www.12sports.gr

Βαθμολογίες & Αγωνιστικές (Ποδόσφαιρο)

A' Κατηγορία Δωδεκανήσου

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ
Κλικ στο όνομα της ομάδας
για να δείτε το πρόγραμμά της.
Σύνολο
Εντ
Εκτ
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
Σύνολο
Εντός
Εκτός
      Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια Υπε Κατ Δια       Νι Ητ Νι Ητ Νι Ητ
Γ.Σ. Διαγόρας 42 21 21 57 1 56 33 0 33 24 1 23 14 7 7 14 0 0 7 0 0 7 0 0
Φοίβος Κρεμαστής 31 17 14 41 13 28 23 6 17 18 7 11 14 8 6 9 4 1 5 2 1 4 2 0
Κλεάνθης Παραδεισίου 30 15 15 40 15 25 16 6 10 24 9 15 14 8 6 9 3 2 4 3 1 5 0 1
Αντίμαχος Κω 27 18 9 34 16 18 22 3 19 12 13 -1 14 6 8 8 3 3 6 0 0 2 3 3
Άρης Αρχαγγέλου 21 15 6 27 24 3 23 11 12 4 13 -9 14 7 7 6 3 5 5 0 2 1 3 3
Κλεόβουλος Λίνδου 21 10 11 27 29 -2 13 14 -1 14 15 -1 14 6 8 6 3 5 3 1 2 3 2 3
Αστέρας Παστίδας 18 11 7 13 19 -6 7 9 -2 6 10 -4 14 7 7 4 6 4 3 2 2 1 4 2
Δόξα Καρδάμαινας 16 12 4 21 35 -14 10 7 3 11 28 -17 14 7 7 4 4 6 3 3 1 1 1 5
Α.Ε.Ρ.Α. 15 14 3 18 25 -7 12 10 2 6 15 -9 14 8 6 5 2 7 4 2 2 1 0 5
10η Δόξα Ψίνθου 15 9 6 14 33 -19 8 19 -11 6 14 -8 14 7 7 4 3 7 3 0 4 1 3 3
11η Ποσειδών Καρπάθου 14 9 5 14 24 -10 8 7 1 6 17 -11 14 6 8 3 5 6 2 3 1 1 2 5
12η Ηρακλής Λάρδου 11 5 6 18 33 -15 8 16 -8 10 17 -7 14 7 7 3 2 9 1 2 4 2 0 5
13η Αστέρας Μασάρων 11 9 2 12 29 -17 10 17 -7 2 12 -10 14 8 6 2 5 7 2 3 3 0 2 4
14η Ηρακλής Μαριτσών 8 1 7 8 31 -23 3 18 -15 5 13 -8 14 6 8 2 2 10 0 1 5 2 1 5
15η Διαγόρας Βατίου 8 6 2 11 28 -17 7 9 -2 4 19 -15 14 7 7 1 5 8 1 3 3 0 2 5
Η Ομάδα "Α.Ε.Ρ.Α." έχει -2 βαθμούς
1η Αγωνιστική - Από 17-09-2016 έως 18-09-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 17 Σεπτ, 2016 - 17:00 Αστέρας Μασάρων  •  Ηρακλής Λάρδου 1 - 6
Σαβ 17 Σεπτ, 2016 - 17:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Δόξα Ψίνθου 5 - 0
Σαβ 17 Σεπτ, 2016 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 0
Κυρ 18 Σεπτ, 2016 - 13:30 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αντίμαχος Κω 0 - 0
Κυρ 18 Σεπτ, 2016 - 12:30 Δόξα Καρδάμαινας  •  Διαγόρας Βατίου 2 - 1
Σαβ 17 Σεπτ, 2016 - 17:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Αστέρας Παστίδας 3 - 0
Σαβ 17 Σεπτ, 2016 - 17:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Γ.Σ. Διαγόρας 0 - 4
Ρεπό: Ποσειδών Καρπάθου
2η Αγωνιστική - Από 24-09-2016 έως 25-09-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 24 Σεπτ, 2016 - 16:30 Ηρακλής Λάρδου  •  Ποσειδών Καρπάθου 2 - 2
Σαβ 24 Σεπτ, 2016 - 16:30 Αστέρας Μασάρων  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 5
Κυρ 25 Σεπτ, 2016 - 13:30 Δόξα Ψίνθου  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 2
Σαβ 24 Σεπτ, 2016 - 13:00 Αντίμαχος Κω  •  Άρης Αρχαγγέλου 4 - 1
Σαβ 24 Σεπτ, 2016 - 16:30 Διαγόρας Βατίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 3
Σαβ 24 Σεπτ, 2016 - 16:30 Αστέρας Παστίδας  •  Γ.Σ. Διαγόρας 0 - 3
Σαβ 24 Σεπτ, 2016 - 16:30 Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεόβουλος Λίνδου 0 - 1
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου
3η Αγωνιστική - Από 01-10-2016 έως 03-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 1 Οκτ, 2016 - 16:15 Ηρακλής Λάρδου  •  Φοίβος Κρεμαστής 0 - 3
