Κλήση για τις μικτές
Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για προπόνηση προεπιλογής της Μικτής Παίδων την προσεχή Δευτέρα 29/05/2017 και ώρα 18.00, στο νέο Ενωσιακό γήπεδο στο Τσαΐρι με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες), οι εξής νεαροί ποδοσφαιριστές:
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΚΟΥΛΛΑΛΙ ΕΡΝΕΣΤΟ ΑΡΕΝΑ
3. ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
4. ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΜΠΑΝ ΑΡΕΝΑ
5. ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΕΝΑ
6. ΚΙΟΥΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΟΣ
7. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
8. ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
9. ΧΩΡΑΦΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
10. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
11. ΚΑΤΣΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΕΝΑ
12 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΕΝΑ
13. ΚΙΟΥΖΕΛΕΡ ΑΛΗ ΙΑΛΥΣΟΣ
14 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
15. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΔΟΣ
17. ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΣ
18. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
19. ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
20. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
21. ΧΥΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
22. ΖΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
24. ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
25. ΧΑΛΙΛΙ ΛΕΚΙΝ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
26. ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΛΕΝΤΖΑΣ Α.Ε.Ρ.Α
27. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.
28. ΓΙΩΡΓΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
29. ΣΑΡΡΗΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
30. ΥΔΡΑΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ
31. ΣΤΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
32. ΟΙΚΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Α.
33. ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΟΣ
34. ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002-2003
Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για προπόνηση προεπιλογής της ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ την Τρίτη 30/05/2017 και ώρα 18.00 στο νέο Ενωσιακό γήπεδο στο ΤΣΑΪΡΙ με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες).
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
3. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
4. ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
5. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
6. ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
7. ΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
8. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.
9. ΓΚΑΜΜΙΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΕΡΑ
10 ΡΟΥΤΖΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΝΑ
11 ΤΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
12 ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.
13 ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
14 ΡΟΥΤΖΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΝΑ
15 ΣΥΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
16 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΚΛΗΣ
17 ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
18 ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ
19 ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
20 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
21 ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
23 ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
24 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
25 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΘΑΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
26 ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΔΟΣ
27 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ
28 ΜΑΡΤΙΝ ΖΕΛΕΦ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
29 ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
30 ΜΩΥΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
31 ΚΑΠΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
32 ΛΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
33 ΒΙΡΒΙΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
34 ΚΑΡΔΟΥΛIΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
35 ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
36 ΠΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ
37 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.