Ρεπό: Διγενής Κοσκινού
15η Αγωνιστική - Από 14-02-2017 έως 19-02-2017
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Παρ 17 Φεβ, 2017 - 13:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Α.Ο. Σύμης 0 - 1
Κυρ 19 Φεβ, 2017 - 15:15 Aγιος Ισίδωρος  •  Ακουσίλαος Φανών 3 - 1
Κυρ 19 Φεβ, 2017 - 15:15 Διγενής Κοσκινού  •  Νηρέας 5 - 0
Κυρ 19 Φεβ, 2017 - 15:15 Εθνικός Αρχίπολης  •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 2
Τρι 14 Φεβ, 2017 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Ορφέας 1 - 1
Ρεπό: Α.Σ. Χάλκης
16η Αγωνιστική - Από 04-03-2017 έως 05-03-2017
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 15:30 Aγιος Ισίδωρος  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 2 - 0
Σαβ 4 Μαρ, 2017 - 13:30 Α.Ο. Σύμης   •  Διγενής Κοσκινού 1 - 0
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 15:30 Ακουσίλαος Φανών  •  Εθνικός Αρχίπολης 0 - 4
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 15:30 Νηρέας  •  Α.Σ. Χάλκης 1 - 1
Κυρ 5 Μαρ, 2017 - 15:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Ορφέας 3 - 3
Ρεπό: Α.Σ. Τήλος
17η Αγωνιστική - Από 07-03-2017 έως 12-03-2017
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 15:30 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 6
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 13:00 Εθνικός Αρχίπολης  •  Aγιος Ισίδωρος 0 - 2
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 19:30 Α.Σ. Χάλκης  •  Α.Ο. Σύμης 1 - 0
Κυρ 12 Μαρ, 2017 - 15:30 Ορφέας  •  Ακουσίλαος Φανών 1 - 2
Τρι 7 Μαρ, 2017 - 12:30 Α.Σ. Τήλος   •  Νηρέας 2 - 0
Ρεπό: Α.Ε. Κατταβιάς
18η Αγωνιστική - Από 17-03-2017 έως 19-03-2017
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 16:00 Εθνικός Αρχίπολης  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 0 - 3
Σαβ 18 Μαρ, 2017 - 18:30 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Σ. Χάλκης 4 - 1
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 16:00 Aγιος Ισίδωρος  •  Ορφέας 4 - 0
Παρ 17 Μαρ, 2017 - 13:00 Α.Ο. Σύμης   •  Α.Σ. Τήλος 0 - 0
Κυρ 19 Μαρ, 2017 - 16:00 Νηρέας  •  Α.Ε. Κατταβιάς 2 - 6
Ρεπό: Ακουσίλαος Φανών
19η Αγωνιστική - Από 23-03-2017 έως 26-03-2017
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 26 Μαρ, 2017 - 17:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Α.Σ. Χάλκης 1 - 2
Παρ 24 Μαρ, 2017 - 16:00 Ορφέας  •  Εθνικός Αρχίπολης 6 - 1
Πεμ 23 Μαρ, 2017 - 16:00 Α.Σ. Τήλος   •  Διγενής Κοσκινού 2 - 2
Παρ 24 Μαρ, 2017 - 14:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Ο. Σύμης 1 - 0
Κυρ 26 Μαρ, 2017 - 17:00 Νηρέας  •  Ακουσίλαος Φανών 7 - 1
Ρεπό: Aγιος Ισίδωρος
20η Αγωνιστική - Από 31-03-2017 έως 02-04-2017
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 1 Απρ, 2017 - 17:00 Ορφέας  •  Αγιος Γεώργιος Μαλώνας 5 - 1
Παρ 31 Μαρ, 2017 - 13:30 Α.Σ. Χάλκης  •  Α.Σ. Τήλος 2 - 3
Κυρ 2 Απρ, 2017 - 17:00 Διγενής Κοσκινού  •  Α.Ε. Κατταβιάς 1 - 1
Κυρ 2 Απρ, 2017 - 17:00 Aγιος Ισίδωρος  •  Νηρέας 1 - 1
Κυρ 2 Απρ, 2017 - 13:00 Α.Ο. Σύμης   •  Ακουσίλαος Φανών 1 - 0
Ρεπό: Εθνικός Αρχίπολης
21η Αγωνιστική - Από 07-04-2017 έως 09-04-2017
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Παρ 7 Απρ, 2017 - 15:00 Αγιος Γεώργιος Μαλώνας  •  Α.Σ. Τήλος 4 - 6
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 17:00 Α.Ε. Κατταβιάς  •  Α.Σ. Χάλκης 3 - 0
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 17:00 Νηρέας  •  Εθνικός Αρχίπολης 3 - 1
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 17:00 Ακουσίλαος Φανών  •  Διγενής Κοσκινού 0 - 1
Κυρ 9 Απρ, 2017 - 13:00 Α.Ο. Σύμης   •  Aγιος Ισίδωρος 2 - 2
Ρεπό: Ορφέας
22η Αγωνιστική - Από 06-04-2017 έως 12-04-2017
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Τρι 11 Απρ, 2017 - 12:00 Α.Σ. Τήλος   •  Α.Ε. Κατταβιάς 0 - 1
Πεμ 6 Απρ, 2017 - 17:00 Ορφέας  •  Νηρέας 2 - 3
Τετ 12 Απρ, 2017 - 17:00 Α.Σ. Χάλκης  •  Ακουσίλαος Φανών 2 - 1
Τετ 12 Απρ, 2017 - 12:30 Εθνικός Αρχίπολης  •  Α.Ο. Σύμης 1 - 2
Τετ 12 Απρ, 2017 - 18:30 Διγενής Κοσκινού  •  Aγιος Ισίδωρος 2 - 3
Ρεπό: Αγιος Γεώργιος Μαλώνας

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)