Κυρ 9 Οκτ, 2016 - 16:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 1
Πεμ 3 Νοεμ, 2016 - 13:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Μασάρων 1 - 1
Σαβ 1 Οκτ, 2016 - 16:15 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Δόξα Ψίνθου 1 - 1
Κυρ 2 Οκτ, 2016 - 13:30 Γ.Σ. Διαγόρας  •  Αντίμαχος Κω 3 - 0
Σαβ 1 Οκτ, 2016 - 16:15 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Διαγόρας Βατίου 1 - 1
Σαβ 1 Οκτ, 2016 - 16:15 Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Μαριτσών 1 - 0
Ρεπό: Άρης Αρχαγγέλου
4η Αγωνιστική - Από 15-10-2016 έως 16-10-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 15 Οκτ, 2016 - 16:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Λάρδου 3 - 0
Κυρ 16 Οκτ, 2016 - 13:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Δόξα Καρδάμαινας 7 - 0
Κυρ 16 Οκτ, 2016 - 16:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 1
Σαβ 15 Οκτ, 2016 - 16:00 Αστέρας Μασάρων  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 0
Σαβ 15 Οκτ, 2016 - 16:00 Δόξα Ψίνθου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 0 - 4
Σαβ 15 Οκτ, 2016 - 16:00 Αντίμαχος Κω  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 1
Σαβ 15 Οκτ, 2016 - 16:00 Διαγόρας Βατίου  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 1
Ρεπό: Γ.Σ. Διαγόρας
5η Αγωνιστική - Από 22-10-2016 έως 23-10-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 13:30 Ηρακλής Λάρδου  •  Δόξα Καρδάμαινας 1 - 4
Σαβ 22 Οκτ, 2016 - 16:00 Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 4
Σαβ 22 Οκτ, 2016 - 16:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 2
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 16:00 Γ.Σ. Διαγόρας  •  Ποσειδών Καρπάθου 5 - 0
Σαβ 22 Οκτ, 2016 - 16:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αστέρας Μασάρων 2 - 1
Σαβ 22 Οκτ, 2016 - 16:00 Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Ψίνθου 1 - 1
Κυρ 23 Οκτ, 2016 - 12:45 Αντίμαχος Κω  •  Διαγόρας Βατίου 5 - 0
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών
6η Αγωνιστική - Από 29-10-2016 έως 01-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 29 Οκτ, 2016 - 15:30 Άρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Λάρδου 4 - 2
Άνευ Αγώνα Δόξα Καρδάμαινας  •  Α.Ε.Ρ.Α. 3 - 0
Κυρ 30 Οκτ, 2016 - 15:00 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Γ.Σ. Διαγόρας 1 - 2
Σαβ 29 Οκτ, 2016 - 15:30 Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεόβουλος Λίνδου 2 - 2
Σαβ 29 Οκτ, 2016 - 15:45 Ποσειδών Καρπάθου  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 0
Σαβ 29 Οκτ, 2016 - 15:30 Αστέρας Μασάρων  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 1
Τρι 1 Νοεμ, 2016 - 13:30 Δόξα Ψίνθου  •  Αντίμαχος Κω 0 - 3
Ρεπό: Διαγόρας Βατίου
7η Αγωνιστική - Από 04-11-2016 έως 09-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 1
Τετ 9 Νοεμ, 2016 - 14:45 Γ.Σ. Διαγόρας  •  Άρης Αρχαγγέλου 5 - 0
Τρι 8 Νοεμ, 2016 - 13:00 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Δόξα Καρδάμαινας 5 - 3
Κυρ 6 Νοεμ, 2016 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 6
Σαβ 5 Νοεμ, 2016 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Φοίβος Κρεμαστής 2 - 2
Σαβ 5 Νοεμ, 2016 - 15:00 Διαγόρας Βατίου  •  Ποσειδών Καρπάθου 0 - 1
Παρ 4 Νοεμ, 2016 - 15:00 Αντίμαχος Κω  •  Αστέρας Μασάρων 3 - 0
Ρεπό: Δόξα Ψίνθου
8η Αγωνιστική - Από 12-11-2016 έως 13-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 13 Νοεμ, 2016 - 12:00 Γ.Σ. Διαγόρας  •  Ηρακλής Λάρδου 5 - 0
Σαβ 12 Νοεμ, 2016 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Κλεόβουλος Λίνδου 3 - 2
Σαβ 12 Νοεμ, 2016 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 0
Σαβ 12 Νοεμ, 2016 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 1
Σαβ 12 Νοεμ, 2016 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Διαγόρας Βατίου 4 - 0
Κυρ 13 Νοεμ, 2016 - 14:00 Φοίβος Κρεμαστής  •  Αντίμαχος Κω 3 - 0
Σαβ 12 Νοεμ, 2016 - 13:30 Ποσειδών Καρπάθου  •  Δόξα Ψίνθου 1 - 0
Ρεπό: Αστέρας Μασάρων
9η Αγωνιστική - Από 19-11-2016 έως 20-11-2016
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 19 Νοεμ, 2016 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 0 - 2
Σαβ 19 Νοεμ, 2016 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Γ.Σ. Διαγόρας 0 - 6
Σαβ 19 Νοεμ, 2016 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Α.Ε.Ρ.Α. 2 - 0
Σαβ 19 Νοεμ, 2016 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 0
Σαβ 19 Νοεμ, 2016 - 14:45 Αντίμαχος Κω  •  Δόξα Καρδάμαινας 3 - 0
Κυρ 20 Νοεμ, 2016 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 4
Σαβ 19 Νοεμ, 2016 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 1
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής
10η Αγωνιστική - Από 25-11-2016 έως 27-11-2016
10η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 26 Νοεμ, 2016 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Ηρακλής Λάρδου 0 - 1
Σαβ 26 Νοεμ, 2016 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αστέρας Παστίδας 2 - 0
Παρ 25 Νοεμ, 2016 - 14:45 Γ.Σ. Διαγόρας  •  Διαγόρας Βατίου 4 - 0
Κυρ 27 Νοεμ, 2016 - 14:00 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αντίμαχος Κω 1 - 1
Σαβ 26 Νοεμ, 2016 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Ψίνθου 4 - 1
Σαβ 26 Νοεμ, 2016 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αστέρας Μασάρων 2 - 0
Σαβ 26 Νοεμ, 2016 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Ποσειδών Καρπάθου 3 - 0
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
11η Αγωνιστική - Από 03-12-2016 έως 04-01-2017
11η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 3 Δεκ, 2016 - 14:45 Ηρακλής Λάρδου  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 2
Σαβ 3 Δεκ, 2016 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Μαριτσών 2 - 3
Σαβ 3 Δεκ, 2016 - 12:45 Αντίμαχος Κω  •  Κλεόβουλος Λίνδου 4 - 1
Σαβ 3 Δεκ, 2016 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Γ.Σ. Διαγόρας 0 - 4
Σαβ 3 Δεκ, 2016 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Άρης Αρχαγγέλου 1 - 1
Τετ 4 Ιαν, 2017 - 12:30 Ποσειδών Καρπάθου  •  Δόξα Καρδάμαινας 2 - 2
Κυρ 4 Δεκ, 2016 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 1
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.
12η Αγωνιστική - Από 09-12-2016 έως 08-01-2017
12η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 10 Δεκ, 2016 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 1
Κυρ 8 Ιαν, 2017 - 13:30 Αστέρας Παστίδας  •  Αντίμαχος Κω 0 - 3
Σαβ 10 Δεκ, 2016 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Ψίνθου 0 - 1
Παρ 9 Δεκ, 2016 - 14:45 Γ.Σ. Διαγόρας  •  Αστέρας Μασάρων 4 - 0
Σαβ 7 Ιαν, 2017 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ποσειδών Καρπάθου 2 - 1
Σαβ 10 Δεκ, 2016 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Φοίβος Κρεμαστής 1 - 3
Σαβ 7 Ιαν, 2017 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 0 - 4
Ρεπό: Κλεόβουλος Λίνδου
13η Αγωνιστική - Από 17-12-2016 έως 18-12-2016
13η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 13:00 Ηρακλής Λάρδου  •  Αντίμαχος Κω 2 - 2
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Διαγόρας Βατίου 3 - 2
Σαβ 17 Δεκ, 2016 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Ηρακλής Μαριτσών 0 - 1
Σαβ 17 Δεκ, 2016 - 14:00 Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 1 - 1
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Γ.Σ. Διαγόρας 0 - 3
Κυρ 18 Δεκ, 2016 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Α.Ε.Ρ.Α. 4 - 2
Σαβ 17 Δεκ, 2016 - 14:00 Δόξα Καρδάμαινας  •  Άρης Αρχαγγέλου 0 - 0
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας
14η Αγωνιστική - Από 14-01-2017 έως 15-01-2017
14η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Σαβ 14 Ιαν, 2017 - 14:45 Δόξα Ψίνθου  •  Ηρακλής Λάρδου 2 - 0
Σαβ 14 Ιαν, 2017 - 14:45 Διαγόρας Βατίου  •  Αστέρας Μασάρων 0 - 0
Σαβ 14 Ιαν, 2017 - 14:45 Αστέρας Παστίδας  •  Ποσειδών Καρπάθου 1 - 0
Σαβ 14 Ιαν, 2017 - 14:45 Ηρακλής Μαριτσών  •  Φοίβος Κρεμαστής 3 - 3
Σαβ 14 Ιαν, 2017 - 14:45 Κλεόβουλος Λίνδου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου 3 - 5
Κυρ 15 Ιαν, 2017 - 14:00 Γ.Σ. Διαγόρας  •  Δόξα Καρδάμαινας 7 - 0
Σαβ 14 Ιαν, 2017 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Άρης Αρχαγγέλου 3 - 1
Ρεπό: Αντίμαχος Κω
15η Αγωνιστική - Από 18-01-2017 έως 22-01-2017
15η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 14:45 Αστέρας Μασάρων  •  Δόξα Ψίνθου 2 - 2
Τετ 18 Ιαν, 2017 - 12:15 Ποσειδών Καρπάθου  •  Αντίμαχος Κω 4 - 3
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 14:45 Φοίβος Κρεμαστής  •  Διαγόρας Βατίου 0 - 0
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 14:45 Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Αστέρας Παστίδας 1 - 1
Σαβ 21 Ιαν, 2017 - 14:45 Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Μαριτσών 3 - 0
Σαβ 21 Ιαν, 2017 - 14:45 Άρης Αρχαγγέλου  •  Κλεόβουλος Λίνδου 5 - 1
Κυρ 22 Ιαν, 2017 - 14:45 Α.Ε.Ρ.Α.  •  Γ.Σ. Διαγόρας 0 - 2
Ρεπό: Ηρακλής Λάρδου
16η Αγωνιστική
16η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Λάρδου  •  Αστέρας Μασάρων -
   Δόξα Ψίνθου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Αντίμαχος Κω  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Αστέρας Παστίδας  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
Ρεπό: Ποσειδών Καρπάθου
17η Αγωνιστική
17η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Αστέρας Μασάρων -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Δόξα Ψίνθου -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αντίμαχος Κω -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Διαγόρας Βατίου -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Αστέρας Παστίδας -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου
18η Αγωνιστική
18η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αστέρας Μασάρων  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Δόξα Ψίνθου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Αντίμαχος Κω  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αστέρας Παστίδας -
Ρεπό: Άρης Αρχαγγέλου
19η Αγωνιστική
19η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Λάρδου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αστέρας Μασάρων -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Δόξα Ψίνθου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αντίμαχος Κω -
   Αστέρας Παστίδας  •  Διαγόρας Βατίου -
Ρεπό: Γ.Σ. Διαγόρας
20η Αγωνιστική
20η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Αστέρας Μασάρων  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Δόξα Ψίνθου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Αντίμαχος Κω -
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών
21η Αγωνιστική
21η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Λάρδου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Αστέρας Μασάρων -
   Αντίμαχος Κω  •  Δόξα Ψίνθου -
Ρεπό: Διαγόρας Βατίου
22η Αγωνιστική
22η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Αστέρας Παστίδας -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Αστέρας Μασάρων  •  Αντίμαχος Κω -
Ρεπό: Δόξα Ψίνθου
23η Αγωνιστική
23η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Λάρδου  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Αστέρας Παστίδας  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Διαγόρας Βατίου  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Αντίμαχος Κω  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Δόξα Ψίνθου  •  Ποσειδών Καρπάθου -
Ρεπό: Αστέρας Μασάρων
24η Αγωνιστική
24η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Αστέρας Παστίδας -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Αντίμαχος Κω -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Ψίνθου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Αστέρας Μασάρων -
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής
25η Αγωνιστική
25η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Λάρδου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αστέρας Παστίδας  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Αντίμαχος Κω  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Δόξα Ψίνθου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Αστέρας Μασάρων  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας
26η Αγωνιστική
26η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αστέρας Παστίδας  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Διαγόρας Βατίου -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Αντίμαχος Κω -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Δόξα Ψίνθου -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Αστέρας Μασάρων -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.
27η Αγωνιστική
27η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Λάρδου  •  Διαγόρας Βατίου -
   Αντίμαχος Κω  •  Αστέρας Παστίδας -
   Δόξα Ψίνθου  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Αστέρας Μασάρων  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
Ρεπό: Κλεόβουλος Λίνδου
28η Αγωνιστική
28η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Αντίμαχος Κω  •  Ηρακλής Λάρδου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Δόξα Ψίνθου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Αστέρας Μασάρων -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Α.Ε.Ρ.Α.  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Δόξα Καρδάμαινας -
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας
29η Αγωνιστική
29η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Ηρακλής Λάρδου  •  Δόξα Ψίνθου -
   Αστέρας Μασάρων  •  Διαγόρας Βατίου -
   Ποσειδών Καρπάθου  •  Αστέρας Παστίδας -
   Φοίβος Κρεμαστής  •  Ηρακλής Μαριτσών -
   Κλεάνθης Παραδεισίου  •  Κλεόβουλος Λίνδου -
   Δόξα Καρδάμαινας  •  Γ.Σ. Διαγόρας -
   Άρης Αρχαγγέλου  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
Ρεπό: Αντίμαχος Κω
30η Αγωνιστική
30η
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
   Δόξα Ψίνθου  •  Αστέρας Μασάρων -
   Αντίμαχος Κω  •  Ποσειδών Καρπάθου -
   Διαγόρας Βατίου  •  Φοίβος Κρεμαστής -
   Αστέρας Παστίδας  •  Κλεάνθης Παραδεισίου -
   Ηρακλής Μαριτσών  •  Δόξα Καρδάμαινας -
   Κλεόβουλος Λίνδου  •  Άρης Αρχαγγέλου -
   Γ.Σ. Διαγόρας  •  Α.Ε.Ρ.Α. -
Ρεπό: Ηρακλής Λάρδου

Ειδησεις ομαδων

(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)