Βαθμολογίες & Αγωνιστικές ()
A' Κατηγορία Δωδεκανήσου
Επιλογη Κατηγοριας:
Super League 2 Super League 2 - Play Out Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
Super League 2 Super League 2 - Play Out Γ' Εθνικη (3ος Ομιλος) A' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Α' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Β' Ομιλος Β' Κατηγορια Δωδεκανησου Ομιλος Νησων Γ' Κατηγορια Δωδεκανησου
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΤΕΡΜΑΤΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ - ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - ΗΤΤΕΣ | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κλικ στο όνομα της ομάδας για να δείτε το πρόγραμμά της. |
Σύνολο |
Εντ |
Εκτ |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
Σύνολο |
Εντός |
Εκτός |
|||||||||||||
Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Υπε | Κατ | Δια | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | Νι | Iσ | Ητ | ||||||||
1η | Φοίβος Κρεμαστής | 66 | 37 | 29 | 64 | 18 | 46 | 37 | 6 | 31 | 27 | 12 | 15 | 26 | 13 | 13 | 21 | 3 | 2 | 12 | 1 | 0 | 9 | 2 | 2 |
2η | Ηρακλής Μαριτσών | 53 | 32 | 21 | 66 | 28 | 38 | 36 | 9 | 27 | 30 | 19 | 11 | 26 | 13 | 13 | 16 | 5 | 5 | 10 | 2 | 1 | 6 | 3 | 4 |
3η | Αστέρας Παστίδας | 48 | 30 | 18 | 47 | 29 | 18 | 24 | 10 | 14 | 23 | 19 | 4 | 25 | 13 | 12 | 14 | 6 | 5 | 9 | 3 | 1 | 5 | 3 | 4 |
4η | Κλεόβουλος Λίνδου | 47 | 25 | 22 | 61 | 37 | 24 | 36 | 19 | 17 | 25 | 18 | 7 | 26 | 14 | 12 | 15 | 2 | 9 | 8 | 1 | 5 | 7 | 1 | 4 |
5η | Αναγέννηση Ασφενδιού | 47 | 29 | 18 | 55 | 35 | 20 | 36 | 15 | 21 | 19 | 20 | -1 | 27 | 13 | 14 | 14 | 5 | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 3 | 6 |
6η | Απόλλων Καλυθιών | 41 | 29 | 12 | 44 | 36 | 8 | 27 | 11 | 16 | 17 | 25 | -8 | 26 | 13 | 13 | 12 | 5 | 9 | 9 | 2 | 2 | 3 | 3 | 7 |
7η | Διαγόρας Βατίου | 39 | 23 | 16 | 33 | 27 | 6 | 19 | 12 | 7 | 14 | 15 | -1 | 26 | 13 | 13 | 10 | 9 | 7 | 6 | 5 | 2 | 4 | 4 | 5 |
8η | Αρης Αρχαγγέλου | 38 | 23 | 15 | 39 | 40 | -1 | 24 | 16 | 8 | 15 | 24 | -9 | 26 | 13 | 13 | 10 | 8 | 8 | 7 | 2 | 4 | 3 | 6 | 4 |
9η | Δόξα Καρδάμαινας | 35 | 28 | 7 | 58 | 49 | 9 | 44 | 19 | 25 | 14 | 30 | -16 | 26 | 13 | 13 | 11 | 2 | 13 | 9 | 1 | 3 | 2 | 1 | 10 |
10η | Κλεάνθης Παραδεισίου | 34 | 22 | 12 | 36 | 39 | -3 | 21 | 15 | 6 | 15 | 24 | -9 | 26 | 13 | 13 | 9 | 7 | 10 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 7 |
11η | Ποσειδών Καρπάθου | 34 | 24 | 10 | 36 | 39 | -3 | 24 | 14 | 10 | 12 | 25 | -13 | 26 | 13 | 13 | 9 | 7 | 10 | 6 | 6 | 1 | 3 | 1 | 9 |
12η | Ηρακλής Λάρδου | 34 | 19 | 15 | 41 | 43 | -2 | 18 | 14 | 4 | 23 | 29 | -6 | 26 | 12 | 14 | 10 | 4 | 12 | 6 | 1 | 5 | 4 | 3 | 7 |
13η | Διγενής Κοσκινού | 25 | 17 | 8 | 28 | 48 | -20 | 14 | 20 | -6 | 14 | 28 | -14 | 26 | 13 | 13 | 7 | 4 | 15 | 5 | 2 | 6 | 2 | 2 | 9 |
14η | Α.Ε. Κατταβιάς | 24 | 15 | 9 | 28 | 49 | -21 | 17 | 21 | -4 | 11 | 28 | -17 | 26 | 13 | 13 | 6 | 6 | 14 | 4 | 3 | 6 | 2 | 3 | 8 |
15η | Π.Α.Ο.Κ. Κω | 16 | 13 | 3 | 26 | 72 | -46 | 19 | 31 | -12 | 7 | 41 | -34 | 25 | 13 | 12 | 4 | 4 | 17 | 3 | 4 | 6 | 1 | 0 | 11 |
16η | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 4 | 3 | 1 | 13 | 86 | -73 | 6 | 41 | -35 | 7 | 45 | -38 | 27 | 13 | 14 | 1 | 1 | 25 | 1 | 0 | 12 | 0 | 1 | 13 |
1η Αγωνιστική - Από 22-09-2023 έως 27-09-2023
