Αύριο το τζάμπολ στην ''τέντα''!
Ο Γ.Σ. Διαγόρας με την συνεργασία και την στήριξη της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου και υπό την αιγίδα της Τ.Ε ΕΟΚ Δωδεκανήσου, διοργανώνει από αύριο 19 μέχρι τις 23 Δεκεμβρίου 2015 στο κλειστό γυμναστήριο του Διαγόρα (Τέντα) τουρνουά μπάσκετ με την επωνυμία «ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2015». Στο πρόγραμμα έγιναν ορισμένες αλλαγές...
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
1η ΗΜΕΡΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2015)
ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
09:00-10:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
10:00-11:00 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
11:00-12:00 Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
12:00-13:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
13:00-14:00 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
14:00-15:00 ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ-ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
15:00-16:00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
16:00-17:00 Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
17:00-18:00 ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
18:00-19:00 Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΕΛΠΙΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
19:00-20:00 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
20:00-21:00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΕΛΠΙΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
2η ΗΜΕΡΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/2015)
ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
09:00-10:00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
09:00-10:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
10:00-11:00 Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
10:00-11:00 ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
11:00-12:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
11:00-12:00 ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ-ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
12:00-13:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
12:00-13:00 Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
13:00-14:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ PRO MINI 2 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
13:00-14:00 Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ –ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
14:00-15:00 Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ PRO MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
14:00-15:00 Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ PRO MINI 2 ΑΓΟΡΙΑ (2007-2008-2009)
15:00-16:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
16:00-17:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ SUPER MINI 2 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
17:00-18:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ SUPER MINI 1 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
18:00-19:00 Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ SUPER MINI 2 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
19:00-20:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ SUPER MINI 2 ΑΓΟΡΙΑ (2005-2006)
3η ΗΜΕΡΑ (ΔΕΥΤΕΡΑ 21/12/2015)
ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
14:00-15:00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ ΜΙΝΙ 1 ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
15:00-16:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΕΛΠΙΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΜΙΝΙ 1 ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
16:00-17:00 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΜΙΝΙ 1 ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
17:00-18:00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΕΛΠΙΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΜΙΝΙ 1 ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
18:00-19:00 ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΜΙΝΙ 1 ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
19:00-20:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΙΝΙ 1 ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
20:00-21:00 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ ΜΙΝΙ 1 ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
21:00-22:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΜΙΝΙ 1 ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
4η ΗΜΕΡΑ (ΤΡΙΤΗ 22/12/2015)
ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
14:00-15:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΜΙΝΙ 2 ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
15:00-16:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ 3 ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
16:00-17:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ 1 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ(2001-2002)
17:00-18:00 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ 2 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ(2001-2002)
18:00-19:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ(2001-2002)
19:00-20:00 Α Π Ο Ν Ο Μ Ε Σ
20:00-21:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ 1 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ(2001-2002)
21:00-22:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (2003-2004)
5η ΗΜΕΡΑ (ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12/2015)
ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10:00-11:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ(2001-2002)
11:00-12:00 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ(2001-2002)
12:00-13:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ(2001-2002)
13:00-14:00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ(2001-2002)
14:00-15:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ(2001-2002)
15:00-16:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ(2001-2002)
16:00-17:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ(2001-2002)
17:00-18:00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2003-2004)
18:00-19:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2003-2004)
19:00-20:00 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2003-2004)
20:00-21:00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ SUPER MINI ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2005 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΕΣ)