Οι διαιτητές του κυπέλλου!
Ανακοινώθηκαν από την Ε.Π.Σ.Δ. οι διαιτητές των αγώνων της α’ φάσης του κυπέλλου Δωδεκανήσου «Αυγουστίνος». Συνολικά το σαββατοκύριακο θα διεξαχθούν 12 αναμετρήσεις, με τους νικητές να παίρνουν τα εισιτήρια για τη β’ φάση.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ(10/10):
8.Κοσκινού (15:15): Διγενής Κοσκινού- Ορφέας (Φραντζής)
(Πατσιόπουλος- Κάζας- Αναστασοπούλου/ Λάμπρου)
9.Άγιοι Απόστολοι (15:30): Ιππότες- Δαμάγητος Θεολόγου (Μπακαρής)
(Σπάρταλης- Βούλγαρη- Καραγκιόζης/ Στέργου)
14.Παστίδα (15:30): Αστέρας Παστίδας- Αναγέννηση Έμπωνα (Βασιλαράκης)
(Παπαβασιλείου- Βλάχος- Μπέκας/ Χρυσανθής)
3.Ε.Α.Κ. Ρόδου (17:00): Ευαγόρας- Κύπρος/Κάστρο (Στεργάκης)
(Μπαρχαρίδης- Ράδος- Ντόκος/ Φραγκίνης)
ΚΥΡΙΑΚΗ(11/10):
2.Άγιοι Απόστολοι (11:30): Νίκη Ρόδου- Ροδιακός (Παλαιολόγος)
(Βλάχος- Βασιλείου- Καραγιάννης/ Κάζας)
1.Κάλαθος (15:30): Ταξιάρχης Καλάθου- Άγιος Ισίδωρος (Νικολής)
(Κάζας Α- Στεφανάκης- Κασιώτης/ Κατταβενός)
4.Δαματριά (15:30): Δήμητρα Δαματριάς- Εθνικός Αρχίπολης (Ματσαμάς)
(Μπαρχαρίδης- Ροδίτης- Καραγκιόζης/ Ζανεττής)
5.Άγιοι Απόστολοι (15:30): Αδελφοσύνη Ρόδου- Α.Σ. Χάλκης (Τσουκαλάς)
(Φιλιππάκου- Τσέτσος- Βούλγαρη/ Μίχας)
6.Κρεμαστή (15:30): Νηρέας- Ευκλής Σορωνής (Φραντζής)
(Ατσικνούδας- Τσοπανάκης- Κόκκαλης/ Σακελλαρίδης)
7.Γεννάδι (15:30): Ομόνοια Γενναδίου- Απόλλων Καλυθιών (Κουγκράς)
(Παπαγιαννίδης- Γιαννουκάς- Μοσχάτος/ Λάμπρου)
11.Λάερμα (15:30): Πολύστρατος Λαέρμων- Άγιος Γεώργιος Μαλώνας (Στεργάκης)
(Πατσιόπουλος- Λάζος- Μπερδεμπές/ Ζαννετίδης)
13.Ε.Α.Κ. Ρόδου (15:30): Α.Ε. Κατταβιάς- Άγιος Λουκάς (Στεργάκης)
(Αντωνάς- Σαρρής- Καραγιάννης/ Πηδιάκης)
Β’ ΦΑΣΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ(11/11):
Νικητής 7- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
Νικητής 2- Κλεόβουλος Λίνδου
Νικητής 3- Διαγόρας Βατίου
Νικητής 4- Δόξα Ψίνθου
Νικητής 5- Απόλλων Απολλώνων
Νικητής 6- Κλεάνθης Παραδεισίου
Νικητής 8- Ηρακλής Λάρδου
Νικητής 12- Ρόδος
ΤΕΤΑΡΤΗ(18/11):
Νικητής 1- Ηρακλής Μαριτσών
Νικητής 9- Γ.Σ. Διαγόρας
Νικητής 10- Α.Ε.Ρ.Α.
Νικητής 11- Άρης Αρχαγγέλου
Νικητής 13- Αστέρας Μασάρων
Νικητής 14- Γ.Σ. Διαγόρας