1η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τετ 27 Σεπτ, 2023 - 16:45 | Ποσειδών Καρπάθου • Αρης Αρχαγγέλου | 1 - 1 |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 16:45 | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Κλεάνθης Παραδεισίου | 0 - 3 |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 12:30 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Διαγόρας Βατίου | 1 - 4 |
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 12:30 | Δόξα Καρδάμαινας • Α.Ε. Κατταβιάς | 1 - 1 |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 16:45 | Κλεόβουλος Λίνδου • Αστέρας Παστίδας | 0 - 1 |
Παρ 22 Σεπτ, 2023 - 16:45 | Ηρακλής Μαριτσών • Ηρακλής Λάρδου | 3 - 1 |
Σαβ 23 Σεπτ, 2023 - 16:45 | Διγενής Κοσκινού • Φοίβος Κρεμαστής | 0 - 1 |
Κυρ 24 Σεπτ, 2023 - 13:30 | Απόλλων Καλυθιών • Αναγέννηση Ασφενδιού | 3 - 1 |
2η Αγωνιστική - Από 30-09-2023 έως 03-10-2023
2η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 16:30 | Διαγόρας Βατίου • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 3 - 0 |
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 16:30 | Α.Ε. Κατταβιάς • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 0 |
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 13:30 | Αστέρας Παστίδας • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 3 - 1 |
Τρι 3 Οκτ, 2023 - 13:15 | Ηρακλής Λάρδου • Δόξα Καρδάμαινας | 2 - 1 |
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 16:30 | Φοίβος Κρεμαστής • Κλεόβουλος Λίνδου | 1 - 0 |
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Ηρακλής Μαριτσών | 3 - 4 |
Κυρ 1 Οκτ, 2023 - 16:30 | Αρης Αρχαγγέλου • Διγενής Κοσκινού | 1 - 0 |
Σαβ 30 Σεπτ, 2023 - 18:15 | Απόλλων Καλυθιών • Ποσειδών Καρπάθου | 3 - 0 |
3η Αγωνιστική - Από 07-10-2023 έως 07-10-2023
3η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 | Α.Ε. Κατταβιάς • Διαγόρας Βατίου | 0 - 1 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Αστέρας Παστίδας | 1 - 5 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Ηρακλής Λάρδου | 2 - 2 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 12:30 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Φοίβος Κρεμαστής | 0 - 4 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 | Δόξα Καρδάμαινας • Αναγέννηση Ασφενδιού | 2 - 0 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 | Κλεόβουλος Λίνδου • Αρης Αρχαγγέλου | 3 - 3 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 16:15 | Ηρακλής Μαριτσών • Απόλλων Καλυθιών | 0 - 1 |
Σαβ 7 Οκτ, 2023 - 10:45 | Ποσειδών Καρπάθου • Διγενής Κοσκινού | 2 - 2 |
4η Αγωνιστική - Από 13-10-2023 έως 15-10-2023
4η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:00 | Αστέρας Παστίδας • Α.Ε. Κατταβιάς | 2 - 1 |
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ηρακλής Λάρδου • Διαγόρας Βατίου | 0 - 1 |
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:00 | Φοίβος Κρεμαστής • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 6 - 2 |
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Κλεάνθης Παραδεισίου | 6 - 0 |
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 13:30 | Αρης Αρχαγγέλου • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 4 - 1 |
Κυρ 15 Οκτ, 2023 - 13:30 | Απόλλων Καλυθιών • Δόξα Καρδάμαινας | 1 - 0 |
Παρ 13 Οκτ, 2023 - 16:00 | Διγενής Κοσκινού • Κλεόβουλος Λίνδου | 1 - 3 |
Σαβ 14 Οκτ, 2023 - 16:15 | Ηρακλής Μαριτσών • Ποσειδών Καρπάθου | 5 - 0 |
5η Αγωνιστική - Από 21-10-2023 έως 22-10-2023
5η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ηρακλής Λάρδου • Αστέρας Παστίδας | 2 - 2 |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 | Α.Ε. Κατταβιάς • Φοίβος Κρεμαστής | 2 - 5 |
Κυρ 22 Οκτ, 2023 - 13:30 | Διαγόρας Βατίου • Αναγέννηση Ασφενδιού | 1 - 3 |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Αρης Αρχαγγέλου | 2 - 1 |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 16:00 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Απόλλων Καλυθιών | 1 - 0 |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 12:30 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Διγενής Κοσκινού | 4 - 3 |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 12:30 | Δόξα Καρδάμαινας • Ηρακλής Μαριτσών | 1 - 2 |
Σαβ 21 Οκτ, 2023 - 11:00 | Ποσειδών Καρπάθου • Κλεόβουλος Λίνδου | 3 - 1 |
6η Αγωνιστική - Από 28-10-2023 έως 02-11-2023
6η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:15 | Φοίβος Κρεμαστής • Ηρακλής Λάρδου | 1 - 0 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Αστέρας Παστίδας | 2 - 1 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 | Αρης Αρχαγγέλου • Α.Ε. Κατταβιάς | 2 - 0 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 | Απόλλων Καλυθιών • Διαγόρας Βατίου | 1 - 0 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 | Διγενής Κοσκινού • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 1 - 0 |
Σαβ 28 Οκτ, 2023 - 16:00 | Ηρακλής Μαριτσών • Κλεάνθης Παραδεισίου | 2 - 2 |
Κυρ 29 Οκτ, 2023 - 13:30 | Κλεόβουλος Λίνδου • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 7 - 1 |
Πεμ 2 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Δόξα Καρδάμαινας • Ποσειδών Καρπάθου | 4 - 1 |
7η Αγωνιστική - Από 04-11-2023 έως 07-11-2023
7η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Φοίβος Κρεμαστής | 1 - 1 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Ηρακλής Λάρδου • Αρης Αρχαγγέλου | 0 - 1 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Αστέρας Παστίδας • Απόλλων Καλυθιών | 1 - 0 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:30 | Α.Ε. Κατταβιάς • Διγενής Κοσκινού | 0 - 1 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Διαγόρας Βατίου • Ηρακλής Μαριτσών | 1 - 1 |
Σαβ 4 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Κλεόβουλος Λίνδου | 1 - 2 |
Τρι 7 Νοεμ, 2023 - 15:30 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Δόξα Καρδάμαινας | 5 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Ποσειδών Καρπάθου • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 3 - 0 |
8η Αγωνιστική - Από 11-11-2023 έως 14-11-2023
8η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τρι 14 Νοεμ, 2023 - 13:30 | Αρης Αρχαγγέλου • Αναγέννηση Ασφενδιού | 2 - 2 |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Απόλλων Καλυθιών • Φοίβος Κρεμαστής | 3 - 1 |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Διγενής Κοσκινού • Ηρακλής Λάρδου | 2 - 1 |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Ηρακλής Μαριτσών • Αστέρας Παστίδας | 0 - 0 |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Κλεόβουλος Λίνδου • Α.Ε. Κατταβιάς | 4 - 0 |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 12:30 | Δόξα Καρδάμαινας • Διαγόρας Βατίου | 3 - 1 |
Σαβ 11 Νοεμ, 2023 - 12:30 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 1 - 1 |
Τρι 14 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Ποσειδών Καρπάθου | 2 - 1 |
9η Αγωνιστική - Από 18-11-2023 έως 08-12-2023
9η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Αρης Αρχαγγέλου • Απόλλων Καλυθιών | 3 - 4 |
Παρ 8 Δεκ, 2023 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Διγενής Κοσκινού | 4 - 2 |
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Φοίβος Κρεμαστής • Ηρακλής Μαριτσών | 1 - 0 |
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Ηρακλής Λάρδου • Κλεόβουλος Λίνδου | 0 - 3 |
Τρι 21 Νοεμ, 2023 - 13:30 | Αστέρας Παστίδας • Δόξα Καρδάμαινας | 2 - 1 |
Τρι 21 Νοεμ, 2023 - 13:30 | Α.Ε. Κατταβιάς • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 4 - 0 |
Σαβ 18 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Διαγόρας Βατίου • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Ποσειδών Καρπάθου • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 3 - 0 |
10η Αγωνιστική - Από 25-11-2023 έως 28-11-2023
10η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Διγενής Κοσκινού • Απόλλων Καλυθιών | 1 - 3 |
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Ηρακλής Μαριτσών • Αρης Αρχαγγέλου | 4 - 1 |
Τρι 28 Νοεμ, 2023 - 12:30 | Κλεόβουλος Λίνδου • Αναγέννηση Ασφενδιού | 2 - 0 |
Τρι 28 Νοεμ, 2023 - 15:00 | Δόξα Καρδάμαινας • Φοίβος Κρεμαστής | 1 - 2 |
Τρι 28 Νοεμ, 2023 - 17:00 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Ηρακλής Λάρδου | 1 - 2 |
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Αστέρας Παστίδας | 2 - 1 |
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 14:45 | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Α.Ε. Κατταβιάς | 0 - 1 |
Σαβ 25 Νοεμ, 2023 - 18:45 | Διαγόρας Βατίου • Ποσειδών Καρπάθου | 0 - 0 |
11η Αγωνιστική - Από 02-12-2023 έως 06-12-2023
11η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 14:45 | Διγενής Κοσκινού • Ηρακλής Μαριτσών | 0 - 2 |
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 14:45 | Απόλλων Καλυθιών • Κλεόβουλος Λίνδου | 3 - 0 |
Τρι 5 Δεκ, 2023 - 13:00 | Αρης Αρχαγγέλου • Δόξα Καρδάμαινας | 4 - 2 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 18:00 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 3 - 0 |
Κυρ 3 Δεκ, 2023 - 14:45 | Φοίβος Κρεμαστής • Κλεάνθης Παραδεισίου | 4 - 0 |
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 14:45 | Ηρακλής Λάρδου • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 2 - 1 |
Σαβ 2 Δεκ, 2023 - 14:45 | Αστέρας Παστίδας • Διαγόρας Βατίου | 0 - 0 |
Τετ 6 Δεκ, 2023 - 14:00 | Ποσειδών Καρπάθου • Α.Ε. Κατταβιάς | 2 - 2 |
12η Αγωνιστική - Από 09-12-2023 έως 12-12-2023
12η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 14:45 | Κλεόβουλος Λίνδου • Ηρακλής Μαριτσών | 1 - 5 |
Δευ 11 Δεκ, 2023 - 12:00 | Δόξα Καρδάμαινας • Διγενής Κοσκινού | 3 - 0 |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 12:30 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Απόλλων Καλυθιών | 2 - 2 |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Αρης Αρχαγγέλου | 1 - 2 |
Τρι 12 Δεκ, 2023 - 12:30 | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Αναγέννηση Ασφενδιού | 0 - 3 |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 14:00 | Διαγόρας Βατίου • Φοίβος Κρεμαστής | 2 - 2 |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 14:45 | Α.Ε. Κατταβιάς • Ηρακλής Λάρδου | 1 - 3 |
Σαβ 9 Δεκ, 2023 - 19:00 | Αστέρας Παστίδας • Ποσειδών Καρπάθου | 1 - 0 |
13η Αγωνιστική - Από 13-12-2023 έως 16-12-2023
13η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Πεμ 14 Δεκ, 2023 - 12:30 | Κλεόβουλος Λίνδου • Δόξα Καρδάμαινας | 1 - 3 |
Πεμ 14 Δεκ, 2023 - 13:00 | Ηρακλής Μαριτσών • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 6 - 0 |
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:45 | Διγενής Κοσκινού • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 1 |
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:45 | Απόλλων Καλυθιών • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 6 - 0 |
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:45 | Αρης Αρχαγγέλου • Διαγόρας Βατίου | 1 - 1 |
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Α.Ε. Κατταβιάς | 4 - 0 |
Σαβ 16 Δεκ, 2023 - 14:45 | Φοίβος Κρεμαστής • Αστέρας Παστίδας | 3 - 0 |
Τετ 13 Δεκ, 2023 - 14:15 | Ποσειδών Καρπάθου • Ηρακλής Λάρδου | 2 - 2 |
14η Αγωνιστική - Από 19-12-2023 έως 20-12-2023
14η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Δόξα Καρδάμαινας | 2 - 4 |
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Κλεόβουλος Λίνδου | 3 - 3 |
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Ηρακλής Μαριτσών | 1 - 8 |
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 | Διαγόρας Βατίου • Διγενής Κοσκινού | 1 - 1 |
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 | Α.Ε. Κατταβιάς • Απόλλων Καλυθιών | 1 - 1 |
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 14:45 | Αστέρας Παστίδας • Αρης Αρχαγγέλου | 4 - 1 |
Τρι 19 Δεκ, 2023 - 12:30 | Ηρακλής Λάρδου • Αναγέννηση Ασφενδιού | 2 - 0 |
Τετ 20 Δεκ, 2023 - 19:00 | Φοίβος Κρεμαστής • Ποσειδών Καρπάθου | 1 - 0 |
15η Αγωνιστική - Από 06-01-2024 έως 31-01-2024
15η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τρι 9 Ιαν, 2024 - 17:00 | Δόξα Καρδάμαινας • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 7 - 3 |
Τετ 31 Ιαν, 2024 - 15:45 | Κλεόβουλος Λίνδου • Διαγόρας Βατίου | 3 - 0 |
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ηρακλής Μαριτσών • Α.Ε. Κατταβιάς | 2 - 1 |
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 14:45 | Διγενής Κοσκινού • Αστέρας Παστίδας | 2 - 4 |
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 14:45 | Απόλλων Καλυθιών • Ηρακλής Λάρδου | 2 - 1 |
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 14:45 | Αρης Αρχαγγέλου • Φοίβος Κρεμαστής | 0 - 2 |
Σαβ 6 Ιαν, 2024 - 19:45 | Ποσειδών Καρπάθου • Αναγέννηση Ασφενδιού | 0 - 2 |
Τρι 9 Ιαν, 2024 - 16:30 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 1 |
16η Αγωνιστική - Από 12-01-2024 έως 16-01-2024
16η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Παρ 12 Ιαν, 2024 - 19:15 | Αρης Αρχαγγέλου • Ποσειδών Καρπάθου | 1 - 0 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 1 - 0 |
Τρι 16 Ιαν, 2024 - 12:45 | Διαγόρας Βατίου • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 1 - 0 |
Τρι 16 Ιαν, 2024 - 13:15 | Α.Ε. Κατταβιάς • Δόξα Καρδάμαινας | 1 - 1 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 | Αστέρας Παστίδας • Κλεόβουλος Λίνδου | 2 - 0 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ηρακλής Λάρδου • Ηρακλής Μαριτσών | 3 - 1 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 14:45 | Φοίβος Κρεμαστής • Διγενής Κοσκινού | 5 - 0 |
Σαβ 13 Ιαν, 2024 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Απόλλων Καλυθιών | 3 - 2 |
17η Αγωνιστική - Από 19-01-2024 έως 29-02-2024
17η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Διαγόρας Βατίου | 1 - 3 |
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Α.Ε. Κατταβιάς | 1 - 1 |
Πεμ 29 Φεβ, 2024 - 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Αστέρας Παστίδας | - |
Τετ 24 Ιαν, 2024 - 14:45 | Δόξα Καρδάμαινας • Ηρακλής Λάρδου | 5 - 0 |
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 | Κλεόβουλος Λίνδου • Φοίβος Κρεμαστής | 0 - 1 |
Τρι 23 Ιαν, 2024 - 12:45 | Ηρακλής Μαριτσών • Αναγέννηση Ασφενδιού | 4 - 1 |
Σαβ 20 Ιαν, 2024 - 14:45 | Διγενής Κοσκινού • Αρης Αρχαγγέλου | 0 - 0 |
Παρ 19 Ιαν, 2024 - 12:45 | Ποσειδών Καρπάθου • Απόλλων Καλυθιών | 1 - 1 |
18η Αγωνιστική - Από 27-01-2024 έως 31-01-2024
18η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:45 | Διαγόρας Βατίου • Α.Ε. Κατταβιάς | 0 - 1 |
Άνευ Αγώνα | Αστέρας Παστίδας • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 3 - 0 |
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:45 | Ηρακλής Λάρδου • Κλεάνθης Παραδεισίου | 0 - 1 |
Τρι 30 Ιαν, 2024 - 13:00 | Φοίβος Κρεμαστής • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 4 - 0 |
Κυρ 28 Ιαν, 2024 - 14:45 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Δόξα Καρδάμαινας | 3 - 1 |
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:45 | Αρης Αρχαγγέλου • Κλεόβουλος Λίνδου | 1 - 2 |
Σαβ 27 Ιαν, 2024 - 14:45 | Απόλλων Καλυθιών • Ηρακλής Μαριτσών | 2 - 2 |
Τετ 31 Ιαν, 2024 - 19:30 | Διγενής Κοσκινού • Ποσειδών Καρπάθου | 0 - 2 |
19η Αγωνιστική - Από 03-02-2024 έως 07-02-2024
19η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 15:00 | Α.Ε. Κατταβιάς • Αστέρας Παστίδας | 0 - 3 |
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 15:00 | Διαγόρας Βατίου • Ηρακλής Λάρδου | 4 - 4 |
Άνευ Αγώνα | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Φοίβος Κρεμαστής | 0 - 3 |
Τρι 6 Φεβ, 2024 - 12:45 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Αναγέννηση Ασφενδιού | 0 - 1 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 12:15 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Αρης Αρχαγγέλου | 1 - 1 |
Κυρ 4 Φεβ, 2024 - 12:30 | Δόξα Καρδάμαινας • Απόλλων Καλυθιών | 2 - 0 |
Σαβ 3 Φεβ, 2024 - 15:00 | Κλεόβουλος Λίνδου • Διγενής Κοσκινού | 2 - 0 |
Τετ 7 Φεβ, 2024 - 13:00 | Ποσειδών Καρπάθου • Ηρακλής Μαριτσών | 3 - 1 |
20η Αγωνιστική - Από 10-02-2024 έως 13-02-2024
20η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 15:00 | Αστέρας Παστίδας • Ηρακλής Λάρδου | 2 - 3 |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 15:00 | Φοίβος Κρεμαστής • Α.Ε. Κατταβιάς | 5 - 0 |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Διαγόρας Βατίου | 2 - 1 |
Άνευ Αγώνα | Αρης Αρχαγγέλου • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 3 - 0 |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 15:00 | Απόλλων Καλυθιών • Κλεάνθης Παραδεισίου | 0 - 2 |
Τρι 13 Φεβ, 2024 - 13:00 | Διγενής Κοσκινού • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 2 - 1 |
Τρι 13 Φεβ, 2024 - 13:00 | Ηρακλής Μαριτσών • Δόξα Καρδάμαινας | 4 - 0 |
Σαβ 10 Φεβ, 2024 - 18:30 | Κλεόβουλος Λίνδου • Ποσειδών Καρπάθου | 2 - 3 |
21η Αγωνιστική - Από 17-02-2024 έως 20-02-2024
21η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 15:15 | Ηρακλής Λάρδου • Φοίβος Κρεμαστής | 1 - 3 |
Τρι 20 Φεβ, 2024 - 12:45 | Αστέρας Παστίδας • Αναγέννηση Ασφενδιού | 2 - 2 |
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 17:00 | Α.Ε. Κατταβιάς • Αρης Αρχαγγέλου | 1 - 1 |
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 15:15 | Διαγόρας Βατίου • Απόλλων Καλυθιών | 1 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Διγενής Κοσκινού | 0 - 3 |
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 15:15 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Ηρακλής Μαριτσών | 2 - 1 |
Σαβ 17 Φεβ, 2024 - 13:00 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Κλεόβουλος Λίνδου | 0 - 4 |
Κυρ 18 Φεβ, 2024 - 21:00 | Ποσειδών Καρπάθου • Δόξα Καρδάμαινας | 1 - 0 |
22η Αγωνιστική - Από 24-02-2024 έως 27-02-2024
