Σήμερα ξεκίνησε το 4ο διεθνές τουρνουά των Ιπποτών, με την παρουσία πολλών ομάδων και φυσικά δεκάδων παιδιών, που έπαιξαν και διασκέδασαν. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 1ης ημέρας στο τουρνουά που διοργανώνει η ροδίτικη ομάδα στη μνήμη του Στέργου και της Ελπίδας Δανά.
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ (2009 – 2010)
Αποτελέσματα
Γηπεδο 1 Α Όμιλος
Ιάλυσος 1 – ΑΕΡΑ 4-1
Αγιος Ισίδωρος – Φοίβος 1-6
Βαθμολογία
1. Φοίβος 3
2. Ιάλυσος 3
3. ΑΕΡΑ 0
4. Αγ. Ισίδωρος 0
Γήπεδο 2 Β όμιλος
Αποτελέσματα
Ιάλυσος 2 – Ιππότες 9-1
ΑΣ Ρόδος – Ακαδημία Βελή 2-2
Βαθμολογία
1. Ιάλυσος 2 3
2. ΑΣ Ρόδος 1
3. Ακαδημία Βελή 1
4. Ιππότες 0
Τζούνιορ 2007-2008
Α όμιλος
ΑΣ Ρόδος – Νίκη Ρόδου 4-5
Ιάλυσος – Πανιώνιος 0-17
Βαθμολογία
1. Πανιώνιος 3
2. Νίκη Ρόδου 3
3. ΑΣ Ρόδος 0
4. Ιάλυσος 0
Β όμιλος
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Ατρόμητοι Ρόδου 3-2
Φοίβος – ΑΕΡΑ 6-1
Βαθμολογία
1. Φοίβος 3
2. Ολυμπιακός ΑΓ. Στ. 3
3. Ατρόμητοι Ρ 0
4. ΑΕΡΑ 0
Γ όμιλος
Σιφωνιός 1 – Φοίβος 2-1
Ιάπετός Κ. – Ακαδημία Βελή 0-1
Βαθμολογία
1. Σιφωνιός 1 3
2. Ακαδημία Βελή 3
3. Ιαπετός Κ. 0
4. Φοίβος 0
Προπαιδικό 2005-2006
Α όμιλος
Αθλοπαιδιές Κω – Απόλλωνα 11-1
Άγιος Ισιδωρος – ΑΣ Ρόδος 1-2
Βαθμολογία
1. Αθλοπαιδιές Κω 3
2. ΑΣ Ρόδος 3
3. Άγιος Ισίδωρος 0
4. Απόλλωνα 0
Β όμιλος
Ποσειδώνας Καρ.- Πάγος Σύρου 0-4
Νίκη Ρόδου – Φοίβος 5-1
Βαθμολογία
1. Πάγος Σύρου 3
2. Νίκη Ρόδου 3
3. Φοίβος 0
4. Ποσειδώνας Κ. 0
Γ όμιλος
Ιαπετός Κ. - ΑΕΡΑ 1-7
Αρσεναλ Σύρου – Αστέρας Π. 6-1
Βαθμολογία
1. Άρσεναλ Σύρου 3
2. ΑΕΡΑ 3
3. Ιαπετός 0
4. Αστέρας Π . 0
Δ όμιλος
Ανταγόρας – Ιππότες 0-3
Σιφωνιός - Ποσειδώνας Κ. 5-1
Βαθμολογία
1. Σιφωνιός 3
2. Ιππότες 3
3. Ανταγόρας 0
4. Ποσειδώνας Κ. 0
Παιδικό 2003- 2004
Γήπεδο Κοσκινού
Α όμιλος
ΑΕΚ – Ποσειδώνας Κ. 7-1
Ανταγόρας – Αρένα 0-9
Βαθμολογία
1. Αρένα 3
2. ΑΕΚ 3
3. Ποσειδώνας Κ. 0
4. Ανταγόρας 0
Β’ομιλος
Μύκονος – Λέρος 3-1
Αθλοπαιδιές Κω – Απόλλων Καλ 4-0
Βαθμολογία
1. Αθλοπαιδιές Κω 3
2. Μύκονος 3
3. Λέρος 0
4. Απόλλων Καλ. 0
Γ όμιλος
Απόλλων Σμύρνης - ΑΟ Δικαίου 9-0
ΑΕΡΑ - Αγ. Ισίδωρος 1-2
Βαθμολογία
1. Απόλλων Σμ 3
2. Αγ. Ισίδωρος 3
3. ΑΕΡΑ 0
4. ΑΟ Δικαίου 0
Εφηβικό 2001- 2002
Α όμιλος
Ιππότες – Καλυμνιακός 4-0
Πανιώνιος – Καρλόβασι 3-0
Βαθμολογίας
1. Ιππότες 3
2. Πανιώνιος 3
3. Καρλόβασι 0
4. Καλυμνιακός 0
Β όμιλος
Απόλλων Σμύρνης – ΑΣ Ρόδος 1-0
Μύκονος – ΑΟ Βαθύ 2-0
Βαθμολογία
1. Μύκονος 3
2. Α πόλλων Σμ 3
3. Α Σ Ρόδος 0
4. Α Ο Βαθύ 0
Νέοι 1998- 1999-2000
Β όμιλος
Μύκονος – Ευαγόρας 3-1
Ρεπό ΑΕΡΑ
Βαθμολογία
1. Μύκονος 3
2. Ευαγόρας 3
3. ΑΕΡΑ 0
Α όμιλος
Μπεσίκτας – Απόλλων Καλ. 2-1
Ρεπό Ιππότες
Βαθμολογία
1. Μπεσίκτας 3
2. Απόλλων Καλ. 0
3. Ιππότες 0