22η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Τρι 27 Φεβ, 2024 - 12:45 | Φοίβος Κρεμαστής • Αναγέννηση Ασφενδιού | 1 - 1 |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 15:30 | Αρης Αρχαγγέλου • Ηρακλής Λάρδου | 2 - 0 |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 15:30 | Απόλλων Καλυθιών • Αστέρας Παστίδας | 1 - 1 |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 15:30 | Διγενής Κοσκινού • Α.Ε. Κατταβιάς | 3 - 2 |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 15:30 | Ηρακλής Μαριτσών • Διαγόρας Βατίου | 2 - 1 |
Άνευ Αγώνα | Κλεόβουλος Λίνδου • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 3 - 0 |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 12:15 | Δόξα Καρδάμαινας • Κλεάνθης Παραδεισίου | 4 - 3 |
Σαβ 24 Φεβ, 2024 - 19:30 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Ποσειδών Καρπάθου | 4 - 1 |
23η Αγωνιστική - Από 02-03-2024 έως 06-03-2024
23η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 2 Μαρ, 2024 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Αρης Αρχαγγέλου | 0 - 0 |
Σαβ 2 Μαρ, 2024 - 15:30 | Φοίβος Κρεμαστής • Απόλλων Καλυθιών | 3 - 2 |
Σαβ 2 Μαρ, 2024 - 15:30 | Ηρακλής Λάρδου • Διγενής Κοσκινού | 2 - 0 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 15:30 | Αστέρας Παστίδας • Ηρακλής Μαριτσών | 1 - 1 |
Κυρ 3 Μαρ, 2024 - 14:30 | Α.Ε. Κατταβιάς • Κλεόβουλος Λίνδου | 1 - 4 |
Τρι 5 Μαρ, 2024 - 12:30 | Διαγόρας Βατίου • Δόξα Καρδάμαινας | 2 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 0 - 3 |
Τετ 6 Μαρ, 2024 - 12:30 | Ποσειδών Καρπάθου • Κλεάνθης Παραδεισίου | 3 - 2 |
24η Αγωνιστική - Από 09-03-2024 έως 09-03-2025
24η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 9 Μαρ, 2024 - 15:30 | Απόλλων Καλυθιών • Αρης Αρχαγγέλου | 0 - 2 |
Τρι 12 Μαρ, 2024 - 12:45 | Διγενής Κοσκινού • Αναγέννηση Ασφενδιού | 1 - 0 |
Κυρ 10 Μαρ, 2024 - 15:30 | Ηρακλής Μαριτσών • Φοίβος Κρεμαστής | 2 - 0 |
Σαβ 9 Μαρ, 2024 - 15:30 | Κλεόβουλος Λίνδου • Ηρακλής Λάρδου | 2 - 1 |
Σαβ 9 Μαρ, 2024 - 12:30 | Δόξα Καρδάμαινας • Αστέρας Παστίδας | 4 - 5 |
Σαβ 9 Μαρ, 2024 - 13:00 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Α.Ε. Κατταβιάς | 2 - 1 |
Κυρ 9 Μαρ, 2025 - 15:30 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Διαγόρας Βατίου | 1 - 1 |
Άνευ Αγώνα | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Ποσειδών Καρπάθου | 0 - 3 |
25η Αγωνιστική - Από 16-03-2024 έως 21-03-2024
25η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 15:30 | Απόλλων Καλυθιών • Διγενής Κοσκινού | 2 - 1 |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 15:30 | Αρης Αρχαγγέλου • Ηρακλής Μαριτσών | 0 - 2 |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 12:30 | Αναγέννηση Ασφενδιού • Κλεόβουλος Λίνδου | 2 - 3 |
Δευ 18 Μαρ, 2024 - 13:45 | Φοίβος Κρεμαστής • Δόξα Καρδάμαινας | 2 - 1 |
Πεμ 21 Μαρ, 2024 - 12:30 | Ηρακλής Λάρδου • Π.Α.Ο.Κ. Κω | 4 - 0 |
Σαβ 16 Μαρ, 2024 - 15:30 | Αστέρας Παστίδας • Κλεάνθης Παραδεισίου | 1 - 0 |
Άνευ Αγώνα | Α.Ε. Κατταβιάς • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 3 - 0 |
Τετ 20 Μαρ, 2024 - 12:30 | Ποσειδών Καρπάθου • Διαγόρας Βατίου | 0 - 0 |
26η Αγωνιστική - Από 23-03-2024 έως 24-03-2024
26η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 16:00 | Ηρακλής Μαριτσών • Διγενής Κοσκινού | 2 - 1 |
Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 16:00 | Κλεόβουλος Λίνδου • Απόλλων Καλυθιών | 6 - 1 |
Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 12:00 | Δόξα Καρδάμαινας • Αρης Αρχαγγέλου | 7 - 1 |
Κυρ 24 Μαρ, 2024 - 16:00 | Π.Α.Ο.Κ. Κω • Αναγέννηση Ασφενδιού | 0 - 3 |
Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 16:00 | Κλεάνθης Παραδεισίου • Φοίβος Κρεμαστής | 0 - 2 |
Άνευ Αγώνα | Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Ηρακλής Λάρδου | 0 - 3 |
Σαβ 23 Μαρ, 2024 - 16:00 | Διαγόρας Βατίου • Αστέρας Παστίδας | 2 - 0 |
Κυρ 24 Μαρ, 2024 - 11:00 | Α.Ε. Κατταβιάς • Ποσειδών Καρπάθου | 2 - 1 |
27η Αγωνιστική - Από 30-03-2024 έως 02-04-2024
27η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 16:00 | Ηρακλής Μαριτσών • Κλεόβουλος Λίνδου | - |
Τρι 2 Απρ, 2024 - 13:00 | Διγενής Κοσκινού • Δόξα Καρδάμαινας | - |
Τρι 2 Απρ, 2024 - 13:00 | Απόλλων Καλυθιών • Π.Α.Ο.Κ. Κω | - |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 16:00 | Αρης Αρχαγγέλου • Κλεάνθης Παραδεισίου | - |
Άνευ Αγώνα | Αναγέννηση Ασφενδιού • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | 3 - 0 |
Κυρ 31 Μαρ, 2024 - 17:00 | Φοίβος Κρεμαστής • Διαγόρας Βατίου | - |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 16:00 | Ηρακλής Λάρδου • Α.Ε. Κατταβιάς | - |
Σαβ 30 Μαρ, 2024 - 09:30 | Ποσειδών Καρπάθου • Αστέρας Παστίδας | - |
28η Αγωνιστική
28η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Δόξα Καρδάμαινας • Κλεόβουλος Λίνδου | - | |
Π.Α.Ο.Κ. Κω • Ηρακλής Μαριτσών | - | |
Κλεάνθης Παραδεισίου • Διγενής Κοσκινού | - | |
Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Απόλλων Καλυθιών | - | |
Διαγόρας Βατίου • Αρης Αρχαγγέλου | - | |
Α.Ε. Κατταβιάς • Αναγέννηση Ασφενδιού | - | |
Αστέρας Παστίδας • Φοίβος Κρεμαστής | - | |
Ηρακλής Λάρδου • Ποσειδών Καρπάθου | - |
29η Αγωνιστική
29η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Δόξα Καρδάμαινας • Π.Α.Ο.Κ. Κω | - | |
Κλεόβουλος Λίνδου • Κλεάνθης Παραδεισίου | - | |
Ηρακλής Μαριτσών • Αγιος Γεώργιος Μαλώνας | - | |
Διγενής Κοσκινού • Διαγόρας Βατίου | - | |
Απόλλων Καλυθιών • Α.Ε. Κατταβιάς | - | |
Αρης Αρχαγγέλου • Αστέρας Παστίδας | - | |
Αναγέννηση Ασφενδιού • Ηρακλής Λάρδου | - | |
Ποσειδών Καρπάθου • Φοίβος Κρεμαστής | - |
30η Αγωνιστική
30η | ||
---|---|---|
Ημερομηνία | Αγώνας | Σκορ |
Αγιος Γεώργιος Μαλώνας • Δόξα Καρδάμαινας | - | |
Διαγόρας Βατίου • Κλεόβουλος Λίνδου | - | |
Α.Ε. Κατταβιάς • Ηρακλής Μαριτσών | - | |
Αστέρας Παστίδας • Διγενής Κοσκινού | - | |
Ηρακλής Λάρδου • Απόλλων Καλυθιών | - | |
Φοίβος Κρεμαστής • Αρης Αρχαγγέλου | - | |
Αναγέννηση Ασφενδιού • Ποσειδών Καρπάθου | - | |
Κλεάνθης Παραδεισίου • Π.Α.Ο.Κ. Κω | - |
ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΘΕΜΑΤΑ
Ειδησεις ομαδων
(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
- A.O. Καλαβαρδών
- Aγιος Ισίδωρος
- Α.Ε. Κατταβιάς
- Α.Ε. Κως
- Α.Ε. Λέρου
- Α.Ε.Ρ.Α.
- Α.Ο. Βαθύ
- Α.Ο. Λειψών
- Α.Ο. Πυλίου
- Α.Ο. Σύμης
- Α.Ο. Φαληρακίου
- Α.Σ. Τήλος
- Α.Σ. Χάλκης
- Αγιος Γεώργιος Μαλώνας
- Αθλέτικο Αφάντου
- Ακουσίλαος Φανών
- Αναγέννηση Έμπωνα
- Αναγέννηση Ασφενδιού
- Αντίμαχος Κω
- Απόλλων Απολλώνων
- Απόλλων Καλυθιών
- Αργοναύτες Καλύμνου
- Αρης Αρχαγγέλου
- Ασπίδα Απολακκιάς
- Ασπίδα Σαλάκου
- Αστέρας Μασάρων
- Αστέρας Παστίδας
- Ατρόμητος Διμυλιάς
- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
- Γ.Σ. Διαγόρας
- Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς
- Δήμητρα Δαματριάς
- Δαμάγητος Θεολόγου
- Διαγόρας Βατίου
- Διγενής Κοσκινού
- Δόξα Καρδάμαινας
- Δόξα Ψίνθου
- Εθνικός Αρχίπολης
- Ευαγόρας
- Ευκλής Σορωνής
- Ηρακλής Λάρδου
- Ηρακλής Μαριτσών
- Ιππότες
- Καλυμνιακός
- Κλεάνθης Παραδεισίου
- Κλεόβουλος Λίνδου
- Νικαγόρας Κεφάλου
- Ο.Φ. Ιστρίου
- Ομόνοια Γενναδίου
- Ορφέας
- Π.Α.Ο.Κ. Κω
- Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου
- Π.Α.Σ. Ασκληπειού
- Πάνθηρες Ρόδου
- Πολυβώτης Νισύρου
- Πολύστρατος Λαέρμων
- Ποσειδών Καρπάθου
- Ρόδος
- Ταξιάρχης Καλάθου
- Φοίβος Κρεμαστής